Co to moze byt?

Vstup od 18 rokov

Co to moze byt?

Príspevokod užívateľa Aguaman » 09.01.2019

Ahojte. Chcel by som sa spytat na vas nazor. Mozem mat pokles erekcie pocas stylu iba z lekarenskeho sustanonu ktory si picham 2x tyzdenne a vedla neho uzivam obden tabletku Aromasinu na zneskodnenie posobenia esteogenu. Naposledy ked som bol na krnych testoch som mal estrogen mierne zvyseny preto som dal miesto polk Aromasinu uz celu tabletu. Co to moze byt? Prolaktin? Progesteron?
Aguaman
Dátum registrácie: 09.01.2019
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 2 krát

Re: Co to moze byt?

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 09.01.2019

A kolik davas toho tst? Nic jineho nedavas? Toho exe davas dost mrdu.
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Bank: Locked
Poďakoval: 22 krát
Bolo mu ďakované: 172 krát

Príspevokod užívateľa eatclentrenhard » 09.01.2019

No vzhledem k tomu, ze lekarensky sustanon uz na Slovensku k dostani neni, tak nevim z ceho to mas. A pichas si 2x tydne kolik? Jinak pricin poruch erekce muze byt spousta. Kdyz uz jsi byl jednou na testech, tak si skoc udelat znovu. Na tvuj cykl je vhodnejsi anastrozol.
eatclentrenhard
Dátum registrácie: 23.01.2018
Bolo mu ďakované: 8 krát

A kolik davas toho tst? Nic jineho nedavas? Toho exe davas dost mrdu.
Aktualne nedavam nic ineho a v minulosti som mal s gynom trochu problem, tak som si uz teraz daval pozor a pri celej tabletke aromasinu je to okej.
Aguaman

No vzhledem k tomu, ze lekarensky sustanon uz na Slovensku k dostani neni, tak nevim z ceho to mas. A pichas si 2x tydne kolik? Jinak pricin poruch erekce muze byt spousta. Kdyz uz jsi byl jednou na testech, tak si skoc udelat znovu. Na tvuj cykl je vhodnejsi anastrozol.
Sranda lebo ja ho mam priamo na recept od mojho urologa aj s blockom za 7€ vyvhadza kus 💁🏻‍♂️😁 a davam jednu ampulku v pondelok a jednu vo stvrtok. Ale rozhodne pojdem asi na testy, lebo toto sa mi nezda. Dam zmerat aj esteogen, prolactin aj progesteron. Fakt neviem z coho to moze byt. Mozno vyskusam aj anastrazol potom a preco si myslis, ze je vhodnejsi? Ked on iba potlaca tvorbu esteogenu a Aromasin ho uplne znici.
Aguaman

Príspevokod užívateľa meow321 » 09.01.2019

Ja som mal tiez podobny problem, prve dva tyzdne po nasadeni tst mi absolutne ale absolutne nestal a gule vcucnute. Proviron to vyriesil a potom aj po vysadeni ro uz bolo ok
Ak chceš ozaj veľké svaly, jedz brokolicu.
Užívateľov profilový obrázok
meow321
Dátum registrácie: 13.03.2018
Poďakoval: 57 krát
Bolo mu ďakované: 109 krát

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 09.01.2019

To by chybelo, aby se zacaly poddimenzovavat pharma grade produkty :D
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Poďakoval: 22 krát
Bolo mu ďakované: 172 krát

Príspevokod užívateľa eatclentrenhard » 09.01.2019

Sranda lebo ja ho mam priamo na recept od mojho urologa aj s blockom za 7€ vyvhadza kus 💁🏻‍♂️😁 a davam jednu ampulku v pondelok a jednu vo stvrtok. Ale rozhodne pojdem asi na testy, lebo toto sa mi nezda. Dam zmerat aj esteogen, prolactin aj progesteron. Fakt neviem z coho to moze byt. Mozno vyskusam aj anastrazol potom a preco si myslis, ze je vhodnejsi? Ked on iba potlaca tvorbu esteogenu a Aromasin ho uplne znici.
Pak mechapu, proc to resis tu na foru a ne se svym urologem. Trochu divne. I to davkovani je dost podezrele. Neni ten tvuj urolog neco ve stylu https://youtu.be/o1ATlEFxUbg
eatclentrenhard
Dátum registrácie: 23.01.2018
Bolo mu ďakované: 8 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 11.01.2019

davnejsie to dakto sikovny v distribucii menil za fejky, (do lekarni fejk a jemu original).. mozno si napichavas raciol a v lepsom pripade sterilny. zazil som 2x v zivote ze z zobrackej hladiny bez tst RAZ pro suststanóle organon sk lekaren a raz po tst enan abú irán mi na druhy/treti den rano ***** stal 20 minut ze som sa nemohol vycurat. tolko k tst v preparatoch, takze predpis zahod a kup si nieco poriadne alebo AGOVIRIN a cierne ihly, ten ak ti nezapise tak mas velky problem clovece
bpmvrzsf
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 391 krát
Bolo mu ďakované: 246 krát

Príspevokod užívateľa Wotan » 14.02.2019

Ahojte. Chcel by som sa spytat na vas nazor. Mozem mat pokles erekcie pocas stylu iba z lekarenskeho sustanonu ktory si picham 2x tyzdenne a vedla neho uzivam obden tabletku Aromasinu na zneskodnenie posobenia esteogenu. Naposledy ked som bol na krnych testoch som mal estrogen mierne zvyseny preto som dal miesto polk Aromasinu uz celu tabletu. Co to moze byt? Prolaktin? Progesteron?
Tipoval by som zdvihnuty estradiol.. na zahranicnych TRT forach ti na na 100-150 mg Testaku bezne odporucia bezne 0,5arimidixu dva krat do tyzdna ;-) Ty si davas 500mg testaku..ta asi tak..ludia co velmi aromatizuju by nemali ist tolko testaku..cize pridaj Exemestan..a cakaj kedy naskocia ranne erekcie a libido..potom utiahni davky Exe..zvysene estro je aj znakom ze pecen nedostatocne odstranuje estrogen,popr mas vela visceralneho tuku alebo si geneticky dany hyper-aromatizer..uz som sa s tym stretol na forach ,kde to borci riesili..inak najlepsie si dat robit pravidelne testy.. estradiol v hodnote okolo 90p/mol sa berie ako top na libido :)
Wotan
Dátum registrácie: 18.11.2018
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 14.02.2019

Ja som mal podobný problém, estro, progesteron, prolaktin v poriadku. Treba pridať DHT a pekne sa to upraví.
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 72 krát
Bolo mu ďakované: 72 krát

Príspevokod užívateľa mirutko » 14.02.2019

Mne už ani DHT a HCG nepomáha na znížené libido. Momentálne z toho viním Nandrolon, keďže som ho viac rokov brával pravidelne v dosť vysokých dávkach :sick:
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Poďakoval: 86 krát
Bolo mu ďakované: 317 krát

Príspevokod užívateľa meow321 » 14.02.2019

Mne tiez nandrolon zbija libido a nic mi nato nepomohlo
Ak chceš ozaj veľké svaly, jedz brokolicu.
meow321
Dátum registrácie: 13.03.2018
Poďakoval: 57 krát
Bolo mu ďakované: 109 krát

Príspevokod užívateľa marek123 » 14.02.2019

Mne tiez nandrolon zbija libido a nic mi nato nepomohlo
Kvoli comu? Dopamin?
marek123
Dátum registrácie: 12.03.2013
Poďakoval: 11 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 14.02.2019

To podľa mňa nikto netuší, môžeme len tipovať. Ale pravdepodobne to zapríčiňuje dopamín.
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 72 krát
Bolo mu ďakované: 72 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 27 neregistrovaných