SST-1:GH

SST-1:GH

Príspevokod užívateľa silný » 16.01.2020

SST-1:GH
Jedná sa o prekurzor IGF-1 a zároveň stimulant rastového hormónu. Rastový hormón (Growth hormone - GH) je jediná látka, ktorá môže skutočne spôsobiť hyperpláziu - zmnoženie svalových buniek. GH tiež zvyšuje syntézu proteínov, ktoré môžu mať za následok hypertrofiu.
Hlavnými zložkami tohto produktu sú L-Dopa a peptidy prednej hypofýzy, ktoré spúšťajú produkciu rastového hormónu v ľudskom tele.

Mucuna Pruriens extrakt (Výťažok obsahuje 500 mg L-Dopa na jednu dávku).
SST-1: GH je primárne založený na aktívnej zložke L-Dopa (L-3,4-dihydroxyfenylalanín). L-Dopa sa extrahuje zo semien mucuna pruriens alebo zo semien zamatu fazule. L-Dopa je prirodzene sa nevyskytujúca neproteínová aminokyselina, ktorá je syntetizovaná z L-tyrozínu a nachádza sa v niektorých potravinách a bylinách. Je to prekurzor neurotransmiteru dopamínu, ktorý je sám o sebe prekurzorom neurotransmiterov nor-epinefrínu a epinefrínu. Dopa sa spotrebúva na tvorbu dopamínu. Dopamín má za následok podporu zdravej nálady a duševnej bdelosti. Už viac ako 40 rokov je známe, že L-Dopa je účinným stimulátorom ľudského rastového hormónu (HGH).

Problémom ako L-Dopa účinne využiť je prienik do hematoencefalickej bariéry. Tento problém spôsobuje, že L-Dopa bola vždy účinná len okrajovo. Spoločnosť Blastone Labs sa rozhodla použiť ich lipozomálny systém, ktorý využíva vo svojich produktoch pre účinnejšie dodávanie látok cez hematoencefalickú bariéru. To sa ukázalo ako efektívne aj v prípade L-Dopa.

Štúdie preukazujú, že L-Dopa dokáže zvyšovať plazmatický rastový hormón. Rastový hormón (GH) je vylučovaný prednou hypofýzou regulovanou dvoma hypotalamickými peptidmi: hormón uvoľňujúci GH (GHRH), ktorý stimuluje syntézu a sekréciu GH, a somatostatín, ktorý inhibuje uvoľňovanie GH bez ovplyvnenia syntézy GH. Hlavný vplyv GH je jeho anabolický účinok na telesné tkanivá vrátane rastu, reprodukcie a regenerácie buniek. Výsledkom je, že GH hrá dôležitú úlohu, pretože pomáha telu prispôsobiť sa silnému fyzickému stresu (napr. silovému tréningu).

L-Dopa však nie je vhodné podávať samotnú, pretože má viac vedľajších účinkov a len veľmi ťažko dokáže prechádzať hematoencefalickou bariérou.

Preto je v SST-1:GH prítomná aj druhá zložka - Anterior Pituitary Peptides (peptidy prednej hypofýzy)
Hypofýza má približne veľkosť fazule a visí pri stonke z hypotalamu. Aj keď je žľaza malá, jej sila by sa nemala podceňovať. V skutočnosti sa táto žľaza niekedy označuje aj ako „hlavná žľaza“, pretože hormóny z tejto žľazy ovplyvňujú metabolizmus, rast a vývoj tela a taktiež aj libido.

Ukázalo sa, že predná hypofýza obsahuje širokú škálu bioaktívnych peptidov. Predné hypofyzárne peptidy obsahujú peptidy sekretujúce GH, ktoré spúšťajú uvoľňovanie rastového hormónu v tele. Rastový hormón je hormón vylučovaný prednou hypofýzou, ktorý podporuje rast. Robí to mnohými spôsobmi, vrátane stimulácie rastu a delenia buniek, zvyšovania rastu kostí a svalov a zvyšovania syntézy proteínov.
Podobne ako L-Dopa majú peptidy prednej hypofýzy nízku biologickú dostupnosť po perorálnom podaní. Avšak, ak sú vyrobené do lipozomálnej formy, peptidy prednej hypofýzy dokážu podporovať prirodzenú produkciu a uvoľňovanie HGH.

Blackstone Labs teda vyvinul perfektný spôsob ako účinne zvýšiť a stimulovať rastový hormón v ľudskom tele. Pomocou vlastnej patentovanej lipozomálnej technológie dokáže dostať do ľudského tela aktívnu zložku L-Dopa v podobe Mucuna Pruriens extraktu a peptidy prednej hypofýzy, tak aby nedošlo k strate ich účinnosti, čo má za následok zvýšenie prirodzenej produkcie a uvoľňovanie rastového hormónu.

Účinky SST-1:GH
- stimulácia produkcie a uvoľňovanie rastového hormónu
- svalový objem
- sila, výdrž a energia
- zvýšená syntéza proteínov
- rýchlejšia regenerácia
- zvýšená vytrvalosť a flexibilita
- celková psychická a fyzická pohoda
- lepšia imunita
- zvýšené libido

nahled-BS Labs_SST_GH.jpg
nahled-BS Labs_SST_GH.jpg (32.49 KiB) 1392 zobrazení
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Príspevky: 6489
Dátum registrácie: 20.07.2015
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 118 krát
Bolo mu ďakované: 676 krát


Re: SST-1:GH

Príspevokod užívateľa rapsic » 16.01.2020

Za tu cenu 50iu gh
A L-dopa na musclekingu za 20€
Ale vsak hadam sa niekto chyti
Užívateľov profilový obrázok
rapsic
Príspevky: 4476
Dátum registrácie: 27.04.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 238 krát
Bolo mu ďakované: 570 krát

Re: SST-1:GH

Príspevokod užívateľa silný » 17.01.2020

Hlavne sa to nemusí pichať a je to voľno predajné, takže cieľová skupina je jasná... :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Príspevky: 6489
Dátum registrácie: 20.07.2015
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 118 krát
Bolo mu ďakované: 676 krát


Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný