Rastový hormón HGH

Vstup od 18 rokov

Re: Rastový hormón HGH

Príspevokod užívateľa piterko » 02.06.2019

tak ta musi byt vadna alebo prinajmensom slepá, pozor na HIV ked ti zacne zacne hrat na flétnu 😁😁 .. anglicanky su hnus to je zname, vyberes vzorku 1000 zen v cz/sk a 800 z nich by si oprel, kdez to v anglicku musis vybrat niekolko vzoriek aby si nasiel jednu, ktorej musis aj tak ten pytel nechat na hlave. ale zas pytaju si anal, same od seba, to sa ceni
nie si ziadna kapacita, aby si tu viedol rovnocennu diskusiu. nie je to odkaz ale pre tych co zlozia dementny dotaznso snahou dostat odpoved ktoru by radi prijali. nemehajte cas ludom a zite realne
Užívateľov profilový obrázok
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 466 krát
Bolo mu ďakované: 344 krát

Príspevokod užívateľa Prometheus » 02.06.2019

tak ta musi byt vadna alebo prinajmensom slepá, pozor na HIV ked ti zacne zacne hrat na flétnu 😁😁 .. anglicanky su hnus to je zname, vyberes vzorku 1000 zen v cz/sk a 800 z nich by si oprel, kdez to v anglicku musis vybrat niekolko vzoriek aby si nasiel jednu, ktorej musis aj tak ten pytel nechat na hlave. ale zas pytaju si anal, same od seba, to sa ceni
Čaj, už vyšiel z módy, anglický analik o 16:20
Prometheus
Dátum registrácie: 11.05.2019
Bolo mu ďakované: 11 krát

Príspevokod užívateľa eatclentrenhard » 02.06.2019

myslis anglanky? tie su kurvy aj s pytlom na hlave :D
Kamk hnus borky, ale je tu tolik pristehovalcu a ty jsou top v mojem gymu jsou 4 brazilky a divej dneska ma kazda borka prdel tyhle maji kozy, ksicht i prdel proste TOP.... mimochodem jedna me uci portugalsky :)
Tak tyhle holky maj za sebou vetsinou vic kur nez vsichni zdejsi borci dohromady :). A kozy i zadky se v Brazili vyrabi stejne jako se u nas chodi k zubari.
eatclentrenhard
Dátum registrácie: 23.01.2018
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 10 krát

Príspevokod užívateľa Jen » 06.06.2019

Zdravím ve spolek :)
jel sem ted 3měsíce lehce 3-4jednotky magnustropinu.vše ok,splnil mé očekávání,váha lehce nahoru a dost sem vysekal.
momentálně přecházim na Somatropin Sedico co mi dovezl známej z Egypta,nikde sem tu nedohledal žádné recenze a ve vialkách není podtlak.(je to problém?)
balení se shoduje s fotkama na netu.
Ale dovezl mi i Oxan od Meditech v balení které nejde nikde dohledat,jedině v tomto vlákně. https://www.elitefitness.com/forum/anab ... 59763.html

Vše pořídil v lékárnách.co si o tom myslíte?
ten Oxan asi vyhodim,aj tak sem nebyl pevně rozhodnutej do něj jít,ale když už byla možnost lékárny .. :)

a ohledně GH si dojít na testy?
Jen
Dátum registrácie: 06.06.2019

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 06.06.2019

Meditech pokiaľ viem, je domáca výroba z tvojej krajiny a nie lekáreň, ten sedico bude z Grécka, tam vraj bol na dovolenke že? Akúrat, som si istý, že na žiadnej dovolenke tam nebol a aj keď bol, tak on si to nedoniesol, len to má od niekoho iného a toto je taká tá bežná historka aby si uveril :D alebo aj on sám tomu uveril a takto dôverne to posúva ďalej, v tomto prípade tebe

Vieš, už len preto, že "vše poridil v lekárnach" :D by som mu kašľal na hlavu, nechcem sa nikoho dotknúť, ale na toto som alergický, radšej nech povie pravdu a inak sa na to budeš pozerať, aj ked to skúsiš, než dristy a reči okolo toho
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy
Dátum registrácie: 04.05.2019
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 39 krát

Príspevokod užívateľa Jen » 06.06.2019

ahoj,jj je mi jasné jak to máš,ale tady jsem si stoprocent jistej odkud to dovezl.děláme spolu uplně jinej business a on se tomuto ani v nejmenšim nevěnuje a ani tomu nerozumí,nezná názvy nic,jen tam byl na dovolené a že letěl domu na ukrajinu tak jsem se ho zeptal zda by něco neprovezl.
děláme spolu na jiné urovni než aby se mu vyplatilo tady pro pár stovek na mně vydělávat.
prošel tam víc lékáren a byl odkázanej třeba ke konkurenci+posílal pruběžně fotky,no neměl jsem zrovna čas ověřovat fotky z webu,bylo to narychlo,vzpomněl jsem si poslední den kdy tam byl.

mužeš teda aspon eště jednou se nad tím zamyslet a zdělit názor ohledně toho že vialky jsou bez vakua??

díky moc
Jen

Príspevokod užívateľa Darty » 06.06.2019

problem s egyptskymi lekarnami je ten, ze maju priamo v lekarni podpultovy tovar urceny pre cudzincov cize istotu nemas ziadnu
ved sa logicky zamysli, myslis ze na slovensku v lekarni drzia skladom rastovy hormon? nie, aj ked prides s receptom tak ti ho objednaju, a v nejakom egypte maju zrazu skladom plno rastoveho hormonu, divne nie?
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 112 krát
Bolo mu ďakované: 407 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 06.06.2019

iny kraj iny mrav.
nie si ziadna kapacita, aby si tu viedol rovnocennu diskusiu. nie je to odkaz ale pre tych co zlozia dementny dotaznso snahou dostat odpoved ktoru by radi prijali. nemehajte cas ludom a zite realne
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 466 krát
Bolo mu ďakované: 344 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 06.06.2019

v egypte jendobre akurat potapanie :-D
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 112 krát
Bolo mu ďakované: 407 krát

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 06.06.2019

ahoj,jj je mi jasné jak to máš,ale tady jsem si stoprocent jistej odkud to dovezl.děláme spolu uplně jinej business a on se tomuto ani v nejmenšim nevěnuje a ani tomu nerozumí,nezná názvy nic,jen tam byl na dovolené a že letěl domu na ukrajinu tak jsem se ho zeptal zda by něco neprovezl.
děláme spolu na jiné urovni než aby se mu vyplatilo tady pro pár stovek na mně vydělávat.
prošel tam víc lékáren a byl odkázanej třeba ke konkurenci+posílal pruběžně fotky,no neměl jsem zrovna čas ověřovat fotky z webu,bylo to narychlo,vzpomněl jsem si poslední den kdy tam byl.

mužeš teda aspon eště jednou se nad tím zamyslet a zdělit názor ohledně toho že vialky jsou bez vakua??

díky moc
Meditech Oxandrolon s lekárňou nemá nič spoločné, či je funkčný alebo nie, to neviem, to je druhá vec, ja ti len píšem, že toto okolo lekárne ani len nešlo. Buď veríš, alebo nie, zase presviedčať ťa nebudem

A to isté pišem o RH, ten ktorý máš, sa ťahá prevažne z GR, o jeho originalite ti toho veľa nepoviem, lebo by som si vymýšľal, skôr ak si aspoň trošku chápavý a rozmýšľaš, musíš sa dovtípiť, že ak by aj fakt ti tie veci tvoj kamoš kúpil v lekárni, tak ten Meditech je obyčajná UG, už ako Darty piše, že je to podpultový predaj, tak ver že aj ten RH bude podpultový, ktorý kľudne môže šľapať ako má, len je to obyčajná čína. Tu skôr ide o to, koľko € si za to dal.
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy

Príspevokod užívateľa rapsic » 07.06.2019

Sice uz to tu je na 25 strane ale serete na to citat

Ak si chcete overiť, či nemáte fake humatrope stači si stiahnuť appku bud na IOS alebo Android s názvom ilaç takip sistemi a odskenovať QR kód

Pokial mate stastie vyjde vam takato zelena tabulka
Prílohy
Screenshot_2019-06-07-07-01-30-241_com.its.android.png
Screenshot_2019-06-07-07-01-30-241_com.its.android.png (59.25 KiB) 367 zobrazení
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 215 krát
Bolo mu ďakované: 480 krát

Príspevokod užívateľa Jen » 07.06.2019

jasné,s tim podpultovym prodejem máte pravdu,sám jsem přece zmínil že oxan asi vyhodim,nebo časem nechám někde otestovat co v tom vlastně je.
i ta cena 20usd byla podezřelá.

a jasně že normální lékárny nedržej rusták skladem,ale kde je poptávka tam je nabídka ne?:)
spousta lidí z východu si tam lítá pro léky.

za sedico 4iu se platilo 8usd,jediné co na tom známej mněl že jsem mu místo v usd platil v EU z má vlastní iniciativy.

něakej čas tu už informace nasávám,ale něco mi třeba eště neni uplně jasný UG je UG globálně?nebo pro náš region,nemuže bejt sedico v egyptě ofic?
ted už natom nic nezměnim,jen jsem se chtěl poptat zkušenějších,příští tejden zajdu na testy a výsledky sem budu reportovat.
Velmi si cením vašich rad,co si myslíte o tom že ve vialkách není podtlak?
xxxxxxx mi ochotně nasával roztok a tady nic.
Jen

Príspevokod užívateľa sitrano » 14.06.2019

Borci mám rh od swiss a druhy den po aplikaci mám bolestivé červené koláče jako kdyby do mě někdo střílel projektily zmizí tak za 3-5 dnů.
Zkoušel někdo vyměnit roztok za klasicky infuzni nebo jiný tip?

Zkusím to střelit ještě pod kůži na stehnu a mohl bych jit i na plavarnu.
Díky moc.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Pořád se zlepšuju ;-)
sitrano
Dátum registrácie: 02.07.2017
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 14.06.2019

Jeden chalan z fora pisal to iste ze ma modriny po aplikacii
No riesenie nebolo ani ked riedil s vacsou davkou roztoku
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 215 krát
Bolo mu ďakované: 480 krát

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 14.06.2019

Ano, mám to iste, je to nová várka. Ale nie z každej vialky, z jedného balenia mi to spravili 2 vialky. Niektoré hrcky zmiznú za 1 deň, ale jednu som mal ozaj že 5 dni :D
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: edgarius a 31 neregistrovaných