Produkty z prohormony.sk v praxi

Produkty z prohormony.sk v praxi

Príspevokod užívateľa xxxpetko » 23.11.2017

Cavte, dostanem teraz nejake produkty z eshopu prohormony.sk, okrem tich co budem mat za body ma tato spolocnost aj podpori co sa tyka pripravy(aspon teraz jednorazovo teda), za co im dakujem, kedze najst take nieco dnes v lifte je fakt tazke ale o tom ako je to nedoceneny sport a podobne tu uz kazdy vie takze to necham teraz tak. Teda budem dlhsi cas papkat teraz ich produkty v priprave na liftersku sezonu, sem budem davat nejake tie reporty obcas, teda co beriem, ako si myslim ze mi to pomohlo a pod. Mam za sebov uz nejaku tu light kuru a aj SARM kuru roznych znaciek takze to viem porovnat. Kedze PCT som este nikdy neskusal, lebo nejak nie a nie sa k tomu dostat :D tak to bude Blast and Cruise ale s tymito vecami co znie celkom zaujimavo. Most vyriesim pravdepodobne SARMami, problem vsak bude asi TST - tu sa tazko hlada nahrada, este sa nad tym zamyslim. AAS brat nebudem pocas tohto, ostatne by to aj ovplyvnilo vysledok. Max Nebido ak neporiesim ten testak nejakym ich produktom, co hadam pojde.
A kludne piste aj vy svoje rady a zdrbte ma ak robim nieco blbo, nevyhlasujem sa za mudreho. Mam iba fakt minimalne skusenosti. Budem chodit aj na testy ale tie sa budu tocit okolo zdravotnych ukazatelov typu ast,alt,chol,..., teda testami ucinnost merat nebudem, na to ako student a slovak nemam peniaze :D
EQ total 755kg (Drep 290kg Tlak 210kg MT 255kg)
BW 100kg
xxxpetko
Dátum registrácie: 03.07.2013
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 18 krát

Re: Produkty z prohormony.sk v praxi

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 23.11.2017

Piterko dával zaujímajú kúru zo Sarmov. Akurát neviem ako je to s dostupnosťou uvedených sarmov na PH.sk
“ Skopirujem ti to sem :
w1-16: rad140 30mg
w1-16: cardarine 20mg
w1-6: lgd4033 30mg
w7-16: S4 50mg
w14-18: YK11 20mg / peakweak

PCT: IA,clom,daa,trib “ Powered by Piterko
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
Užívateľov profilový obrázok
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 227 krát

Príspevokod užívateľa xxxpetko » 24.11.2017

Nevyzera to zle, cardarine a S4 su pre moj ucel zbytocne, tie by som nahradil niecim inym asi ale priklad ako by to mohlo vyzerat urcite posluzi.
BW 100kg
xxxpetko

Príspevokod užívateľa Matuss666 » 25.11.2017

Piterko dával zaujímajú kúru zo Sarmov. Akurát neviem ako je to s dostupnosťou uvedených sarmov na PH.sk
“ Skopirujem ti to sem :
w1-16: rad140 30mg
w1-16: cardarine 20mg
w1-6: lgd4033 30mg
w7-16: S4 50mg
w14-18: YK11 20mg / peakweak

PCT: IA,clom,daa,trib “ Powered by Piterko
Vieme aj vysledky tohto cyklu ?
Matuss666
Dátum registrácie: 12.05.2017
Poďakoval: 19 krát
Bolo mu ďakované: 13 krát

Príspevokod užívateľa xxxpetko » 01.12.2017

Dnes mi dosli veci a teda som zacal, E-shred 1tbl/den Tren-V 1tbl/den, zvysovat budem opatrne kedze obe zluceniny su alkylovane, aspon 5 dni to necham takto.
BW 100kg
xxxpetko

Príspevokod užívateľa Chaskar » 01.12.2017

Dnes mi dosli veci a teda som zacal, E-shred 1tbl/den Tren-V 1tbl/den, zvysovat budem opatrne kedze obe zluceniny su alkylovane, aspon 5 dni to necham takto.
sice off topic no mas dost slaby deadlift oproti ostatnym disciplinam nie?na to ze mas taky dobry tlak?
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Príspevokod užívateľa xxxpetko » 01.12.2017

sice off topic no mas dost slaby deadlift oproti ostatnym disciplinam nie?na to ze mas taky dobry tlak?
tak hlavne suitom to je, pri tlaku mi kopne celkom dost, pri dl minimalne, mozno 10kg a tiez som taky tlakovy typ- kratke ruky, klenuta hrud, ked este zamostujem pomerne kratku drahu mam...alebo taham na kkt aj to je mozne :D
BW 100kg
xxxpetko

Príspevokod užívateľa xxxpetko » 06.12.2017

E-shred zvysujem na 2tbl/den
BW 100kg
xxxpetko

Príspevokod užívateľa Chaskar » 06.12.2017

preto som sa pytal kedze deadlift je kompletny cvik cize tam ide x sval.skupin....ja zase drep a dead ok no tlak na picurku kedze som vysoky,svalnaty a pekny
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Príspevokod užívateľa xxxpetko » 11.12.2017

Uz to celkom citit, back pump je co som mal aj predtym z epistanu, potim sa jak prasa, trening tiez kvalitny. Len co je zvlastne akosi ma svrbeli bradavky posledne dni + taka ta pseudounava...zeby progesteron? estro by nemalo byt vysoke, ostatne tam nemam nic co aromatizuje, praveze epistan by mal znizovat estro trosku, uvidim este ako sa to vyvinie, mam ruke vsetko co treba keby nahodou.
BW 100kg
xxxpetko

Príspevokod užívateľa piterko » 11.12.2017

na trhu koluju 3 odlisne latky, odvolavajuce sa na podobnost s trenbolonom, co je vsak podstatne, ich spolocnou crtou je posobenie na progesteronovy receptor

ph 1: estra-4,9,11-triene-3,17-dione -trendion (Tren-V z prohormony.sk)
ph 2: estra-4,9-diene-17b-ol-3-one - dienolon
ph 3: estra-4,9-diene-3,17-dione diendion (toto som mal ja)

PH 3 je prekurzorom PH 2, ale aj sam o sebe ma nejake hormonalne posobenie, co som vsak chcel povedat je, ze urcite mas zvyseny estrogen, a na to, ze epistan inhibuje aromatazu je potrebne zabudnut, je to blud, ja ti dam nieco z vlastnej skusenosti

tst enan 200mg e7d
diendione 120mg/d
epistan 40mg/d

bradavka hrcata po tyzdni, zdvyhol som epistan na 60mg, hrca tvrdla a rastla.. stopol som diendione aj epsitan, dal som IA ATD 37,5mg ED, hrca uplne zmizla za tyzden, pridal som epistan 40mg/de, ziadna hrca, pridal som nazad diendione 120mg popri IA a hrca sa uz neobjavila ..
vsetky veci ktore mam k dispozicii nie su fake a obsahuju prave to co maju obsahovat.

cize ano, bradavky mas od tren-v a urcite to ries ...a na bench by si mohol viac udret :D a na sarmy bez TST zabudni, AAS su ina liga, sarmy su tuning (niekedy poriadny)
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 511 krát
Bolo mu ďakované: 392 krát

Príspevokod užívateľa homar » 12.12.2017

kedze som vysoky, svalnaty a pekny
a skromný si zabudol :D
R.C.: “Train harder and grow bigger.”
homar
Dátum registrácie: 29.05.2008
Poďakoval: 33 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa xxxpetko » 12.12.2017

...
Dnes uz to sice necitim ale davam IA kedze budem zvysovat tren-v na 2tbl/den, teda 60mg ed. Samozrejme nechcem byt bez testaku, to by bola samovrazda ale chcem ho dodavat len v takych davkach ake su nevyhnutne pre moj spravny chod, tie anabolicke veci nechavam na PH, SARM, kombinaciu, podstata tohto je ze chcem ist cisto na ich veciach, ano mozem povedat ze ma podporuju v priprave ph.sk a pustat tam ajtak vialku trenu tyzdenne ale nechcem byt taky ***. Zatial davam 125mg sust e7d, chcel som iba Nebido, co by malo dodavat tolko co priblizne vyprodukujem prirodzene ale ludia to bud nevedia zohnat alebo za to chcu 2x tolko nez za klasicky TST co je bullshit. SARM som chcel hlavne do mostu, ked bude pauza od PH ale ta piko davka testu nebude chybat ani pri sarm samozrejme, ten bude celorocne.
Btw ty si daval ine palky :D
BW 100kg
xxxpetko

Príspevokod užívateľa piterko » 12.12.2017

jj podobne to robim ja, ale bez PH, to bola vynimocna situacia ked som sa oprel do tych prohormonov.. najlepsi je pravdepodobne tst enan resp. dlhy jednoesterovy TST, u mna enantat v cruise 150-175mg e7d (neviem kolko je ester presne , dajme tomu -30mg) a popri tom sarmy..

nasledne ked treba tak zdvojnasobim TST a pridam AAS vhodne podla aktualnej potreby, ale za posl 2 roky som nesiel nad 1.5ml enantatu/w, mne to proste staci. kazdoapdne keby som sa rozhodol byt anabolickou priserou tak pojdem do inych davok, ale nechcem a dobre reagujem na nizke synergicke kombinacie .. napr cardarin, ibutamoren a rad140 idem nonstop, ten rad140 budem mat 4 tyzdne pauzu onedlho a znova, paci sa mi ta myslienka ochrany prostaty a zaroven, je to moj broscience, cim vyssia davka rad140, tym mi rastie vaha bez toho aby som dvyhal TST alebo zaradil ine latky a hlavne drzi, zo 112 som sa posunul na 115 behom mesiaca, ked som z 30mg po tyzdni siel 40mg a dalsi tyzden 50mg. ma to do seba proste.
tie anabolicke veci nechavam na PH, SARM, kombinaciu, podstata tohto je ze chcem ist cisto na ich veciach, ano mozem povedat ze ma podporuju v priprave ph.sk
v zivote nepojdem do akychkolvek hormonov, ci uz priamo oznacenych ako AAS, alebo PH, bez TST. kdez to AAS a PH maju vyslovene alebo su vyhladavane prave koli anabolickym ucinkom, TST v tele, ktory ti vypnu, okrem anabolizmu zabezpecuje obrovske mnozstvo inych fyziologickych funkcii, cize mat odstaveny TST je doslova nezdrave, a ked popri tom ti v krvi lietaju vseliake treny-v :D tak ver tomu, ze to bude este horsie. Efekt a ucinok PH sa da krasne spoznat a odlisit na TRT davke TST, ja by som bol rad keby ma sponzoroval niekto aj ked len prohormonmi, ale zopakujem bez TST ani jedna kapsľa do ust
Btw ty si daval ine palky
ak myslis tych 120mg a 60mg,tak je to take ,,regulerne" by som nazval, ak zdroje neklamu, tak konverzia diendionu na dienolon je niekde do 20%, daval som to vzdy s omega 369 2g, bioperin 10mg, a 6,7-dihydroxybergamottin 30mg, ale obavam sa ze vsetky tieto oralne kvazy-treny su ,,čaj" s ktorym si len rozhodis krvny obraz, zbijes TST a profit minimalny. Ja som ho pouzival na znizovanie kortizolu, urcite tak funguje, na lean bulk som mal epi, ale pri 60mg som uz mal neriesitelne krce, divny tonus a divne krce, po vlaknach ma stahovalo, svaly vyzerali ako keby si hral na harfe na struny
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 511 krát
Bolo mu ďakované: 392 krát

Príspevokod užívateľa xxxpetko » 12.12.2017

asi som to blbo napisal, ten TST pojdem stale, nebudem ho vysadzat ani pri ph ani pri sarm. a s pecenovimi hodnotami si nemal problemy ? resp, v porovnani s oralnymi aas ako su na tom ph s vplyvom na pecen ?
BW 100kg
xxxpetko

Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný