Ověřený e-shop ?

Vstup od 18 rokov

Re: Ověřený e-shop ?

Príspevokod užívateľa petrdo97 » 14.07.2018

Len aby si vedel on najprv poda trestné oznámenie týkajúce sa podvodu to sa bude prešetrovať vznesie sa obvinenie tak to pôjde všetko na súd a ten rozhodne ale súd nerozhodne o tom že mu má vrátiť peniaze a v akej výške... súd rozhodne iba že je vinný zo spáchania podvodu... Potom na základe rozhodnutia tohto súdu si ma právo poškodený vymáhať cestou občiansko-pravneho súdu náhradu škody... A myslíš že mu nič nehrozí? Len aby si vedel ak sa PZ dozvie o TČ alebo P z úradnej povinnosti musi konať... A aj keby ma kamoša na polícii čo povie dobre hej toto nebudem riešiť tak spis po začatí trestného stíhania sa hneď posiela aj na prokuratúru... Kde prokurátor dozoruje nad spisom a neustále posiela vyšetrovateľovi pokyny... A myslím si že ten by nenechal len tak ten druhý TC ktorého si sa dopustil aj ty...
O jakém trestném činu mluvíš? Jestli jsem to dobře pochopil tak si frajer objednal steroidy, poslal peníze a nic mu nepřišlo. Takže jestli to bylo takhle tak čeho by se jako dopustil? Snaha získat něco co nezískal a kdyby to získal tak to nesmí prodat? Blbost.
petrdo97
Dátum registrácie: 20.10.2016
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 27 krát
Bolo mu ďakované: 13 krát

V procesních věcech je to přesně jak píšeš. Proto jsem i zpochybňoval význam domáhání se peněz.
petrdo97

Príspevokod užívateľa s0re » 14.07.2018

petrdo mudry si jak salamunov pes, ale bol by som zvedavy, ci by si ty napochodoval na prvu policajnu stanicu, keby ta ojebali pri obchode s AAS. ;)
400e je sice uz nejaka suma, ale podla mna nie az taka velka, aby clovek na seba zbytocne putal pozornost, aj keby z toho nasledne nemal opletacky. Mohli by si ho dat do zaznamu, alebo cokolvek podobne, aby si nanho v buducnosti lepsie posvietili.
Teraz ohlasi na policii tuto udalost a o 3 roky ho dolapia s rastakom za 2 litre (eur) a skoncil (:
Samozrejme moze sa stat, nemusi.
Prosim nepiste mi SS, otazky smerujte do prislusnych tem. Vdaka
Užívateľov profilový obrázok
s0re
Dátum registrácie: 06.03.2011
Poďakoval: 52 krát
Bolo mu ďakované: 161 krát

Já mu jen psal jaké jsou možnosti. Já osobně bych to neudělal protože bych se tím nechtěl zaobírat a běhat po výsleších a soudech. Na druhou stranu nějakých důsledků pro sebe bych se vůbec nebál. Máš pravdu že na sebe upozorníš, ale tak myslíš si že o každém z nás okolí neví že nejsme čistý? To dnes není skoro každý druhý v každém fitku včetně policajtů. Když vyloženě nejsi dealer, nemá cenu omdlívat že by se na tebe zaměřili.
petrdo97

Príspevokod užívateľa s0re » 14.07.2018

No a presne tie behacky po sudoch, vysluchy a podobne kraviny za tych 400e absolutne (podla mna) nestoji...
Prosim nepiste mi SS, otazky smerujte do prislusnych tem. Vdaka
s0re
Dátum registrácie: 06.03.2011
Poďakoval: 52 krát
Bolo mu ďakované: 161 krát

Príspevokod užívateľa Novacek » 14.07.2018

Moje mama je pravnicka a rekla mi ze kdyby se mi tohle stalo, tak to klidne muzu predvest pred soud a klidne muzes rict ze jsi si v SK kupoval z jineho eshopu ale napsal jsi blbe cisla... (Ale take rekla ze se v tom muzes zamotat a nejlepsi je ze jsi si proste kupoval anabolika) a az soud o tom rozhodne a sama rikala ze kdyz nevlastnim velke mnozstvi ktere vidite na tech NAKA fotkach ze nebudou mit zajem me proverovat ale zameri se na toho co to distributoval. Protoze je jim jasne ze nejspis toho bude mit vic... Proto bych z eshopu neobjednaval ovsem jen o kterych vime ze jsou cajk.
Všechno je fake.
Novacek
Dátum registrácie: 06.05.2017
Poďakoval: 127 krát
Bolo mu ďakované: 18 krát

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 14.07.2018

Mamka ma akú špecializáciu ? Nič v zlom , ale trestne právo to nebude.
- treba si pozriet obsah krivej prísahy , krivej výpovede
- ak už niečo ”vlastníš” a je to preukázané, tak je vyšetrovateľ povinný ta stíhať ex offo. Aj keď tu tiez existuju inštitúty ako napríkad podmienečne zastavenie trestného stíhania.
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 159 krát

No áno ale vytrhnul jsi to z kontextu, chci jenom rict ze proste v dnesni dobe se da skoro vse a neexistuje neco ze by te ojebali pres ucet vzdy to jde resit, akorat kdyz je to tenhle pripad asi to bude tezsi je mi jasne ze toho vis omnoho vic a nenarazim na tebe to vubec chtelo by to si promluvit s moji mamou vidim jo tak jednou do dvou mesicu a kdyz padla rec tak jsem to placl a asi jsem ji spatne pochopil :) :) ...
Všechno je fake.
Novacek

Samozrejme že sa dá všetko riešiť, ja som narážal na to , že si oznamovatel “ prispôsobí “ pravdu. Prva vec po overení totožnosti pri výsluchu je poučenie v ktorom je už spomenutá kríva prisaha/kriva výpoveď. Čiže ak sa podozrivý pod tlakom dôkazov prizná, predloží napríklad objednávku a tam budú aas a ty si tvrdil , že to bolo za niečo iné , tak vyšetrovateľ ti vznesie rovno obvinenie za krivú výpoveď a odstiha vás oboch.
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator

Samozrejme že sa dá všetko riešiť, ja som narážal na to , že si oznamovatel “ prispôsobí “ pravdu. Prva vec po overení totožnosti pri výsluchu je poučenie v ktorom je už spomenutá kríva prisaha/kriva výpoveď. Čiže ak sa podozrivý pod tlakom dôkazov prizná, predloží napríklad objednávku a tam budú aas a ty si tvrdil , že to bolo za niečo iné , tak vyšetrovateľ ti vznesie rovno obvinenie za krivú výpoveď a odstiha vás oboch.
Tak jenom vůl může křivě vypovídat (což je trestný čin, byť by tě v tomhle případě určitě nezavřeli) že chtěl koupit něco jiného než steroidy (když jejich nákup trestný čin není). Fakt tady celou dobu řešíme něco co je úplně jednoznačné. Nic ti nehrozí.
petrdo97

Príspevokod užívateľa edgarius » 14.07.2018

no, ak to zaobali do verzie, ze kupoval "vyzivove doplnky"...
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008
Poďakoval: 33 krát
Bolo mu ďakované: 108 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 14.07.2018

ale tam platí staré známe "neznalosť zákona neospravedlňuje"
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 45 krát
Bolo mu ďakované: 308 krát

Kúpa explicitne v paragrafe vymenovaná nie je, prechovávanie áno. Prechovávanie nastane okamžite po tom, čo sa ti zakázaná látka dostane do faktickej dispozície. Tým že si sa pokúsil zaobstarať zakázanú látku, si sa dopustil trestného činu v štádiu pokusu.
miroslav.kavcak
Moderator

Ale stale proc uvadet tohle proste jsi si spletl ucet.
Všechno je fake.
Novacek

Ak si si splietol účet, tak sa to rieši v občianskoprávnom konaní ako bezdôvodné obohatenie.
miroslav.kavcak
Moderator

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 29 neregistrovaných