Trenbolon

Vstup od 18 rokov

Trenbolon

Príspevokod užívateľa IGFjstfk26 » 11.01.2017

Bol by som rad ak by sa viacerí podelili so svojou skúsenosťou s trenom . Mam na mysli ktorý ester viac vyhovuje ( co sa tyka estrogenneho pôsobenia ,negatívnych prejavov a anabolických účinkov )
Ako najdlhšie ste ťahali acetat?
Ako sa snažíte v kúre s trenom eliminovať vedľajšie účinky
Poprípade s ktorou značkou trenu ste najspokojnejší .
Dik za postrehy ,snáď sa to nezmaže
Always be the hardest worker in the Room ..
IGFjstfk26
Dátum registrácie: 19.11.2016
Cash on hand: Locked

Re: Trenbolon

Príspevokod užívateľa LightSkill » 11.01.2017

Tren xxxxxxx naj.
Ester je jedno, látka je stále rovnaká, ester ovplyvnuje len dlžku uvolnovania do krvi, možno niekto je na to citlivý, na ester, ale ja teda absolutne nepoznám žiadny rozdiel pri enanthate, acetate, alebo mixe, všetky šlapú rovnako super mne teda, ludia vačšinou tvrdia že najlepší je ace, ked samozrejme prerátaš na rovnakú týždennu davku, ne že niekto hodnotí a ace išiel 400mg týždenne a mixu 800mg také porovnanie je na prd. Niekto tvrdí (napr. Nasser), že enan má viac vedlajšakov a že najlepši je ace, neviem, ja som nespozoroval žiadny rozdiel, ace ma velku nevyhodu že ho treba často bodať, to sa mne nechce.
Vedlajšaky: potenie, potenie, potenie, možno akné trochu, a inak nič také, niekto nevie z toho spať, mne sa dalo spávať v pohode, ale pozoroval som efekt, že na trene mi stačilo ovela menej spanku, mesiac som spával 4-5h a citil som sa oddýchnutý a mal som dostatok energie počas dna, nepotreboval som viac spánku.

čo sa týka dlžky, tak išiel som tren už aj 12w, a žiadny problem, vačšinou sa dočítaš že z trenu ti bude je.ať časom, psychické problémy, depresie, alebo podobne, ale neviem podla mna to závisí od genetiky a náchylnosti jedinca, ja čo sa týka tejto psychickej stránky necítim absolútne žiadny vplyv AS. či som off alebo šlapem tren, tak psychicky sa cítim stále rovnako.
Sem tam čosi sypnem... Pokial má niekto záujem o zostavenie cyklu, vypracovanie rozpisu na mieru, tréningu, ... tak -> súkromná správa.
Užívateľov profilový obrázok
LightSkill
Dátum registrácie: 04.07.2009
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 11.01.2017

to ja zase opačne ako ty. s potením žiadny problém, ale čo sa týka psychiky, tak agresivita. normálne som si želal, aby som mal príležitosť dať niekomu ****. som si xkrát predstavoval ako niekoho mlátim a tá predstava ma vnútorne uspokojovala. a celkovo ľahko som sa vedel vytočiť zo začiatku, potom som si to už celkom zrovnal v hlave a bol som v kľude, ale aj tak občas stalo, že som vedel íst z 0 na 100 v priebehu sekundy. celkovo som sa cítil ako nejaký psychopat občas :D
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 36 krát
Bolo mu ďakované: 262 krát

Príspevokod užívateľa LiboriojeKral » 12.01.2017

strasiak menom Tren vobec az taky strasiak na moju osobu nie je..z inych AAS mam vacsie vedlajsaky.
Nespavost sa dostavi jasne ze..ale prave na trene mas silu zit aj keby si nespal vobec :D :D
u mna Pharmacom Tren ostal dost vysoko v hodnoteni kvality..
Ako je to pravom kral steroidov a kazdy kto ho mal sa nevie dockat kazdej dalsej kury kde bude prave Tren.
Zastavam dlhy ester i ked jeden vial acetatu na zaciatok nastrelim k tomu dlhemu.
Dobre sa mi tren kombinuje s dalsimi vecami a kasel ma ukojuje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
LiboriojeKral
Dátum registrácie: 13.11.2016
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Pipik88 » 12.01.2017

ja som dostrihany dost teším sa na trenbolon to tu budu ine storky :D :)inač je zaujímave ako sa to všetko vyvíja tie skusenosti a všetko chyba strašne teraz ten skroids aby bolo vidieet ako sa ta doba posuva :)
Pipik88
Dátum registrácie: 29.09.2016
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa nERv » 25.01.2017

Idem tren enanthat od xxxxxxx nejaky 8-9 tyzden. Extremna agresivita, niekedy mam take nervy ze by som dokazal cloveka dopichat nozom za to ze mi odpovie arogantne alebo obsadi lavicku v posilovni. Asi na par dni budem hulit len to ma vie ukludnit. Staci mi 3-4 dni si zahulit raz za den a uz som kludnejsi. Dalsie vedlajsie ucinky urcite potenie a spanok.. ten mavam taky vselijaky. Jeden den spim 4 hodiny a staci mi to inokedy spim 10 hodin a zobudim sa a som unaveny. Sila isla dost hore a regeneracia top. A to drzim prisnu dietu sacharidy mam nizko. Rozmyslam ci ist tren enanthat 12 tyzdnov a po nom dat na 10 tyzdnov tren acetat alebo radsej potiahnut tren enanthat na 16 tyzdnov.. ??
nERv
Dátum registrácie: 03.08.2009

Príspevokod užívateľa limited » 25.01.2017

Ja prave prestal hulit(uz me z toho natahovalo) a za cca 2-3 tydny mi ma nabehnout tren a uz ted mam vybusne reakce co jsem nemival,ja potahnu tren min.12w(nizko sachry i tuky) a pak bolde,clean objem protoze bude pred letem,uz asi vubec nepojedu oraly nikdy,misto toho kratke estery,nebo injekcni dbol,oxy...
,,Všetko je len v hlave,,
limited
Dátum registrácie: 29.09.2016

Príspevokod užívateľa Luegner » 25.01.2017

U mne ještě pálení žáhy. Přes to všechno je tren špice mezi roidy. Jake maximálně dávky trenu uzivate?
Luegner
Dátum registrácie: 08.09.2016
Poďakoval: 31 krát
Bolo mu ďakované: 10 krát

Príspevokod užívateľa Mr. Muscle » 25.01.2017

Idem tren enanthat od xxxxxxx nejaky 8-9 tyzden. Extremna agresivita, niekedy mam take nervy ze by som dokazal cloveka dopichat nozom za to ze mi odpovie arogantne alebo obsadi lavicku v posilovni. Asi na par dni budem hulit len to ma vie ukludnit. Staci mi 3-4 dni si zahulit raz za den a uz som kludnejsi. Dalsie vedlajsie ucinky urcite potenie a spanok.. ten mavam taky vselijaky. Jeden den spim 4 hodiny a staci mi to inokedy spim 10 hodin a zobudim sa a som unaveny. Sila isla dost hore a regeneracia top. A to drzim prisnu dietu sacharidy mam nizko. Rozmyslam ci ist tren enanthat 12 tyzdnov a po nom dat na 10 tyzdnov tren acetat alebo radsej potiahnut tren enanthat na 16 tyzdnov.. ??
Kolko testaku ides k tomu trenu?
Nesypem len jem toľko veľa krupice každý deň

SQ - 170kg
BP - 170kg
Mr. Muscle
Dátum registrácie: 17.08.2015
Poďakoval: 56 krát
Bolo mu ďakované: 73 krát

Príspevokod užívateľa bazywoah » 25.01.2017

Kolik trenu jedes tydne?
bazywoah
Dátum registrácie: 11.09.2016
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa Zeratul » 25.01.2017

davate v cykle viac tst alebo viac trenu?
SQ: 290
BP: 190
DL: 320
Total: 800
BW: 128

My Youtube Channel: https://www.youtube.com/channel/UCfJqUqOfmmA_iv92kR8gapw

Check out my Instagram: https://www.instagram.com/berserk.marius/
Zeratul
Dátum registrácie: 17.05.2011
Poďakoval: 12 krát
Bolo mu ďakované: 20 krát

Príspevokod užívateľa Luegner » 25.01.2017

Vice trenu než tst. Cca 1,8: 1. Na konci tren vyklesavam.
Luegner
Dátum registrácie: 08.09.2016
Poďakoval: 31 krát
Bolo mu ďakované: 10 krát

Príspevokod užívateľa misi1006 » 25.01.2017

Tren nearomatizuje na estrogen. A vedlejsaky asi nejhorsi je poceni a pozor na vysoky tlak
misi1006
Dátum registrácie: 02.09.2015
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 25.01.2017

Ja prave prestal hulit(uz me z toho natahovalo) a za cca 2-3 tydny mi ma nabehnout tren a uz ted mam vybusne reakce co jsem nemival,ja potahnu tren min.12w(nizko sachry i tuky) a pak bolde,clean objem protoze bude pred letem,uz asi vubec nepojedu oraly nikdy,misto toho kratke estery,nebo injekcni dbol,oxy...
no k trenu budeš musiet húliť, lebo tie výbušné reakcie budú len horšie, takisto aj nechutenstvo skôr či neskôr príde na teba. a nízko sachre i tuky je kokotina. choď nízko len tuky, ale sachre nízko nechoď, svaly budú vyzerať sračkovo, také ploché. ak budeš mať sachre vyššie, tak budeš mať plné svaly, ale zároveň budeš vyrysovaný a žilnatý stále.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 36 krát
Bolo mu ďakované: 262 krát

Príspevokod užívateľa breschuck » 25.01.2017

Vice trenu než tst. Cca 1,8: 1. Na konci tren vyklesavam.
Nekde tady v diskuzi jsem cetl tst 1.5 : 1 trenu. Ale jinde ze kvuli vedlejsakum je lepsi mit min testaku. Tak jak?
breschuck
Dátum registrácie: 24.04.2016
Poďakoval: 14 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných