BENCH PRESS (info + ukážky prevedenia)

Re: BENCH PRESS (info + ukážky prevedenia)

Príspevokod užívateľa NIDECKER93 » 12.07.2019

off topic: ked spominas multipress tak vsera som videl vrchol, co som kedy v posilke videl. To, ze tam ludia drepuju som si uz zvykol ale mrtve tahy v multipresse som videl prvykrat :D
NIDECKER93
Dátum registrácie: 29.12.2011
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa silný » 12.07.2019

No nie že by som sa ich teraz šiel zastávať, napr. ja na multipresse drepujem uplne bežne, po klasických drepoch to dávam skoro na vždy na záver tréningu, lepšie tam precítim predné stehná, je to ďaleko viac izolovanejšie... ale späť k DL, videl osm už aj vela profíkov robiť DL, resp. doťahy na MP a nemyslím, že by to bola pičovina.... napr. aj taký Regan Grimes to bežne cvičí akurát sa mi teraz nechce hladať to video... :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 99 krát
Bolo mu ďakované: 599 krát

Príspevokod užívateľa Lavadesign » 13.07.2019

Frajer budes ked das na multipresse bicepsove zdvihy :-D
Lavadesign
Dátum registrácie: 09.03.2019
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa krokodil511 » 13.07.2019

No nie že by som sa ich teraz šiel zastávať, napr. ja na multipresse drepujem uplne bežne, po klasických drepoch to dávam skoro na vždy na záver tréningu, lepšie tam precítim predné stehná, je to ďaleko viac izolovanejšie... ale späť k DL, videl osm už aj vela profíkov robiť DL, resp. doťahy na MP a nemyslím, že by to bola pičovina.... napr. aj taký Regan Grimes to bežne cvičí akurát sa mi teraz nechce hladať to video... :)
Presne, na dotahy je to super. Hlavne keď je všetko obsadené, a na drepovacom stojane cvičia biceps. Aj dnes som poslal jedného do p..e, s prázdnou tyckou cvicil biceps 20 minút
krokodil511
Dátum registrácie: 18.02.2018
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa Lavadesign » 13.07.2019

Ja som si dnes miesto klasickeho benchu dal bench s jednoruckami a je to pre mna naozaj omnoho lepsie
Lavadesign
Dátum registrácie: 09.03.2019
Bolo mu ďakované: 1 krát

Návrat na "Tréning a cviky (tréningy, tréningové plány, ako cvičiť)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Erickk a 7 neregistrovaných