Sny ,Lucídne sny atď.

Sny ,Lucídne sny atď.

Príspevokod užívateľa sjm- » 02.01.2011

Aké sny sa vám v noci snívajú ? Aký najkrajší / najhorší / najviac crazy sen sa vám sníval ? Plnia sa vaše sny ? Pamätáte si svoje sny ?

Sú rôzne zaujímavosti v tejto tematike, opakujúce sa sny, rôzne veci, kt. nedokážete počas sna robiť ( niektorí nevedia utekať atp. ) Odporúčam každému trošku hlbšie "udrieť" do tejto tematiky. Je to veľmi zaujívamé.

Hovorí vám niečo astrálne cestovanie, alebo lucídny sen? Mali ste? Snažíte sa oň (áno, dá sa dosiahnuť "tréningami resp. technikami na vyvolávanie" )

Koho to aspoň trošku zaujíma, check it out :

http://www.acld.mysteria.cz/

Naľavo LD (Lucid Dream aka. Lucidny sen)

Veď kto by nechcel ovládať svoj sen a riadiť si ho?

Alebo super portál http://www.3oko.sk/
Sú tam aj metódy na dosiahnutie LD atp.

Diskutujme ! : >

Viem že je tu tema Sen o kulturistike - ale je to uplne čosi iné, tu nechceme riešiť kulťácky sny ani aby každý člen písal svoje sny atp. Ale komplet celú tematiku, obzvlášť aj také veci ako LD,AC, zaujímavosti, metódy, techniky a podobne

A myslím že sú tu dosť dementnejšie témy čo zahlcujú fórum
Progressive overload is a myth and counting macros only works if your name is Marco.
Užívateľov profilový obrázok
sjm-
Moderator
Dátum registrácie: 31.10.2009
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Mustang » 02.01.2011

mne sa stalo asi 2x ze som sa zobudil ale oci mi ostali zatvorene a sen mi normalne pokracoval, vtedy som sa bal hoci len nato mysliet aby som sa neprebral. A ked som si to uvedomil tak som zacal lietat, skakat a podobne blbosti, bolo to asi to najuzastnejsie co som zazil :)

a mam aj knihu ako ovladat svoje sny fakt zaujimava len sa mi ju nechcelo citat
Nechoď tam, kam vedie cesta...namiesto toho choď tam, kde žiadna nieje a zanechaj stopu...
Mustang
Moderator
Dátum registrácie: 25.07.2006

Príspevokod užívateľa _CyBer_ » 02.01.2011

Minule sa mi snívalo že prepadli školu votrelci napríklad. To bol celkom zaujímavy sen bola poriadna prestrelka. :D Včera sa mi snívalo s policiou. Dávali každému dýchať bez ohladu na vek kontrolovali s psami a ja som sa skyl kdesi u niekoho na pozemku a potom som musel pred psom utekať :D
Ja si sny vačšinou nepamatám najhoršie boli asi o tom že ma more hadov naháňalo :D
_CyBer_
Dátum registrácie: 18.11.2010

Príspevokod užívateľa sjm- » 02.01.2011

Čo sa týka LD, skúšal som zatiaľ len metódu sugescie, no neviem či to fungovalo, pretože som si priebeh sna, resp to, čo som robil nepamätal. Ešte túto metódu skúsim a ak nič, musím skúsiť nejakú/é inú/é. Chcem zažiť LD !!!! :cry:
Progressive overload is a myth and counting macros only works if your name is Marco.
sjm-
Moderator
Dátum registrácie: 31.10.2009

Príspevokod užívateľa minervaman » 02.01.2011

Poznam skusal som to, aj sa mi celkom darilo - najlepsie je zacat si pisat snovy dennik - potom si sny ovela lepsie zapmatas - vycvicis si snovu pamat.

Skusal som hlavne metodu kontroly ruk. Cez den sa niekolkokrat pozries na ruky a spytas sa ci sa ti to sniva - sice blba otazka, kedze si pri vedomi a vies, ze sa ti to nesniva, ale potom je dost velka pravdepodobnost, ze sa ti to bude aj snivat a potom vo sne sa spytas to iste a hop uz vies ze sa ti sniva :wink:

Dalsou je kontrolovanie hodiniek, postup je rovnaky. Vo sne ked pozries na hodinky 2x tak budu vzdy ukazovat uplne iny cas, alebo nezmysly a zase budes vediet, ze snivas.

Tych metod je vela, hlavne to chce cas a nie silou mocou sa snazit...
minervaman
Moderator
Dátum registrácie: 10.02.2008

Príspevokod užívateľa patinko111 » 02.01.2011

Mne sa snívalo že som s Kaiom Greenom kradol železné tyčky :D
patinko111
Dátum registrácie: 06.05.2010

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 02.01.2011

mne ze som z partou kamaratov obranoval nasu dedinu (gulomentmi atd) proti indianom (luky sekery atd.) a bolo ich asi 50x viac :D :D :D na to nikdy nezabudnem, alebo ze som kúroval učitelku na fúriku :D :D :D :D :D :roll:
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Agony » 02.01.2011

mne sa snivalo raz (nechapem ako sa mi take daco mohlo snivat :DDD )
ze som sa sprchoval vo vani,okolo mna bolo 8 ludi a zrazu som sa posral,ale taku riedku sracku... :DDD
kazdy komu som to povedal ma ma za psychopata :DD nechapem to :DD

PS: zobudil som sa cisty :D
Agony
Dátum registrácie: 08.09.2007

Príspevokod užívateľa BlondBomberko » 02.01.2011

mne sa v poslednej dobe ani moc nesniva, co ma vlastne vplyv na to ze sa mi cosi bude snivat?? Kolko vlastne taky sen prebieha? Nie je to radovo len par sekund/minut??

A ked som bol mladsi, pravidelne sa mi snivalo, ze som pre cosi skakal bud z kuchynskeho okna (byvame na 5. poschodi) alebo z balkona, sice to bolo neprijemne, ale ked som dopadol na chodnik, vzdy som bol v pohode, zivy... a tam sa to casto koncilo... :shock:
BlondBomberko
Dátum registrácie: 25.11.2007

Príspevokod užívateľa _CyBer_ » 02.01.2011

kedysi som čítal že sen trvá 7 sekund či kolko a sniva sa vačšinou každemu len keď spíš tvrdo nepamatáš si ráno nič. Alkohol, drogy, stres, nejake horory možu ovplyvnovať sny a tebe sa potom somariny snívaju :D
_CyBer_
Dátum registrácie: 18.11.2010

Príspevokod užívateľa yesi » 02.01.2011

Ja na sny zabudam ihned po zobudeni.
Ked som bol v puberte, som tiez viedol dennik snov, ako Minerva a lahko som si vedel zapamatat sny.
Z tych, ktore si pamatam, mi boli najprijemnejsie take, kde lietam :) a v poslednej dobe z tych nejprijemnejsich bol sen, kde som bol zasadeny do deja zombie apokalypsy, branil som sa pred hordami a v pripade, ze ma horda zozrala, som zacinal odznova..
yesi
Dátum registrácie: 07.03.2008

Príspevokod užívateľa Maxton » 02.01.2011

z poslednych co si pamatam boli
bol som obleceny ako nevesta a siel som kupit do obchodu chleba ale strasne som bol stremovany a som nevedel aky chlieb mam kupit, potom som rychlo utekal domov aby ma nikto nevidel

bol som kdesi pri mori kde bola zatoka a ked bol odliv chodili tamadial auta ale prisiel priliv a auta zmietlo :-)

utekal som kdesi bolo to v peknom historickom centre mesta a mal som pri sebe take nitro zuvacky ked som si zazuval som hned bezal rychlejsie :-)

inak som este siel peso do Presova (asi 30km) a na kazdej zastavke som stretaval nejakych kamaratov ktori isli busom ...

lucidny sen som mal len raz,ale len taky naznak, v skole bola potopa a ja som vedel ze som v sne ale bal som sa cokolvek urobit take necakane ze co ak to nieje sen,
I povstal cvik z rodu základných a sľúbil krivým, že sa narovnajú, slabým, že zosilnejú, chudým, že priberú... I riekol pred davom zhromaždených ľudí : "Verte vo mňa, cvičte ma, lebo bude požehnaný každý, kto ma okúsi!
Maxton
Dátum registrácie: 16.03.2009

Príspevokod užívateľa Gorilaz21 » 02.01.2011

a mokré sny sa tu tiež rátajú? :D :006 :012
Gorilaz21
Dátum registrácie: 27.02.2009
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Shadi » 02.01.2011

Ako tu vyššie bolo spomínané, zistiť či snívaš alebo nie, je veľmi jednoduché ... v sne nevidíš písmená, buď nevidíš nič alebo len samé hlúposti, jednoducho, dajme tomu, že máš papier a nanom napísaný svoj životopís, v sne by si ho nevedel prečítať :)
čo sa týka LD, ten som neskúšal, no chcel som zažiť astrálne cestovanie ...
poviem vám, je to neuveriteľné ... ale zároveň veľmi veľmi ťažke ... určite každý z vás už zažil ten stav, kde ste medzi snením a vedomím ... je to stav, ktorý keď sa naučíte ovládať a viete v nom zotrvať dlhú dobu, tak môžte aj astrálne cestovať ... každý človek má fyzické a astrálne telo :) a tie to dve typy tiel sú prepojené akousi zlatou reťazou, či tak neako sa to volá ... s astrálnym telom dokážete všetko :) ale ako vravím, je to zdlhavý proces a je to len o vôli vydržať a nepolaviť v tréningu .. a hlavne nezaspať, keď ste v tej fáze medi snením a vedomím .. :D mne sa to nepodarilo ani raz, vkuse som zachrápal :D
inak, existujú aj astrálne sny ... to je sen, kedy vaše astrálne telo je mimo fyzického a cestuje po svete ... no najhoršie je na tom, že ak ste mali astrálny sen, tak si ho nepamätáte, lebo ste neboli vedome pri tom ... :(

a ešte sa chcem opýtať, počul už niekto o mozgových frekvenciach a o programe, díky ktorému môžte zažiť pocity ako napr. byť zhúlený, sfetený, zažiť dotyk boha a dalšie rozmary ... sú to programy ako .. Idoser, Brainweaver a podobne ... ja osobne som skúšal...Idoser a nahráavku QuickHappy... lahol som si na stôl dal som si slúchadla, nikým nerušný som počúval túto 5 minútovú nahrávku ... počas nej sa mi samo od seba začali rozťahovať kútiky úst a smial som sa ... po dopočúvaní som v živote nebol takž šťastný ako vtedy ... ozaj to funguje ... ale zase ja si myslím, že nieje dobré si ttakto svojvolne meniť mozgovú frekvenciu, neviem či z toho nemôžte zošalieť, aj keĎ ešte sa nestal prípad, že človek z toho zošalel ... :)

okrem toho, skúšali ste niekto vidieť aury ? .. :) Ja áno, na ludoch som nevidel ale na predmetoch áno :) napr okolo kameňa ... čierno-modra aura a podobne :) taktiež tretie oko ste skúšali ? Neviem o nom veľa, ale ževraj je to veľmi zaujímavá vec :)

Tak, toľko k mojim skúsenostiam s týmito duchovnými vecami :)
Train hard like a freak !
Shadi
Dátum registrácie: 11.01.2010

Príspevokod užívateľa TheDarkMucko » 02.01.2011

mne sa furt snivaju take sny, ze viem skakat... ale take daleke ako Hulk
TheDarkMucko

Návrat na "Všetko ostatné (posilovne, bazár, kde cvičiť, domáca posilka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných