Kelly

Re: Kelly

Príspevokod užívateľa kelly » 16.01.2020

1E

TLAK NA LAVICI intenzita
5x50
3x70
1x100
4x3x105

DREP lahko
5x70
4x6x90

MRTVOLA stredne
3x70
3x100
4x3x120

...doplnky...

Tak tentoraz unavený a nevyspatý ale tréning bol fajn no už o 20:00 som šiel dospávať. Budú nejaké akcie tak s kapelou skúšame 2x do týždňa a väčšinou zalahnem po polnoci a potom to ranné vstávanie o 5 do roboty je úmor a vlastne aj celý deň. Tentoraz ma hladomor prepadol hned po prvej rozcvičovacej na tlakoch a to som si dal tak dve hodky predtým dal hustejší proťák.Asi tam budem musieť púšťať normálne žrádlo a dúfať že sa nezgrcám.
Tlaky boli fajn,šak troječky zastopkované ale bola cítiť únava no potom sa to rozhýbalo a vedel som že už ostatné bude lahké.
Drep lahko bol lahký,páči sa mi že tam stačí zatnúť stred a šup dolehore,lenže žiadny odpor, ale ved ono to ešte príde že tu budem mrnčať jaké je to ťažké :D .
Ťahy ....boli no.
Užívateľov profilový obrázok
kelly
Dátum registrácie: 22.01.2015
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 18 krát
Bolo mu ďakované: 9 krát

Príspevokod užívateľa kelly » 17.01.2020

1F

MRTVOLA ťažké intenzita
3x70
3x100
3x120
1x140
4x3x150

DOŤAHY
3x4x185

TLAK NA LAVICI lahko
4x8x80

DREP lahko
3x6x90

...doplnky...

Tak zas po skúške a 4a pol hodinovom spánku ale cítil som sa fajn.Únava cez deň nebola ale pri tréningu bolo cítiť že tam neni tolko šťavy ako by bolo treba,ale stačilo to.Na tréning som mal hodinu tak na nástupy som išiel tak po 1,5min.Bolo to rýchle a nakoniec bol čas ešte aj na nejaké tie doplnečky.
Mrtvola bola lahká, no nadhmat mi prešiel iba v prvej pracovnej,potom už prestriedané.
Doťahy boli ovela lepšie ako minulý týždeň,keby boli dlhšie pauzy tak by to bola pohodka.
Tlak bez stopiek,bez nôh a v tempe,pumpička no.
Drepy to isté,ale s nohami :D
Ked som prišiel na šatňu boli tam traja týýýýnedžery a tá debata ma dorazila.Bol som k nim chrbtom tak som len počúval zatial.
Prvý: Tak mi narástol chrbát,už sú mi malé aj mikiny
Druhý: No pozeral som jak ti narástol chrbát
Prvý: Budem ich musieť povymieňať
v tom som sa otočil že idem cvičiť tak som hodil oko po tých dvoch a stáli vedla seba v mikinách a kapucniach na hlavách.Výška tak 190,dlhé ruky,dlhé nohy a tie mikiny boli jak na vešiakoch. OK, ved mohol nabrať a ked teda mu už tak narástol chrbát tak jak vyzeral predtým??? :wtf: Tak ale každý nejak začínal a pri jeho výške bude rád za každé kilo nabratej svaloviny.
kelly

Príspevokod užívateľa kelly » 21.01.2020

2A

DREP objem
5x50
3x100
1x120
5x6x122,5

TLAK NA LAVICI stredne
5x70
4x4x92,5

MRTVOLA
4x5x102,5

...doplnky...

Tak začiatok druhého kola.Mal som v pláne prihodiť 5kg ale po tretej pracovnej som si uvedomil že som dal iba 2,5.Prečo, to netuším,asi automatika.No už som to potom nechal tak a 2,5 prihodil aj na ostatnom.A tak spravím aj v dalšie tréningy druhého kola.Ved sa neni kde ponáhlať....a teda zatial musím napísať že ma to baví a telo dostáva pekne zabrať.Druhý den po tréningu,ako napríklad teraz ráno,som vačšinou jak po dereši umlátený, ale další deň som ok.Dúfam že za to môže aj to množstvo žrádla čo do seba dávam.Inak ešte som si tu nenapísal že od začiatku fomina som začal dávať kreatín,okrem proťáku je to jediné čo tam púšťam.Inak a sem tam musím nahádzať jedlo do kal.tabuliek aby som si bol istý či som pojedol dosť.Už len jedna zásadná vec zostáva doriešiť a to je spánok.Ked sa podarí 6h spať tak je to ppc, no viac sa mi podarí len cez víkend.
K tréningu,ked som prišiel do posilky stojan na drep bol obsadený.To by ani tak nevadilo len chalani tam mali aj moju oblúbenú tyč.Keby mám tyč tak poprevlákam kotúče ku klietke a drepujem veselo, lebo nezaleží kde ale s kým a moja tyčka je múj milášek :D .No tak som sa opýtal či sa môžme prestriedať a súhlasili tak som bol spokojný.Jeden z nich si po jednotkách vyšiel na peknú 190-tku.No a moje drepy ,na to že boli šestky to šlo celkom svižne a ani som nezbadal a bolo dodrepované.
Tlaky boli zastopkované, v prvej sérii mi most a zapretie do nôh spôsobovalo krče po drepoch,potom už to bolo ok.
Ťahy k tomu neni moc čo písať,zapotil som sa iba preto že pauzy boli menej jak minutu.
Na koniec ešte nejaké doplnečky.
kelly

Príspevokod užívateľa kelly » 23.01.2020

2B

TLAK NA LAVICI objem
5x50
3x70
1x90
5x6x97,5

DREP lahko
5x70
4x6x92,5

MRTVOLA stredne
3x70
3x100
4x3x122,5

...doplnky...

Telo sa rýchlo prispôsobuje a z tréningu na tréning citelne silnie.Prešiel len jeden mikrociklus a už počúvam jak som zas nabral a že mi je malá hlava k telu :') ,ale to je od ludí čo neberú do úvahy že som proste tlstý,ale tak je vidieť že pod tou tepelnou izoláciou čo to naboptnalo.
Dlho som odolával soplom čo sa šírili doma aj v robote no nakoniec došlo aj na mňa,no našťastie cez sopel sa dá cvičiť.Tak hádam sa to neprehupne do niečoho horšieho.
Tlaky čistá pohoda,každé opakovanie stopka a tie stopky pekne napumpujú cicky, tak nejak inak ako tisícstomilionopakovaní.
Drep lahučký až na to rozťahovanie hrudníka po tlakoch, to je ukrutné.
Mrtvola v poriadku,všetko nadhmat.Trochu ma omínalo lavé koleno,snád to nebude nič vážne a nebude sa to opakovať.
Ten chalanisko čo som s ním v pondelok drepoval sa vyzliekol a predviedol slušne vysekanú postavu.Skúšal pózovanie a nejaké fotečky a tak,by som povedal že je v príprave na súťaž. Chcel som si aj ja dať dole aspoň mikinu no nechcel som ho strápniť tak som sa radšej nevyzliekal :') .Ešte by ten moj pupek pritiahol viac pozornosti ako jeho pekáč buchet, ale kvôli výsmechu :') . Každopádne je to makač a vidieť že vie čo robí na rozdiel od väčšiny ludí čo sa tam viacmenej iba motajú.
Po tréningu zas skúška do noci a som z toho dosť nevyspatý a unavený ,no do koncertu v sobotu bola posledná, tak teraz už len regenerovať a v piatok poradne odťahať mrtvolky ktoré budem musieť absolvovať niekde v posilke v NR.
kelly

Príspevokod užívateľa kelly » 24.01.2020

2C

MRTVOLA objem
5x70
3x100
1x120
1x130
5x6x137,5

DOŤAHY
3x4x187,5

TLAK NA LAVICI lahko
4x8x82,5

DREP lahko
3x6x77,5

bez doplnkov

Sople trochu ustúpili,snád to už prejde úplne.Necítil som sa najlepšie.ale išlo to.Všetko mi prišlo lahké a cvičilo sa v pohodičke,ale nebola to zas flákačka.
Mrtvola ako som písal,lahké,preto aj prestávky neboli príliš dlhé.Nadhmatom prešla zas iba prvá pracovná,potom striedavo.
Doťahy tiež v pohode,zdá sa že sa do toho dostávam.Zatial aj ťahy aj doťahy bez opaska.Pri doťahoch v poslednej sérii už predlaktie malo tiež toho dosť,ale podržalo.
Tlak na plocho bez stopiek v tempe.
Drep nuda,lahké a prebehlo to.
Doplnky som nedal nech sa zbytočnosťami neunavujem teraz,ked budem ok tak zas pridám.
kelly

Príspevokod užívateľa kelly » 28.01.2020

2D

DREP intenzita
5x50
3x100
1x120
1x135
4x3x137,5

TLAK NA LAVICI stredne
5x70
4x4x92,5

MRTVOLA
4x5x102,5

...bez doplnkov...

Od piatka to šlo dolu vodou a celý víkend stál za hovno.Z piatka na sobotu som spal necelých 6h,v sobotu príparavy na koncert,v noci koncert z ktorého som prišiel o 4 ráno a o 9 som bol na nohách lebo princezna mala narodeniny a nevedela sa dočkať darčekov.Samozrejme celý deň chodili gratulanti takže som zas zalahol až o 23 a o 5 do roboty. Strava v sobotu len raňajky a obed,potom už nebol čas sa najesť.V nedelu samozrejme som to pocítil a žral zas doradu čo prišlo a to je tiež na hovno.Takže strava na hovno,spánok na hovno,koncert tiež nedopadol nejako extra dobre,aspoň že princezna si užila narodeniny.Horšie je že aj dnes v noci z pondelka na utorok som zalahol skôr aby som sa vyspal konečne a bol som stále hore a od pol 4 som nespal vôbec.Takže pokračujem v mooode zombie :problem: .
Na tréningu sa to odrazilo samozrejme a vôbec som ani nemal chuť tam ísť.Prebehol som teda iba základ a na doplnky sa vykašlal aj tentokrát.
Drep bol ukrutný,hlava mi v kuse hovorila že sa mám na to vysrať,ale telo celkom šlo našťastie.Najťažšia bola tretia pracovná a paradoxne najlahšia štvrtá.
Tlaky ,stopky,síce na inej úzkej lavici z ktorej mi furt padala lopatka,ale prežil som aj to.
Ťahy boli....
Problem so spánkom budem musieť nejako vyriešiť. Lebo aj ked idem spať skôr a viem že ma čaká viac hodín spánku tak neviem zaspať.Unavený na smrť a len ležím a mozog ,,heeeeej čo tak porozmýšlat o jadrovej fyzike, alebo prečo v animákoch spadnú do jamy až ked si všimnú že nemajú pod nohami zem?,, Samozrejme to je len prehnaný príklad,proste mi myšlienky lietajú šelikade a to isté ked sa náhodou v noci zobudím,zas neviem zaspať.Potrebujem vypinač na hlavu.
kelly

Príspevokod užívateľa kelly » 30.01.2020

2E

TLAK NA LAVICI objem
5x50
3x70
1x90
4x3x107,5

DREP lahko
5x70
4x6x92,5

MRTVOLA stredne
3x70
3x100
4x3x122,5

...bez doplnkov...

Stále som neni celkom ok,tak iba základ bez doplnkov.
Tlaky boli úplne v pohode,všetko stopky,viac k tomu ani neni čo písať.
Drep s touto váhou je pohodička a dobre sa dá sústrediť na dráhu a celkovo na prevedenie.Lenže sústrediť sa dokážem tak do 4 opakovania :D .Ale je to fajn,semtam si stopnem dole,pošaškujem pokial sa dá.
Mrtvolka všetko nadhmat,tam neni čo riešiť,napadalo za pár minút.
Dostal som otázku prečo KELLY? Ked som si zakladal log tak som nevedel akú prezývku si dať a na stene mi visela gitara Jackson Kelly no a Jackson som si nechcel dať :D
Prílohy
jackson-js30ke-kelly-blk.jpg
jackson-js30ke-kelly-blk.jpg (16.5 KiB) 1081 zobrazení
kelly

Príspevokod užívateľa kelly » 31.01.2020

2F

MRTVOLA
5x70
3x100
1x120
1x140
1x150
4x3x152,5

DOŤAHY
3x4x187,5

TLAK NA LAVICI lahko
4x8x82,5

DREP lahko
3x6x77,5

...bez doplnkov...

Druhý mikrocyklus dokončený.Do tretieho priložím tiež iba 2,5 nech to zarovnám a potom v dalšom už skúsim pridať 5kg.
Mrtvola bola fajn,prvá pracovná ešte nadhmat a dalšie už na striedačku.Doťahy sú stále lepšie,zatial bez opaska a trhačky dúfam ešte velmi dlho nebudem potrebovať.
Tlak na plocho v tempe.
Drep som skúsil high bar,no nezvyk pre trapézy chudátka,ale bola to príjemná zmena a stehná to bralo inak tak možno to dám aj nabudúce takto.
kelly

Príspevokod užívateľa kelly » 04.02.2020

3A

DREP objem
5x70
3x100
1x120
5x6x125

TLAK NA LAVICI stredne
5x70
4x4x95

MRTVOLA
4x5x105

...bez doplnkov...

Konečne som sa cítil fit a bolo to cítiť,žiadny odpor,všetko išlo ako po masle.
Drepy boli parádne,všetko držalo,v nohách bolo sily ešte minimálne na dve série.Stehná sa pekne nafúkli.Prestávky boli len tak na vydýchanie, jednoducho to bol deň ked to šlo... :problem: .
Tlaky tiež fajn, po drepoch ako vždy sa ťažko zapieralo do nôh, nieže by to bola váha kde by mi nohy extra pomáhali ale chcem zostať v technike.
Ťahy tiež boli....tam neni čo písať...
Na doplnky som bol lenivý :silent:
kelly

Príspevokod užívateľa kelly » 06.02.2020

3B

TLAK NA LAVICI objem
3x70
1x90
1x100
5x6x100

DREP lahko
5x70
4x6x95

MRTVOLA stredne
3x70
3x100
4x3x125

...bez doplnkov...

Pohoda lesná,streda je oddychová ani k tomu neni moc čo písať.
Tlak, všetko stopky,pumpička prestrašná.
Drep a mrtvola úplne lahké,velká rezerva, ale šak ono sa to začne lámať ked tam začnem pridávať 5-ky.
Ako som sedel na tlakovej lavici cez pauzu,priamo pred sebou som mal chodbu ,cca15m ,kde na konci je vchod do posilky a hned vedla vchodu sú sprchy a dalej recepcia,šatne a vchody do dalších miestností.No a jak si tam sedím a čumím do blba,teda do tej chodby kedže som ju mal oproti sebe,sa zo spŕch na konci chodby vynorili dve postavy.No postavy, proste dvaja tenký chlapci, holí,bosí a jediné čo mali na sebe bol mini uterák okolo bedier.No vyzeralo to jak keby si to pekne užili v tej sprche :D .Som sa začal udrbávať a vtom sa do chodby pozrel další chalan a ten že tak toto je už v **** (aj tak mi to tu vyhviezdičkuje) a začal sa udrbávať tiež a to už nás chlapáci videli a rýchlo vbehli do šatní. No ten pohlad bol strašný, ale horšie že si to šinuli v podstate cez celú posilku kde v tom čase bolo dosť žien.Proste to bolo to čo nepotrebujem vidieť. Ale ruku na srdco,keby to boli dve kočky tak by mi to vooobec nevadilo O:-)
kelly

Príspevokod užívateľa kelly » 07.02.2020

3C

MRTVOLA objem
5x70
3x100
1x130
5x6x140

DOŤAHY
3x4x190

TLAK NA LAVICI lahko
4x8x90

DREP lahko
3x6x80

...bez doplnkov...

Štvrtok bol náročný a ťahal som do pol 1 v noci a ráno som skoro vstával,takže celý deň sa mi zatvárali oči a zaspal by som aj po stojačky. V podstate ked som išiel do posilky tak by som najradšej zostal v aute a chrápal.No ale po prvom opáčení železa ma všetko prešlo a nakoniec to bolo super.
Mrtvola bola vyslovene lahká,nieže by som sa nezapotil,predsa len šestky,ale bolo to lahké.
Doťahy to isté....No ale,ako som minule písal že som dal v piatok na drep high bar,na nohy to bolo fajn ale zostalo mi niečo zaseknuté medzi lopatkami a stále ma to omínalo aj ked som sa to snažil rozmasírovať a ponaťahovať.No a po druhej sérii doťahov zrazu nič,odseklo sa :thumbup:
Tlaky pohoda,na plocho a v tempe.
Drepy tiež,tam neni čo písať.
kelly

Príspevokod užívateľa kelly » 11.02.2020

3D

DREP intenzita
5x70
3x100
1x120
1x130
4x3x140

TLAK NA LAVICI stredne
5x70
4x4x95

MRTVOLA
4x5x105

...bez doplnkov...

Problém so spánkom pretrváva.Tentokrát po približne 4 hodinách, celý deň zombie mod a na tréningu to cítiť. Dnes do rána asi 5 prerušovaných hodín,takže zombie mod pokračuje.Ked to trvá tak 3-4 noci, od únavy odpadnem a spím jak drevo v pohode aj 10hodín, a ked mi padne v ten deň tréning tak je to všetko lahké.No a tentoraz nieže by to bolo ťažké,ale unavené,bez nálady a štavy.
Drep ako som písal,nebolo to ťažké a chýbalo tomu také to brm brm.
Tlaky,všetko stopky a celkom dlhé,tu to bolo najlepšie a s istotou,asi preto že sa pri tom leží :grinning:
Ťahy váha nič prd, ale nechcelo sa mi tej činky už ani dotknúť.
Pohrával som sa s myšlienkou že dám ešte aspoň nejaké doplnky, no už viem potlačiť ego a netlačiť na pílu.
Aj ked to pocitovo nebol dobrý tréning tak pokračujem v programe a som rád že som sa na to nevysral a odmakal to. Chcel by som prejsť ešte aspoň 2 mikrocykly a do každého prihodiť 5kg, no ak nezačnem normálne spávať tak regenerácia nebude.
kelly

Príspevokod užívateľa kelly » 13.02.2020

3E

TLAK NA LAVICI
5x50
3x70
1x90
4x3x110

DREP
5x70
4x6x95

MRTVOLA
3x70
3x100
4x3x125

...bez doplnkov...

Noc pred tréningom cca 4hodiny spánku,do dnešného rána asi 5 a pol.Je to hrúza. Ale tréning bol fajn,ešteže sú tie stredy lahšie :eh:
Tlak všetko stopky,bolo to dobré.Páči sa mi že stále sú tie stopky zvládnutelné uplne v pohode a po stopke vo výtlaku je dynamiky habadej. V poslednej sérii ,prvá stopka a zrazu sa ku mne niekto z boku rúti tak som to vystrelil hore,zrazu nado mnou chlapík že ,,piči som sa zlakol že ťa to zavalilo,, :) .Takže tie dalšie dve dosť oťaželi :grinning:
Na drepoch som sa trošku zdržal, namiesto tempa som sa sústredil na dýchanie a a tak celkovo na techniku.
Mrtvola,všetko nadhmat.Tu to nalietalo za chvilku. Tu sa ma jeden chalanisko opýtal že či mi niečo je ked dávam také malé váhy :D ,tak som mu vysvetlil že to sa mu len zdá, lebo som nikdy necvičil ťažké váhy :D
Doplnky som zas vynechal, pokial sa nebudem cítiť ok tak to nebudem hrotiť.
Ked som tam prišiel tak bola lavica obsadená troma chlapcami,dvaja vysoký tielkovci s opaskom zatiahnutým v jednom kuse,sluchátka na pol hlavy,proste manekýni a frajeri a jeden normálny chalan v tričku a teplákoch čo bol silnejší ako vyzeral. Stáli tam nad lavičkou a debatovali,tak som sa opýtal že kolko toho ešte majú a nič, bolo vidieť že každý z nich čaká že mi odpovie niekto iný a po chvíli jeden bez toho že by sa na mňa pozrel len ,, ešte máme každý jednu,,. Ja si teda nepotrpím na nejaké spôsoby, ale ked sa niekto chová jak arogantný čurák ma vie nasrať. Blbosť, čuráci ma nenaserú, sú to čuráci :') . Jednoducho majstri sveta :D . Mimochodom, ked si niekto zatiahne opasok už na šatni a má ho v kuse pokial nejde domov zatiahnutý, čiže ho má aj cez pauzy ked necvičí,nemal by ho nosiť aj napr do obchodu? Alebo v škole, v robote, v posteli, pri trtkačke?
kelly

Príspevokod užívateľa kelly » 14.02.2020

3F

MRTVOLA
5x70
3x100
1x120
1x140
1x150
4x3x155

DOŤAHY
3x4x190

TLAK NA LAVICI
4x8x85

DREP lahko
3x6x80

...bez doplnkov...

Spánku trochu viac,tak to šlo v pohode.
Mrtvolky trojkové sú fajn,tentoraz prešli dve pracovné nadhmatom,ostatné teda striedavo.
K ostatnému neni moc čo písať,skrátil som prestávky a to mi teda dalo zabrať.Inak pohoda.
Ked som prichádzal do posilky pozerám žiadne autá,žiadne bicykle, v oknách žiadny pohyb takže som bol pripravený na to že sa hned otočím. Babenka na recepcii ma hned privítala že mám celú posilku pre seba, to bolo radosti :) Bola tam len ona a jej frajer ,asi . Ked som išiel zo šatni tak som ju poprosil nech vypne hudbu, teda no hudbu,proste to čo išlo z reprákov. Ked som bol na doťahoch tak prechádzala okolo a už postupne upratovala (stále tam nikto neprišiel) tak sa jej pýtam že kde všetci sú,či je najaká akcia v meste a ona že šak sú šeci volade na rande na Valentína. Samozrejme som vedel že je Valentína len mi to nedocvaklo,toto ide fakt mimo mňa.Tak preto tie skrátené prestávky,nech aj táto babenka ide čo najskôr oslavovať.
Nuž čo ,niekto naťahuje gumu a niekto sa naťahuje s mrtvolou :) ---myslím cvik ano? :')
kelly

Príspevokod užívateľa kelly » 18.02.2020

4A

DREP
5x70
3x100
1x110
1x120
5x6x130

TLAK NA LAVICI
5x70
1x90
4x4x97,5

MRTVOLA
4x5x110

...doplnky...

Spánok cez víkend lepšie,okolo 8h a sem tam zdriemnutie cez deň.Pred tréningom asi 6 hodín a dnes do rána asi 7h.Po troške sa to lepší.
Tak som na drep a mrtvolu prihodil 5kg a na tlak 2,5.
V sobotu doobeda som sa bláznil s princeznou a nejako som si natiahol lavý vzpriamovač a celý víkend ma to omínalo.Nebolelo to nejako extra len pri niektorých pohyboch a po dlhšom sedení to bolo stuhnuté a nepríjemné. Preto som zvažoval či prihodiť 5kg a či vôbec ísť cvičiť.No už od piatka som bol dohodnutý s kamarátom že v pondelok ideme spolu tak som to išiel skúsiť s tým že ked to nepojde tak pojdem domov a budem nasratý na celý svet. V pondelok ráno to bolo už ovela lepšie a nádej žila.Takže....
Drep, po rozpačitom začiatku (vid hore) som zistil že všetko drží ako má a dal to teda plus 5kg a pocitovo som tam kludne mohol dávať aj desiatky, čakal som že tak od tretej to oťažie a nič, posledný drep v sérii som si dával dole stopku. Niekolko krát som prerátaval kotúče či tam mám čo tam mám mať :grinning: .
Tlaky tam teda len 2,5 a fajn,všetko stopky.
Ťahy tam neni čo písať.
A dal som aj nejaké lahké doplnky.
Vyzerá to že Fominko zaberá :thumbup:
kelly

Návrat na "Tréningové logy, pokroky (tréningový denník)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných