Je zlé, keď po tréningu nemám svalovicu?

Temy mimo pravidiel, opakujuce sa temy, atd.

Je zlé, keď po tréningu nemám svalovicu?

Príspevokod užívateľa CiCo410 » 27.11.2010

Ahojte, včera som makal ako blázon, cvičil som prsia a chrbát .. ale dnes nič, ani svalovica ani nič .. cvičím mesiac, a doteraz som mal svalovicu vždy .. čo je zle? :(
CiCo410
Dátum registrácie: 01.09.2010

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 27.11.2010

nic nieje zle, ak si cviky robil dobrou technikou a dostatocnou vahou, nevadi ze nemas svalovicu, svalovica, palenie svalu, napumpovanie a bolest nemaju nic z rastom svalu,

aj ja napr. odcvicim prsa alebo chrbat a nič, inokedy idem zomret :D ...zalezi aj od toho ci davas stale take iste cviky
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010

Príspevokod užívateľa DeadlyHeal » 27.11.2010

svalovica ma z rastom dost spolocneho , uz tu o tom bol clanok ...
ale to ze si ju nemal moze mat vela dovodov , napr tvoje telo si uz zvyklo na zataz alebo si len prijal vela sacharidov a rychlo si zregeneroval...
kazdopadne nie je to zle ze ju nemas , aspon vies ze nabuduce mozes pridat :)
DeadlyHeal
Dátum registrácie: 17.05.2010

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 27.11.2010

DeadlyHeal napísal:svalovica ma z rastom dost spolocneho , uz tu o tom bol clanok ...
ale to ze si ju nemal moze mat vela dovodov , napr tvoje telo si uz zvyklo na zataz alebo si len prijal vela sacharidov a rychlo si zregeneroval...
kazdopadne nie je to zle ze ju nemas , aspon vies ze nabuduce mozes pridat :)

keby si bol taky dobry a poslal mi ten clanok

ja som cital na IF veci o tomto, a vecsina tam vyvratila to ze veci ako palenie, svalovica atd. su dobre, neviem sam co je na tom pravdy ..ale ja mam svalovku len obcas a citim ze svaly rastu takze nvm
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010

Príspevokod užívateľa CiCo410 » 27.11.2010

Hm, takže keď nemám svalovicu tak zle cvičím? .. alebo mi svaly prosto nerastú? .. pretože svalovicu som mával dosť často, ale poslednú dobu menej .. a po včerajšku nič .. a to som sa dosť namakal .. :(
CiCo410
Dátum registrácie: 01.09.2010

Príspevokod užívateľa Backs » 27.11.2010

ja som napriklad po dlhsom case zaradil zhyby do treningu, po prvom som mal svalovicu nejake 3,4 dni a po dalsom treningu uz nic aj ked som ich spravil viac ako ten prvy krat...odvtedy uz svalovka nebola....a takto s viacerymi partiami...inak ale svalvicu nemam skoro nikdy iba taky ten pocit neviem ako to nazvat....skor nieco ako unava svalov ale to relativne rychlo prejde...tak snad to neznamena ze netrenujem dost tvrdo
Užívateľov profilový obrázok
Backs
Dátum registrácie: 06.09.2010

Príspevokod užívateľa Mustang » 27.11.2010

paneboze jeden nieco napise a teraz kazdy bude v posilke potit krv a nahanat sa za svalovkou

svalovica neznamena ze ste odcvicili perfektne trening len ze sa porusily svalove vlakna alebo mate vela kyseliny mliecnej.

Ja mam svalovku iba ked zacvicim po dlhsom case nic nerobenia potom uz nemam svalovku vobec...alebo ked je zmena treningu

Ono je to vsetko individualne a diskutabilne.
Svalovka ma nieco spolocne s rastom ale v ziadnom pripade to neznamena ze telo si uz uplne zvyklo na vahu a URCITE to neznamena aby ste si tu svalovku sposobovali cielene
Nechoď tam, kam vedie cesta...namiesto toho choď tam, kde žiadna nieje a zanechaj stopu...
Mustang
Moderator
Dátum registrácie: 25.07.2006

Príspevokod užívateľa mello13 » 27.11.2010

Mustang sa na mňa určite nahnevá ale téma svalovica tu už je :wink:
mello13
Moderator
Dátum registrácie: 18.11.2007
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Mustang » 27.11.2010

mello13 napísal:Mustang sa na mňa určite nahnevá ale téma svalovica tu už je :wink:

to musis furt taketo dristy pisat ? :roll:

ja viem ze tu je len som to zabudol zamknut, takze to prenechavam tebe.... :wink:
Nechoď tam, kam vedie cesta...namiesto toho choď tam, kde žiadna nieje a zanechaj stopu...
Mustang
Moderator
Dátum registrácie: 25.07.2006

Príspevokod užívateľa bestial » 27.11.2010

pobite saaaaa :D
Už jen jedna další ampule
Ješte nás čeká sláva
Jednou nás to všechny zabije
No zatím to nakopává.

https://www.facebook.com/jan.michalov.trener
https://www.instagram.com/bestial_fitness/
bestial
Veteran
Dátum registrácie: 04.11.2006

Príspevokod užívateľa Julo11 » 28.11.2010

Ja zvyknem mať svalovicu len keď cvičím po dlhej pauze ale na rukách ju nikdy nemám ani po dlhšej pauze necvičím málo :?: :?
Julo11
Dátum registrácie: 13.10.2010

Návrat na "Zamknuté témy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných