Roid RAGE

Vstup od 18 rokov

Re: Trenbolon

Príspevokod užívateľa Vinnie » 23.05.2018

Zadýchavate sa z trenu ? Len ma to zaujíma už som na nom mal zápas a práve uplne v pohode ale niekto sa vraj zadychava a nerobi mu to dobre tak by ma zaujímali vaše skusenosti co sa tohoto týka
zadýchavanie a agresivita sú u mňa 2 primárne vedlajšáky z trenu. keby to dokážem nejakým rozumným a nie veľmi drahým spôsobom eliminovať, tak idem zase do toho.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Užívateľov profilový obrázok
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 61 krát
Bolo mu ďakované: 421 krát

Príspevokod užívateľa scml » 23.05.2018

Btw Vinnie ta agresivita na trenu se u tebe projevuje až v takové velké míře, že ho prostě '' nemůžeš '' brát?
scml
Dátum registrácie: 23.08.2016
Poďakoval: 77 krát
Bolo mu ďakované: 24 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 23.05.2018

nemôžem. už som písal aj niekde inde, že v UK som to vykryl, lebo tam sú iní ľudia, ale veľakrát som niečo doma rozjebal od nervov aj kvôli drobnostiam. mám obavy dať tren tu doma na Slovensku, keďže tu je strašne veľa drzých arogantných nevychovaných prijebancov. v UK mali ľudia prirodzený rešpekt a bolí milí. tu ako keby si ľudia neuvedomovali, že som schopný ich zabiť holými rukami.

možno ho skúsim po lete tak pomenej napr. 300mg týždenne že ako to budem zvládať s tým, že nepôjdem k nemu žiadne oblbováky a podľa toho uvidím či ho budem ešte dávať, alebo nie.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 61 krát
Bolo mu ďakované: 421 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 23.05.2018

ja som nedavno nasadil tren, posrane 2ml tyzdenne som isiel, plan bol ze postupne pojdem az 700mg tyzdenne, vysadil som ho po mesiaci hned po tom co som chcel rano po ceste do prace vytiahnut babicku z auta lebo sa mi pichla chudatko zmetena do cesty....
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 117 krát
Bolo mu ďakované: 417 krát

Príspevokod užívateľa Majky36 » 23.05.2018

No ... ta agresivita na trene ... mám ju aj ja ale naučil som sa ovládat i keď niekedy je to na mále a rozsekal by som niekoho ale vzdy si uvedomim ze sediet za debila fakt nechcem :-D
Venujem sa MMA
Ak sa tu na fóre vyjadrujem k určitým značkám as a látkam tak len k tým s ktorými mám skúsenosti (nepredávam ani nesprostredkovávam) , v ostatných veciach si nechám rád poradiť skusenými
Majky36
Dátum registrácie: 02.12.2017
Poďakoval: 14 krát
Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 23.05.2018

ja zase nie...niekedy som maval no teraz vobec.jedine vtedy ak som hladny,to ma vytoci vsetko do nepricetnostúi
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Príspevokod užívateľa Soldat12 » 23.05.2018

Ach takuto agresivitu som mával bežne po alkohole na intraku som sa ráno zobudil a polka chodby hlavy dole a len potichučky ahoj ahoj a keď som pozrel že pár izieb odomna sú rozpichane dvere s nožom a ešte v nich je aj zapichnuty tak som sa kus rozpamatal... Ale vtipný príbeh od vtedy sa už nikto nesmie že som východniar :D Teraz zaraďujem už o pár dní tren tak som veľmi zvedavý :D a ináč chcel by som sa opytat viem že trošku off Topic ale keď už píšem tu tento príspevok tak teraz som na týždeň povolil trošku v strave bol som na rozlúčke so slobodou na svadbe do toho ešte staviam chatu tak padlo dosť veľa koláčov a nezdravých veci... No a otázka znie mohol som z toho dostať akné? Spravil sa mi taku hnusný krvavý j**ak na ramene... Nikdy som z tým nemal problém... Ako už som ho prepichol ihlou lebo ma bolel ale tak zaujímalo by ma či to môže byť tou stravou... Ináč teraz idem iba 250mg testu /w... Ďakujem za odpoveď snáď to není veľmi dlhé...
Soldat12
Dátum registrácie: 05.01.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 22 krát
Bolo mu ďakované: 18 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 23.05.2018

To ja som na tom tak isto s jedlom, vsetko ok, ale ked mam.hlad tak som demon
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 219 krát
Bolo mu ďakované: 499 krát

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 23.05.2018

Jo, to akne muze klidne byt tou tunou cukru co si za tak kratky moment pozrel.
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 222 krát

Príspevokod užívateľa Reutiman » 23.05.2018

photo_editor_1527108227625.jpg
photo_editor_1527108227625.jpg (108.52 KiB) 837 zobrazení
received_1651371411643643.jpeg
received_1651371411643643.jpeg (35.57 KiB) 837 zobrazení
Sice som len v 5 týždni na trene ale v mobile mi na pozadí kolujú podobné obrázky tak ked kuknem mobil sa aspoň ukludnim. :D
Reutiman
Dátum registrácie: 10.09.2017
Poďakoval: 13 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát

Príspevokod užívateľa Petarosus18 » 23.05.2018

Mě už jednou vykázaly na 10 dní policajti ze společný domácnosti po tri-trenu:-).
Petarosus18
Dátum registrácie: 22.08.2017
Poďakoval: 21 krát
Bolo mu ďakované: 15 krát

Príspevokod užívateľa HAVANA » 24.05.2018

tu ako keby si ľudia neuvedomovali, že som schopný ich zabiť holými rukami.
Raz možno takto vyletíš na niekoho kto nosí pri sebe strelnú zbraň, hoc to bude možno 60 kilový trtko a ty skončíš na asfalte v kaluži krvi...
HAVANA
Dátum registrácie: 24.05.2010
Poďakoval: 15 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Príspevokod užívateľa Soldat12 » 24.05.2018

Raz možno takto vyletíš na niekoho kto nosí pri sebe strelnú zbraň, hoc to bude možno 60 kilový trtko a ty skončíš na asfalte v kaluži krvi...
Ja mám aj zbrojak skupiny A a glocka nosím stále za opaskom... Ver mi že použitie zbrane si človek nie 2x rozmyslí ale ešte viac aj keď sa to udeje všetko behom sekundy... Na mňa už cigán vytiahol nôž a stačilo zbraň obtiahnuť a ver či nie tak sa pošťal od strachu...
Soldat12
Dátum registrácie: 05.01.2015
Poďakoval: 22 krát
Bolo mu ďakované: 18 krát

Príspevokod užívateľa Ph34k » 24.05.2018

Ja mám aj zbrojak skupiny A a glocka nosím stále za opaskom... Ver mi že použitie zbrane si človek nie 2x rozmyslí ale ešte viac aj keď sa to udeje všetko behom sekundy... Na mňa už cigán vytiahol nôž a stačilo zbraň obtiahnuť a ver či nie tak sa pošťal od strachu...
Plne súhlasím. Tiez mám Áčko a waltika stále pri sebe. Úplne stačí ak ho v prípade problémov len ukážem za opaskom bez vysťahovania
Ph34k
Dátum registrácie: 16.10.2015
Poďakoval: 199 krát
Bolo mu ďakované: 100 krát

Príspevokod užívateľa HAVANA » 24.05.2018

V tom prípade isto poznáš zákonné použitie zbrane v nutnej obrane ;-) A to že ju nepoužiješ ty, neznamená že ju v obdobnej situácii nepoužije niekto iný. Hlavne ak čelí práve trvajúcemu útoku zo strany psychopata čo je od neho o 40 kg ťažší a útočí v amoku vyvolanom drogami, steroidmi či v prípade vinnieho kombináciou oboch :D (nič proti nemu)
Mimochodom, prečo nenosíš náboj v komore? Glocky sú spoľahlivé a na obtiahnutie môže byť už neskoro...
HAVANA
Dátum registrácie: 24.05.2010
Poďakoval: 15 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Laier1981, moramiki, Peterkoporec123 a 36 neregistrovaných