Aplikácie AS,peptidov.....

Vstup od 18 rokov

Re: Aplikácie AS,peptidov.....

Príspevokod užívateľa Novacek » 17.03.2019

Co se mi deje s PHC je doslova horror. Leve rameno nebolestiva boule, pak mam v prave riti velkou bouli, ale to jsem ***** a picha jsem si to snad do boku, a malicka bulls v leve riti. Pravou nohu nepicham a levou nechavam odpocivat... babo rad kam to poslat
Všechno je fake.
Novacek
Dátum registrácie: 06.05.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 174 krát
Bolo mu ďakované: 26 krát

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 17.03.2019

Do žíly, bude se ti to rovnou vstřebávat do oběhu a žádná boule nehrozí :thumbup:
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Bank: Locked
Poďakoval: 22 krát
Bolo mu ďakované: 206 krát

Príspevokod užívateľa edgarius » 17.03.2019

len potom nezabudni na masaz... najlepsie otvorenu a srdca :)
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
Užívateľov profilový obrázok
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008
Poďakoval: 46 krát
Bolo mu ďakované: 137 krát

Príspevokod užívateľa eatclentrenhard » 18.03.2019

Iditoti :D myslím třeba sterilní absces, přece jen ten fat není dělaný na vstřebávání takových látek, nějakým konsenzem se tu zvolilo cca. 0,5ml na apku, tak jestli někdo zkoušel víc třeba, jestli se to vstřebá.
Nejakou dobu jsem to dost zkoumal. Oficialni testy jsou jen na testak, cistej i s konzervantem. V obou pripadech se to vstreba. Co je problem je, ze se delaj boule, otoky, nekomu i modriny. Na redditu si na to stezuje dost uzivatelu. A vstrabava se dlouho, i mesic. Z hlediska toho, ze absces se ti muze udelat pri aplikaci do tuku i do svalu to zadnou vyhodu nema. Jedina vyhoda je, ze si nerozpichas sval a ciste teoreticky vzhledem k pomalejsimu vstrebavani i stabilnejsi hladina. Vstreba se i vic, i 1 ml. Pravdepodobne ale bude i vetsi boule. Pokud jses vysekly tak to moc dobre nevypada.
eatclentrenhard
Dátum registrácie: 23.01.2018
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 8 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 18.03.2019

ja som subkutanne dal najviac 2,8ml , pri aplikacii som krutil ihlou ako hodinovou rucickou cim som rozptylil olej ,,po okoli” , ziadna boule nevznikla.

Eatclentrenhard je vyjebany debil, necitajte co pise za hovna - a ty osobne - vystrel z tadeto, nemas ziadne skusenosti, je nas tu dost a svoje zahranicne weby posielaj svojej matke aby zistila preco jej rastu vousy. nikoho fakt nezaujima ze frantovia a tebe podobni pisu daco na fore niekde v afrike, ty nedonosenec

pisem to uz tiez asi 5ty x, vyse 2rokov mi vyjde cca kazdych 1-10dni jedna subkutanna inj (takych 50-100 uz islo) resp. kazdy novy olej co pride, vzdy dam jednu subkutanne, ci je to zvyk rotual albo vada, necham na vas 😁

pri sc aplikacii dochadza k iritovanoiu tkaniv koze, v svale to necitit, ale na kozi vsetko. zaroven je to o zvyku, po xy aplikaciach si telo zvykne rovnako na latku. vzdy som daval 1ml, pokusne 2ml a temer 3ml a vsetko ok.

boule sa ti spravi ked si to zle aplikujes. Keby tu nesmrdel vesiak v tvare nuly eatdementcleankok0t, tak by som vytiahol vysledok vlastnych testov, z ktorych sa da vycitst, ze to vstrebavanie ucinnej latky z oleja je takmer na urovni IM aplikacie.. takto vam staci ze, ze co pichnes kamkolvek so tela, tak sa to vstrebe a zaucinkuje a netreba si mylit nevstrebany olej s nevstrebanou latkou z oleja, to su 2 odlisne veci.. ano funguje aj trenacet, a tak ako stipena boli, tak to nie je normalne

poprosim nulu a k0kota v jednom ceskom tele - eatclenhard - aby si nepisal svoje dojmy ze 1ml by mal byt ok a podobne, bud mas prax alebo ostan na svojich teplych forach, a hlavne to tu nezasieraj svojimi reprodukovanymi referatmi od boh vie akych tebe podobnych a aj horsich nymandov.

pre experimentatorov ktory si to budu skusat na riti a okolo krizov - raz cca 5cm od chrbtice aplikovane v oblasti zasku (pod krize) mi do minuty od aplikacie rozbrnelo druhu nohu v triesle a paliva vybiehajuca bolest od guli az do podkolena, trvalo to cca 40minut, olej sa dostal k nervovym draham a nejakym sposobom to vydrazdil..

mam za sebou aj kasel zo subkutannej aplikacie trenu, ktory som fakt necakal ze moze prist s SC ap..
nie si ziadna kapacita, aby si tu viedol rovnocennu diskusiu
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 452 krát
Bolo mu ďakované: 312 krát

Príspevokod užívateľa Skinnyfuck » 18.03.2019

Dík Pitierko, máš pravdu ve všem jako vždy :D včera jsem dal 1ml mixu a naprostá pohoda, dneska trochu bolí jnak nic :D jsem docela nasraný protože už 0,5ml mi ve svalu dělá boule a otoky jak po bodnutí nějaké africké bojové vosy a do špeku 1ml a vůbec nic. Seru na to a většina už půjde do sádla.
Skinnyfuck
Dátum registrácie: 20.10.2017
Poďakoval: 25 krát
Bolo mu ďakované: 19 krát

Príspevokod užívateľa Novacek » 18.03.2019

Jak to pichate do tuku primo do te řasy ?
Všechno je fake.
Novacek

Príspevokod užívateľa piterko » 18.03.2019

nad 10% bf sa da pichat 1ml skoro vsade, aj stehno v strede, cela prdel aj okolie, spodnez zada, boky, vrucho okolo sixpacku. vsetko to pobere 1ml jak nic. ked to vytlacis rychlo, tak spravis bouli. ked drzis striekacku inac ako kolmo (a zla technika nariasenia robi tiez svoje) tak na 9/10 aplikaci si spravis bouli alebo valecek na niekolko dni. pod 10% sa da pichat 5ml a treba vediet rozptylit ten olej na mieste v pichu, aby si s tym opichavajuci sa nespravil hrcky. ked je clovek opaleny, iritaciu koze po aplikacii nevidiet

najdolezitejsie je vediet uplne spravne pre tento pripad nariasit a pichnut so snahou dostat ten olej z injekcie co najhlbise do tuku resp laicky povedane viacj medzi sval a tuk ako medzi kou a tuk. ked drzis inj uplne kolmo a vytlacas to nieco medzi stredne rychlo az pomalsie ALEBO trosku zakrutis tou zabodnutou striekackou pocas vytlacania, tak sa ten olej povedzme porozlieva :D p ovacsej ploche a vtedy ma skor tendenciu spravat sa ako voda, ze sa rozide od miesta vpichu roznymi smermi . vtedy je ten opuch menej citelny. plocha iritovanej koze bude dalsie 1-4 dni cervena. ale bude to pocitovo viac svrbiet alebo nejako neprijemne byt citlive na dotyk.

ked sa ti spravi valcek alebo bouľa alebo to ostane ,,schovane" v tuku , vacsinou par hodin po aplikacii az 2 dni to mi to boli tak, ze ak na to miesto sadnes, alebo sa opres v aute, alebo lezis, tak tam postupne zacne rast palciva a paliaca bolest, ale taka, ze to miesto musis proste uvolnit, neda sa to ignorovat a fungovat s tym.. ked prestanes na to tlacit, do 10 sekund strati ta bolest na 95% intenzite a do 2 min tnevies ze to mas (btw. takto sa da lahko oddelit boles bakterialneho abscesu, do toho ked zatlacis a sposobis si prudku bolest, tak to drzi uz dlho)

ked si po par dbnoch prehmatas miesto, uz necitis ziadnu bolest, ziadne pocity telesne, len prstam icitis nieco este v mieste v pichu. na subkutannej aplikacii je sranda to, ze si mozes pichat vedla seba a mozes si jednotlive aplikacie nahmatat, ten tuk drzi olej na tom mieste cca tam kde je vpichnuty a kde sa prvu chvilu umiestni, dalej uz neputuje a len sa postupnym vstrebavanim zmensuje.

ked cim je viac oleja na jednom mieste, tym viac to meisto bude boliet, viacej bude tvrdsie, opuch bude viditelnejsie, dlhsie sa to bude vstrebavat. nic ine. ked sa spravi modrina pripadne je vidiet v hlbke vpichu alebo pri opuchu modru fialovu a ine duhove farby, je to prepichnuta zila a vytecena krv, aj to trva nejaky cas kym sa to vstrebe, dakedy to mzoe byt hmatatelne po vpichu, ale ziadny strach.

teraz myslim apliakciu vseobecne ci im alebo sc, som uz nauceny svoje teesne reakcie a zmeny tak, ze nech nieco boli ako boli alebo je hnusne a tvrde a neviem co, ak sa nedeju nejake ine veci, je to absolutne v poriadku.

SC 1ml sa da aplikovat kdekolvek bezproblemovo. Niekedy som aj zvazoval ze testak by som si pichal kym mam tlstejsiu zadnicu niekde subkutanne .. ale osvedcilo sa mi do kazdej dennej inj kde je trenacet pridat 20iu tst e, a hned od tej aplikacie prestal tren citit absolutne v svale.. ale to som uz odobicll. nie je zac, a vsetko robte na vlastne riziko .. inzulinka, olej, IM, alebo SC ale kolmo do nariaseneho, pripadne zlepsovaky ako krutenie striekackou :D kompletne protibezne s beznym inj protokolom...
piterko

Príspevokod užívateľa Novacek » 22.03.2019

Dal jsem SC a den na to mi to udelalo takovou velkou cervenou bouli... I pres tricko to jde videt proste jako by jsi si dal pod tricko mandarinku.
Všechno je fake.
Novacek

Príspevokod užívateľa edgarius » 22.03.2019

lebo si tam jebol panensky hned 3 kubiky :D
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008
Poďakoval: 46 krát
Bolo mu ďakované: 137 krát

Príspevokod užívateľa eatclentrenhard » 22.03.2019

hele vesnickej debílku, moc nerozumím tady těm tvejm blitkám, píšeš to samý co já ;), boule se dělaj a když si projdeš ty svoje blitky, tak to sám píšeš, tak nechápu, co tu teď plácáš. zkus si to po sobě taky někdy přečíst, jestli tě to u vás v dědině naučili. Jinak jasně, když jseš zalitej jak prase, tak se ta boule v tom množství vody a tuku utopí, ale když někdo drží formu, je vysekanej a hlídá si, co jede, tak v té neprasečí formě to nevypadá dobře. Zkus trochu poladit formu a pak to tam stříkej s.c. Btw. oceňuju, že sis rozmazal ten svůj vyžranej ksicht, ale furt je to málo. A tou kroucení jehlou jako hodinovou ručikou, nepleteš si to s nějákou jinou aktivitou? Jo a píchat to do nařaseného je asi největší blbost protože se to nikam nerozleje, je to úplně v protikladu s tím, cos tu nablil. Nechápu, jak se někdo může řídit těma tvojema radama.
eatclentrenhard
Dátum registrácie: 23.01.2018
Bolo mu ďakované: 8 krát

Príspevokod užívateľa Skinnyfuck » 22.03.2019

Jo a píchat to do nařaseného je asi největší blbost protože se to nikam nerozleje, je to úplně
Dnes jsem dal 6. střelu do nařaseného tuku a vzhledem k tomu, že píchám mimo sustatnonu i mix od PHC, který tam kde se rozleje olej n a pár dní zatvrdne, tak vím celkem s jistotou, že nemáš pravdu. Bodnul jsem 1,5ml do nařeseého tuku na boku a rozlilo se to hmatatelně na minimálně cca. 5x2cm, velice daleko od místo vpichu.

JInak Piterko máš pravdu :D, samo o sobě to nejde vůbec cítit ale na dotek je to při nepovdené apce nebo hodně koncetrovaném oleji fakt paralyzující. Dva dny jsem nemohl po mixu spát na břichu.
Skinnyfuck
Dátum registrácie: 20.10.2017
Poďakoval: 25 krát
Bolo mu ďakované: 19 krát

Príspevokod užívateľa mato9511 » 26.03.2019

Zdar,čo sa týka aplikácie do tuku tak iba dlhé estery alebo sa dá aj propik,ace?
mato9511
Dátum registrácie: 20.10.2010
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa mirutko » 26.03.2019

Aj krátke estery, to je jedno...
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Poďakoval: 98 krát
Bolo mu ďakované: 389 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 26.03.2019

Jo a píchat to do nařaseného je asi největší blbost protože se to nikam nerozleje, je to úplně
Dnes jsem dal 6. střelu do nařaseného tuku a vzhledem k tomu, že píchám mimo sustatnonu i mix od PHC, který tam kde se rozleje olej n a pár dní zatvrdne, tak vím celkem s jistotou, že nemáš pravdu. Bodnul jsem 1,5ml do nařeseého tuku na boku a rozlilo se to hmatatelně na minimálně cca. 5x2cm, velice daleko od místo vpichu.

JInak Piterko máš pravdu :D, samo o sobě to nejde vůbec cítit ale na dotek je to při nepovdené apce nebo hodně koncetrovaném oleji fakt paralyzující. Dva dny jsem nemohl po mixu spát na břichu.
..

nie nadarmo sa opakujem ze Eatclenhard je nula ktora nema ani len najmensie teoreticke zaklady, len otravuje s narazkami odvolavajuc sa na rozne pochybne zdroje, ale tak myslim si, ze ho tu uz nimkto neberie vazne
piterko

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: ado93, Anu, efraim, Jimmik77, Lukas02, mirutko, rapsic, Unixko a 17 neregistrovaných