Kĺbová výživa

Re: Kĺbová výživa

Príspevokod užívateľa mar55 » 15.04.2018

Ok, danke :D je to sice prijemne oproti animal flex, ze nezeriem 8 tabletiek a necumi kazdy na mna, ale ta chut.
mar55
Dátum registrácie: 20.11.2014
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 11 krát
Bolo mu ďakované: 9 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa rapsic » 15.04.2018

Ked ti nepasuje chut nakup kapsule a napln ich
Nepiste mi spravy ohladom sprostredkovania aas, pretoze nic nemam, nepredavam, a nikoho nepoznam kto by sa s tym zaoberal
Ak chces velke svaly daj si kotvicnikovy caj lebo meni tuk na sval
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 142 krát
Bolo mu ďakované: 268 krát

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 15.04.2018

Ja to delam tak, ze to sypnu pod jazyk a zapiju necim sladsim, ta sladka chut tu horkou prebije.
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Bank: Locked
Poďakoval: 18 krát
Bolo mu ďakované: 122 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 15.04.2018

Ja si rozmiesam vo vode a potom zapijem dzusom alebo niecim
Nepiste mi spravy ohladom sprostredkovania aas, pretoze nic nemam, nepredavam, a nikoho nepoznam kto by sa s tym zaoberal
rapsic

Príspevokod užívateľa zvratkyakrv » 15.04.2018

Ja si to dávam ráno (MSM,Glukosamín,Kolagén), zapijem vodou a idem si umyť kly. Zubná pasta krásne prerazí tú pachuť.
zvratkyakrv
Dátum registrácie: 10.12.2014
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 15.04.2018

Nekaloricky sirup lesné ovocie , 5-6 dcl studenej vody a do toho klbovka , kreatín, lyzin, taurín , vitamín c. Chuti to celkom dobre :)
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
Užívateľov profilový obrázok
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 20 krát
Bolo mu ďakované: 144 krát

Príspevokod užívateľa Unixko » 16.04.2018

Grepovy dzus nič viac
Unixko
Dátum registrácie: 01.08.2016
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa maveva » 17.04.2018

Zdravim,asi ste to už písali ale je tu veľa strán tak sa pýtam,čo by ste odporučili pri pohybe mi vrzga piesok v kolenách,ide má s toho poraziť pri cvičení,bolesti nemám zatiaľ,čo čítam to vyzerá na chrupavku,aj puka po dvoch rokoch cvičenia viac,predtým tak raz puklo pri ohybe,teraz obe viac.Davam pozor pri cvičení ako ohýbam kolená.Na cene nezáleží, čo overené používate?
maveva
Dátum registrácie: 12.04.2017
Poďakoval: 6 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 17.04.2018

Ty mas piesok v kolenach?
rapsic

Príspevokod užívateľa xxxpetko » 17.04.2018

Zdravim,asi ste to už písali ale je tu veľa strán tak sa pýtam,čo by ste odporučili pri pohybe mi vrzga piesok v kolenách,ide má s toho poraziť pri cvičení,bolesti nemám zatiaľ,čo čítam to vyzerá na chrupavku,aj puka po dvoch rokoch cvičenia viac,predtým tak raz puklo pri ohybe,teraz obe viac.Davam pozor pri cvičení ako ohýbam kolená.Na cene nezáleží, čo overené používate?
S Alavisom pre koniky mam dobre skusenosti. Nicmenej klbovka je skor akasi prevencia ak uz mas problem zajdi k lekarovi.
EQ total 755kg (Drep 290kg Tlak 210kg MT 255kg)
BW 100kg
xxxpetko
Dátum registrácie: 03.07.2013
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 18 krát

Haha, robí to taký zvuk akoby som mala piesok v kolenách.Lepsie?Miesto toho si mohol napísať niečo užitočnejšie.
maveva

Haha, robí to taký zvuk akoby som mala piesok v kolenách.Lepsie?Miesto toho si mohol napísať niečo užitočnejšie.
Alavis pre ludi ma aj kolegen typu 1 a 2, je ro jedna z top klboviek + popripade skus kyselinu hyaluronovu (hyalurmed)
Ale ono je to skor prevencia, ako pisal peto, osobne by som to riesil s doktorom
rapsic

Alavis pre ludi ma aj kolegen typu 1 a 2, je ro jedna z top klboviek + popripade skus kyselinu hyaluronovu (hyalurmed)
Ale ono je to skor prevencia, ako pisal peto, osobne by som to riesil s doktorom
[/quote]

No vidíš.

To tu nemajú druhý takýto problém?Či sa to vôbec dá napraviť,či prestať cvičiť.
maveva

Ja som mal odpalene koleno 6-7mesiacov ale pri hamstringoch ma nebolelo, teraz vastus medialis mierna ruptura uponov na kolene alebo nieco take a boli ma iba drep a vypady, volim cviky kde ma to neobmedzuje, medzitym chodim na obstreky kolagen/ozon/kortikoidy

No vidis!
rapsic

Príspevokod užívateľa maveva » 18.04.2018

Ja som mal odpalene koleno 6-7mesiacov ale pri hamstringoch ma nebolelo, teraz vastus medialis mierna ruptura uponov na kolene alebo nieco take a boli ma iba drep a vypady, volim cviky kde ma to neobmedzuje, medzitym chodim na obstreky kolagen/ozon/kortikoidy

No vidis!
No ty máš bolesti,ale ja nie,a neviem ku čomu vedie také chrapcanie,máme tu jedného ortopéda pekného idiota,skoro vždy naliateho súkromníka.Vobec nemám ku nemu chuť ísť,teraz cvičím v pohode,len tie zvuky,pokiaľ by tu niekto napísal že to mal a prišlo zhoršenie tak idem o 150km ďalej,teraz nemám nato ani cas.skusim aspoň niečo dostupné z lekárne.dik za odpoveď
maveva

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní