Reakce na PCT

Reakce na PCT

Príspevokod užívateľa Alena M » 15.08.2019

Dobrý den, chtěla jsem se Vás zeptat zda jste se někdo setkal s reakcí na PCT. Manžel je užívá již tři týdny, a začal ho vždy po požití, po těch třech týdnech bolet žaludek, doprovázeno průjmem. Teď cca na týden vynechal, vše se uklidnilo, dnes vzal opět jednu tbl. a cca po dvou hodinách zvracel+ průjem asi 3 hodiny v kuse. Aktuálně má zimnici a žaludek se zdá klidnější. Může to být alergická reakce? Poradíte někdo co s tím? Je jisté že další nebrat. Děkuji za radu-Alena
Alena M
Dátum registrácie: 15.08.2019
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 2 krát

Re: Reakce na PCT

Príspevokod užívateľa silný » 15.08.2019

A čo berie?
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 114 krát
Bolo mu ďakované: 670 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 15.08.2019

Aku tabletku uzil?
Niekomu nemusia sadnut plnidla ,ale az taketo stavy som este u nikoho nezaznamenal
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 230 krát
Bolo mu ďakované: 564 krát

Príspevokod užívateľa Alena M » 15.08.2019

Užil tabletku Warriror labs SUPER PCT. Normálně zde koupenou. Ráno na lačno, zapil normálně vodou.
Alena M
Dátum registrácie: 15.08.2019
Poďakoval: 2 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 15.08.2019

Aha takze nebral steroidy iba prohormony,
To super pct je mix latok pokial mozno tych co su na obale aj spomenute ,pravdepodobne nejaka reak ia na jwdnu z nich
Aj ked u toho produktu tazko povedat co je v skutocnosti obsahom tej kapsule

Manzel ,nech neberie uz to super pct
Kup mu zinok chelat,D3 ,daa,maca,
Toto musi stacit
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 230 krát
Bolo mu ďakované: 564 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 16.08.2019

Užil tabletku Warriror labs SUPER PCT. Normálně zde koupenou. Ráno na lačno, zapil normálně vodou.
A kúp k tomu aj kamagru, nech z toho máš niečo aj ty :-)

efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 96 krát
Bolo mu ďakované: 99 krát

Príspevokod užívateľa Luegner » 16.08.2019

Průjem znamená něco, čeho se tělo snaží rychle zbavit a zvýšená teplota už infekci. takže to rozhodně nemá cenu brát
radši píchat než polykat!
Luegner
Dátum registrácie: 08.09.2016
Poďakoval: 71 krát
Bolo mu ďakované: 19 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa romanvavrecan » 31.08.2019

Dobrý den, chtěla jsem se Vás zeptat zda jste se někdo setkal s reakcí na PCT. Manžel je užívá již tři týdny, a začal ho vždy po požití, po těch třech týdnech bolet žaludek, doprovázeno průjmem. Teď cca na týden vynechal, vše se uklidnilo, dnes vzal opět jednu tbl. a cca po dvou hodinách zvracel+ průjem asi 3 hodiny v kuse. Aktuálně má zimnici a žaludek se zdá klidnější. Může to být alergická reakce? Poradíte někdo co s tím? Je jisté že další nebrat. Děkuji za radu-Alena
Dobrý deň, na základe vášho príspevku som si urobil malý prieskum látok a možných vedľajších účinkov. Aj keď je to veľmi zriedkavé, myslím si, že spomedzi obsiahnutých látok môže hnačku a žalúdočné problémy u precitlivených jedincov spôsobovať Pestrec Mariánsky - u nás bežne dostupná rastlina, ktorú kúpite dokonca aj v Lidli pri pokladni. Nie som lekár a myslím, že aj na etikete sa pred začatím užívania odporúča konzultácia s lekárom. Ja osobne napríklad rovnako reagujem už na 200mg Vitamínu C. Ale opäť by som prizvukoval, že je to veľmi zriedkavé a všetky obsiahnuté látky sú vo všeobecnosti veľmi dobre znášané a priaznivé účinky ďaleko prevyšujú možné nežiadúce účinky. Na základe dostupných informácií je PCT riadne registrovaný výrobok na úrade verejného zdravotníctva u nás. To v skratke znamená, že prešiel prísnou kontrolou bezpečnosti obsiahnutých látok a jeho užívanie určite nepredstavuje vyššie riziko ako napríklad orechy, ktoré sú tiež pre citlivých jedincov nebezpečné.
romanvavrecan
Dátum registrácie: 15.08.2017
Bolo mu ďakované: 6 krát

Príspevokod užívateľa godzila » 01.09.2019

Dobrý deň, na základe vášho príspevku som si urobil malý prieskum látok a možných vedľajších účinkov. Aj keď je to veľmi zriedkavé, myslím si, že spomedzi obsiahnutých látok môže hnačku a žalúdočné problémy u precitlivených jedincov spôsobovať Pestrec Mariánsky - u nás bežne dostupná rastlina, ktorú kúpite dokonca aj v Lidli pri pokladni. Nie som lekár a myslím, že aj na etikete sa pred začatím užívania odporúča konzultácia s lekárom. Ja osobne napríklad rovnako reagujem už na 200mg Vitamínu C. Ale opäť by som prizvukoval, že je to veľmi zriedkavé a všetky obsiahnuté látky sú vo všeobecnosti veľmi dobre znášané a priaznivé účinky ďaleko prevyšujú možné nežiadúce účinky. Na základe dostupných informácií je PCT riadne registrovaný výrobok na úrade verejného zdravotníctva u nás. To v skratke znamená, že prešiel prísnou kontrolou bezpečnosti obsiahnutých látok a jeho užívanie určite nepredstavuje vyššie riziko ako napríklad orechy, ktoré sú tiež pre citlivých jedincov nebezpečné.
A ktore vsetky vyrobky ktore doatat na prohormony sk presli ko trolou uradu verejneho zdravotnictva? Ibutamoren asi nie ze
godzila
Dátum registrácie: 29.07.2019
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný