AKNE

Vstup od 18 rokov

Re: AKNE

Príspevokod užívateľa rapsic » 15.03.2019

Užívateľov profilový obrázok
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 204 krát
Bolo mu ďakované: 411 krát

Príspevokod užívateľa Tattoo » 15.03.2019

No, zatím testy na mysich atd... Takze i kdyby to nebyl blabol ci bulvar, tak my uz zit nebudeme az to bude schvalene :P Ale je fakt, ze na takovem leku-vakcine by vydelali balik )
Stale se ucim. V AAS jsem student, pockejte na radu zkusenejsich.
Tattoo
Dátum registrácie: 09.01.2017
Poďakoval: 56 krát
Bolo mu ďakované: 81 krát

Príspevokod užívateľa Denim12 » 16.03.2019

Zdravím všetkých. Minulý rok som vyskúšal prvú kúru 10 týťdňovú (TST MIX + stanozol) výsledky boli ppči no schytal som asi po 6-7 týždni kúry riadne akné na tvári - konkrétne lícach kde sa mi vytvorili veľké ložiská a fľaky mi ostali do dnešného dňa. PCT som ani nedobral lebo už to bolo tak zlé, že mi hnis vytekal sám od seba a Dr. mi nasdila antibiotiká, nie práve Roacutan, ale slabšiu verziu Doxyhexal a Duac gel, liečil som to asi 3-4 mesiace...premýšľam nad kúrou číslo 2, kamoši mi radili nech vynechám orálnu formu užívnia a nech sa vyhnem stanozolu, máte nejaké tipy na to čomu sa vyhnúť a nie je také náchylné na tvorbu akné? Viem že to môže byť aj genetikou no predsa len niektoré látky majú väčšiu tendenciu na mastenie pokožky a pod....momentálne mám návrh na TST MIX + Boldenon. Poprípade či máte skúsenosť niekto s takým bordelom na tvári už a ako sa tomu vyhnúť či nebrať vôbec, lebo je rozdiel mať to na chrbáte (sr*l by som na to) ako na face čo vidí každý. Vďaka za odpovede
Denim12
Dátum registrácie: 16.03.2019
Poďakoval: 3 krát

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 16.03.2019

Kromě DHT to může být zvýšené estro.
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Bank: Locked
Poďakoval: 22 krát
Bolo mu ďakované: 194 krát

Príspevokod užívateľa ChrisBeast » 16.03.2019

Presne tak daj sa zmerať. Dermatologička ti brala krv na stanovenie diagnozy?
ChrisBeast
Dátum registrácie: 04.05.2017
Poďakoval: 8 krát
Bolo mu ďakované: 15 krát

Príspevokod užívateľa Denim12 » 16.03.2019

Popravde nie lebo hneď vedela z čoho to mám tak som ani nepopieral, to bolo zbytočné a bez akýchkoľvek odberov mi nasadila tie lieky, no to je už skoro rok stará vec, takže dať si pozor na estro v mojom prípade hej?
Denim12
Dátum registrácie: 16.03.2019
Poďakoval: 3 krát

Príspevokod užívateľa ChrisBeast » 16.03.2019

Popravde nie lebo hneď vedela z čoho to mám tak som ani nepopieral, to bolo zbytočné a bez akýchkoľvek odberov mi nasadila tie lieky, no to je už skoro rok stará vec, takže dať si pozor na estro v mojom prípade hej?
V podstate takto nevieme z čoho to je. Ja by som sa dal zmerať prípadne sa dá experimentovať s anastrozolom, exemestanom a potom ak to zmizne tak máme víťaza.
ChrisBeast
Dátum registrácie: 04.05.2017
Poďakoval: 8 krát
Bolo mu ďakované: 15 krát

Príspevokod užívateľa Tattoo » 16.03.2019

Jak psali, hlavni vznik akne je při DHT derivátech. Ale opet se to vyskutuje v tele, protože mas výkyvy hormonu, poceni, atd. A jestli jsi na to geneticky haklivy, tak se tomu proste nevyhnes :)) A nez zacnes premyslet o Roaccutanu, peclive si precti negativa, je to jinci kentus...
Tattoo

Príspevokod užívateľa Bench » 16.03.2019

Jak psali, hlavni vznik akne je při DHT derivátech. Ale opet se to vyskutuje v tele, protože mas výkyvy hormonu, poceni, atd. A jestli jsi na to geneticky haklivy, tak se tomu proste nevyhnes :)) A nez zacnes premyslet o Roaccutanu, peclive si precti negativa, je to jinci kentus...
ja som mal uz pri vysadeni metky mesiac ruky ako po bodnych ranach. kaslem na pirule..
ZA NEJAKY BODIK PORADIM DO SPRAVY..

„if your choice is to go down that road don't sit and think that nothing's gonna happend that everything's great“
Bench
Dátum registrácie: 23.02.2018
Poďakoval: 61 krát
Bolo mu ďakované: 66 krát

Príspevokod užívateľa 028! » 16.03.2019

Od pondělí k trenu chci dát to svinstvo jménem stan, tak snad mě ta kombinace nevyhází podobně :silent:
028!
Dátum registrácie: 28.03.2014
Poďakoval: 162 krát
Bolo mu ďakované: 36 krát

Príspevokod užívateľa Tattoo » 17.03.2019

Tak po ruce ho muzes mit, ale zacne účinkovat az po dvou mesicich... První se zahlti telo, pak se akne ještě zhorsi(cisti ty podkozni mazy a tlaci to ven) a pak az snad treti mesic se akne ztraci a mizi... :)
Tattoo

Príspevokod užívateľa Bench » 17.03.2019

dakujem bohu ze nemam nic na ksichte to by som ozaj riesil roac to by som nedal

„if your choice is to go down that road don't sit and think that nothing's gonna happend that everything's great“
Bench

Príspevokod užívateľa kofola » 18.03.2019

Chalani chcel by som Vám poradiť ak máte taký veľký problém s akné ako ja. Vôbec nemusíte brať roaccutane, ja som ho už bral 2x ale vždy sa mi to neskôr vrátilo. Tentokrát vyše 3 týždne skúšam každý večer pred spaním si natrieť hrudník a chrbát detským púdrom.. ktorý vysušuje, nie je nepríjemný, nieje mokrý a nezapácha. Naozaj som zaznamenal výrazne zlepšenie, moje vrecovité akné sa vysušuje a pomaly mi všetko mizne, zostávajú mi niekde jazvy ale to sa da tiež odstrániť. Kľudne to vyskúšajte a dajte report
kofola
Dátum registrácie: 16.01.2018
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa Bench » 18.03.2019

Chalani chcel by som Vám poradiť ak máte taký veľký problém s akné ako ja. Vôbec nemusíte brať roaccutane, ja som ho už bral 2x ale vždy sa mi to neskôr vrátilo. Tentokrát vyše 3 týždne skúšam každý večer pred spaním si natrieť hrudník a chrbát detským púdrom.. ktorý vysušuje, nie je nepríjemný, nieje mokrý a nezapácha. Naozaj som zaznamenal výrazne zlepšenie, moje vrecovité akné sa vysušuje a pomaly mi všetko mizne, zostávajú mi niekde jazvy ale to sa da tiež odstrániť. Kľudne to vyskúšajte a dajte report
vau to je skvele. pre predstavu ...
skocim do vane a nacapem na seba puder, otrasiem sa a skocim do postele?

diky za skvely tip

Bench

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 18.03.2019

Dělám to samé, akorát používám sudocrem. Taky vysušuje, ale je to mast, takže se normálně vsákne do kůže.
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Poďakoval: 22 krát
Bolo mu ďakované: 194 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: edgarius, John1003, mirutko, Novacek, OFF, s0re a 23 neregistrovaných