Vaša skúsenosť s negatívnymi prejavmi steroidov

Vstup od 18 rokov

Ktoré negatíva resp. problémy spojené s užívaním AS, ste sa mali možnosť zažiť na vlastnej koži?

problémy v intímnom živote / problémy so sexom (deca-dick, libido, nestojí mi, problémy s erekciou...)
43
8%
problémy s bradavkami (gyno, výtok z bradaviek, bolesť, citlivosť...)
61
12%
akné
71
14%
problémy pri inj. aplikácii (PIP,opuchy,poslal som to do žily, neprestávajúca bolesť aj po viacerých aplikáciách...)
27
5%
nespavosť
28
5%
depresie, úzkosti, nechutenstvo
26
5%
znížený apetít, nechuť žrať...
24
5%
zvýšený apetít, neutíchajúci hlad...
23
4%
problémy s trávením, hnačky, bolesti žalúdka
18
3%
prostata, ťažkosti pri močení
13
3%
bolesť, atrofia semenníkov
33
6%
agresivita
44
8%
extrémna až nepríjemná vodná retencia
11
2%
bolesť kĺbov, šliach
23
4%
problémy s obličkami (zle výsledky testov - kreatinín, urea...)
5
1%
problémy s pečeňou (zvýšené hodnoty...)
16
3%
vysoký tlak, pulz, problémy so srdcom...
40
8%
hustá krv
14
3%

Celkom hlasov: 520

Re: Vaša skúsenosť s negatívnymi prejavmi steroidov

Príspevokod užívateľa O-O » 14.01.2019

Vysad tren a dej aspoň 8 týdnů most test. 200mg. Na pct bych se vykašlal
Most 8 weeks to bude nuda
O-O
Dátum registrácie: 18.11.2018
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa Nygo974 » 14.01.2019

Díky✌️ Asi to bude jedina správná volba.. předpokladam že Tren musím vyklesat tak jako tak??
Chlapy dřepuji bez pásku
Nygo974
Dátum registrácie: 23.09.2018
Poďakoval: 32 krát

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 14.01.2019

Tak je to vhodnejsi, zvlaste kdyz beres vetsi mnozstvi. Ale pokud ti dela spatne tak ho proste stopni a s tst normalne pokracuj dale.
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Bank: Locked
Poďakoval: 22 krát
Bolo mu ďakované: 192 krát

Príspevokod užívateľa O-O » 14.01.2019

Ty benzodiazepiny bereš jak dlouho a kolik denně?
Most 8 weeks to bude nuda
O-O
Dátum registrácie: 18.11.2018
Bolo mu ďakované: 5 krát

Beru je tak 14 dní obvykle dávám tak jeden oxazepam denně ráno když se cítím okey nedám vůbec...Začal jsem je brát už při poslední kuře trenu (když mi to začalo dělat blbě než přišli na to že mám ataku jel jsem 4×sanitkou... V klidu jsem měl tep 140😭a myslel jsem že umřu nikomu bych to nepřál) tak pak jsem je bral tak 3 týdny když to bylo fakt nutné Tren jsem vysadil (a byl jsem okey) dal most 250tst +salba po mostě 500deku 500tst +nějaký ten stan a metku pak most a teď jedu 5 týden 500 trenu 500tst +jsem měl v plánu přidat další věci...udelam to jak píšeš Tren pryč dnes a půjdu most těch 8 týdnu.. Zajímavé že v minulosti v první kuře s trenem jsem dával 3 měsíce 850 a bylo to okey.. Díky moc za zpětnou vazbu.. ✌️
Chlapy dřepuji bez pásku
Nygo974

Príspevokod užívateľa meow321 » 14.01.2019

Na tie bzp sa vyser, ked tak si to daj max par krat za mesiac, aj to nie kazdy mesiac,ale nikdy nie pravidelne
Ak chceš ozaj veľké svaly, jedz brokolicu.
Užívateľov profilový obrázok
meow321
Dátum registrácie: 13.03.2018
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 112 krát

Na tie bzp sa vyser, ked tak si to daj max par krat za mesiac, aj to nie kazdy mesiac,ale nikdy nie pravidelne
Já vím snažím se přesně o to nebrat je pravidelně ale nikdy to prostě nejde.. Doktor mi říkal že i 3 měsíce se dají bez návyků.. Ale nechci si na to zvykat to je cesta do....
Chlapy dřepuji bez pásku
Nygo974

Príspevokod užívateľa meow321 » 14.01.2019

Doktor je blb bzp sa odpoeuca neuzivat dlhsie ako 1 mesiac. Po 3 mesiac ekeby si denne bral bzp mas zavyslost na 99%. Ale obvodaci to predpisuju jakeby to bol paralen a pritom bzt su najnavykovensjou latkou po opiatoch. Davaj sk nato pozor visc ludi co si presli zavylsostou ti povedia ze je to ***** tazke v ratane mna
Ak chceš ozaj veľké svaly, jedz brokolicu.
meow321
Dátum registrácie: 13.03.2018
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 112 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 14.01.2019

po päťstopäťdesiatykrát. benzodiazepíny nie sú lieky na spanie, ale na úzkosť a záchvaty paniky. je XY iných neporovnateľne menej návykových substancií vhodných na spánok. to už radšej piču spať ako žrať BZP kvôli spánku každý deň
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 56 krát
Bolo mu ďakované: 405 krát

po päťstopäťdesiatykrát. benzodiazepíny nie sú lieky na spanie, ale na úzkosť a záchvaty paniky. je XY iných neporovnateľne menej návykových substancií vhodných na spánok. to už radšej piču spať ako žrať BZP kvôli spánku každý deň
Však přečti co jsem psal já je mám na úzkost a na panickou ataku za kterou vděčím Trenu..
Chlapy dřepuji bez pásku
Nygo974

Príspevokod užívateľa rapsic » 14.01.2019

Tak si ho mal uz davno vyklesat
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 204 krát
Bolo mu ďakované: 409 krát

Já vím že měl.. 😑
Chlapy dřepuji bez pásku
Nygo974

Príspevokod užívateľa majo43 » 19.01.2019

Však přečti co jsem psal já je mám na úzkost a na panickou ataku za kterou vděčím Trenu..
Trenu? Iba? A tí ľudia ktorí to dostanú a nesypú sa zas na niečo vyhovoria? Je taká pojebana doba, ja som mal tiež panicke ataky a bral som antideprediva 6 rokov... A nikdy som nesypal.. Proste to máš mať, budeš to mať... Je to veľmi nepríjemný stav a nikto pokiaľ to nezazije nepochopí... Tren nemôže byť samotný spúšťač a nie je na to nutný...
majo43
Dátum registrácie: 08.12.2018
Poďakoval: 31 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 19.01.2019

ľudia, ktorí to skutočne potrebujú nemajú dôvod sa vyhovárať. úplne zcestné je to brať len tak z nudy a chlastať a húliť do toho. takisto aj čo sa týka spánku, tak som napísal svoj názor na to o niečo vyššie. ale ak niekto má rozjebanú psychiku a bez toho by skončil v blázinci, ublížil sebe či ostatným resp. by nebol schopný udržať si prácu a celkovo normálne fungovať a sklzol by postupne na totálne dno, tak v takom prípade vedia benziodiazepíny pomôcť, ale aj tak treba byť opatrný a nepreháňať to s nimi.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 56 krát
Bolo mu ďakované: 405 krát

Príspevokod užívateľa Nygo974 » 20.01.2019

Trenu? Iba? A tí ľudia ktorí to dostanú a nesypú sa zas na niečo vyhovoria? Je taká pojebana doba, ja som mal tiež panicke ataky a bral som antideprediva 6 rokov... A nikdy som nesypal.. Proste to máš mať, budeš to mať... Je to veľmi nepríjemný stav a nikto pokiaľ to nezazije nepochopí... Tren nemôže byť samotný spúšťač a nie je na to nutný...
Ano jen kvůli Trenu mám to probrane i s doktory.. Kdyz to přišlo poprvé v kuře byl Tren a bum vysadil jsem Tren a byl jsem úplně v pohodě teď jsem ho tam po hodně dlouhé době zkusil poslat znovu a ne e tělo prostě Tren nechce...Zajímavé že když jsem Tren dával asi 7 měsíců byl jsem okey ale až v druhé kuře bum bum ataka je tu... MOMENTÁLNĚ TREN JE VYHOZENY A UŽ ZASE ZAČÍNÁ NORMÁLNÍ ŽIVOT 😃
Chlapy dřepuji bez pásku
Nygo974

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: A42, Google [Bot], Kokoska, lukyno14, majo43, Raklo a 18 neregistrovaných