Methandienone

Vstup od 18 rokov

Methandienone

Príspevokod užívateľa SANCES » 19.05.2013

zdravím, potrebujem zlepšiť drep, chcem brať methan na regeneraciu - teda hodinu pred treningom vezmem 5mg aby som po treningu bol čo najrýchlejšie v anabolizme, methan som zvolil pre to, že má krátky half life 4-6 hodín, takže zbytok dňa budem bez, nemalo by mi to rozhodiť testosteron, pečeňovky.....proste minimálny dopad na zdravie, skúšal to takto niekto ? okrem toho potrebujem poradiť kto momentálne ponúka na trhu skutočný methan, nie methyltestosteron ale skutočný methan, najradšej 5mg verziu, za odpovede vopred dík
SANCES
Dátum registrácie: 19.05.2013
Cash on hand: Locked

Re: methan

Príspevokod užívateľa kumar777 » 19.05.2013

No este som take nieco nikdy nepocul, a podla mna je to zly napad,
methan je toxicky pre pecen a praveze ti rozhadze testosterone, zrazi ti ho, aj ked 5 mg je dot malo... a ist samotny methan je hlupost... vela firiem robi dobre a kvalitne veci, nieje to ani tak o znacke ako o tvojom zdroji, mozem kupit dobru znacku ktora bude fake...
Užívateľov profilový obrázok
kumar777
Dátum registrácie: 10.04.2013

Príspevokod užívateľa I_look_back » 19.05.2013

methan sa užíva aj v takých dávkach, tieto dávky majú minimálny dopad na tst či iné vedľajšky, radšej by som ale volil MethylTST a nakopnutie na tréning ako methan
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back
Dátum registrácie: 30.05.2011
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa kumar777 » 19.05.2013

Ved vravim ze 5 mg je malo... podla mna uplna zbytocnost ist methan takto
kumar777
Dátum registrácie: 10.04.2013

Príspevokod užívateľa I_look_back » 19.05.2013

5 je možno fakt uplne malo, 10 mg metky je už ale dosť, ak ho borci takto dávajú v dietach, krásne im to drží hmotu, proste to funguje
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back
Dátum registrácie: 30.05.2011
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa SANCES » 20.05.2013

sme sa nepochopili, nejde mi o nakopnutie ani trvalú anabolizaciu, ide mi čiste len o vylepšenie regenerácie, potrebujem zlepšiť nohy takže pôjdem čiste len drepy + MT s rovnými nohami 3x do týždňa s rôznou intenzitou / 3,6,9 opakovani/ a methan má pomôcť regenerovať, nechcem si rozhodiť testosteron klasickou kúrou....tých 10mg zvážim, ak nebude fungovať 5, skúsim 10
SANCES

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 20.05.2013

ked ide len o regeneraciu, tak by som daval 10mg pred spanim s riadnym jedlom :)
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa IN_dust_TRIAL » 20.05.2013

Je to take ani ani ...
:arrow: davka pred spanim najcitelnejsie zvysuje regeneraciu ale zaroven aj najviac znižuje TST
:arrow: davka rano zase menej vplyva na regeneraciu ale ani nejako dramaticky neznizuje TST

Tak si vyber :mrgreen: ... pošli tam olejovú lázeň a maš pokoj :lol:
... teraz to majú decká trochu inak ... zaujíma ich gíč hocijaká pi*o*ina,
nepoznajú Kinga, bratov Coenovcov, Lyncha ... nemám im to za zlé doba je trochu iná ...
IN_dust_TRIAL
Dátum registrácie: 14.10.2011

podla mna ani ta pred spanim nejak moc neznizi TST ....ale ta rano ze potlaca kortizol :D
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator

Je to take ani ani ...
:arrow: davka pred spanim najcitelnejsie zvysuje regeneraciu ale zaroven aj najviac znižuje TST
:arrow: davka rano zase menej vplyva na regeneraciu ale ani nejako dramaticky neznizuje TST

Tak si vyber :mrgreen: ... pošli tam olejovú lázeň a maš pokoj :lol:
nechcem to dať pred spanim, ale hodinu pred večerným treningom + hodina trening + vlastne hormony vyplavené drepom + krátke half life methanu takže bude pracovať ešte nejaké 2 hoďky po treningu ked to najviac potrebujem ....uvidim
SANCES

ale podla mna ti to moc nezvysi drep "instantne" to potom methyl TST ako ti radil i look back :) ...
Lyandrol
Moderator

ale podla mna ti to moc nezvysi drep "instantne" to potom methyl TST ako ti radil i look back :) ...
ide mi len o regeneraciu, ja nemám problem so silou, skôr mam problem s prepalením, idem dalej ako uregenerujem, aj nepriek tomu že nechodim do zlyhania, chem isť drep 3x v týždni v slušnom objeme tak potrebujem zicher, že to potiahnem, ak to nebude fungovať, tak sa na to vyprdnem a pôjdem naturalne akurát pridam den volna
SANCES

tak potom ako som pisal pred spanim ....v spanku zabuduje najviac aminokyselin do svalov a svaly najviac zregeneruju .....nevyjadril si sa spravne...
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa Lendo » 20.05.2013

tu sa nedá ani stihnúť nič okomentovať stále predbehnú :lol:
I'm married to the devil, in the city of angels.
Lendo
Dátum registrácie: 14.05.2012

Príspevokod užívateľa LightSkill » 25.05.2013

Pokial chceš na regeneráciu tak daj 5mg pred spaním, pokial si naturál tak na regenerácii ucítiš, a z dlhodobého hladiska aj na svalových prírastkoch, samozrejme v porovnaní s naturalom. Oproti normálnej kúre je to zanedbatelné. Ja som 5mg používal pred tréningom ako pumpu :lol: A šlapalo na ten účel čo som chcel výborne. Methan je super látka a hlavne všestranná, šlape aj v minimálnych dávkach, a v podstate s minimálnymi vedlajšakmi v takých dávkach, v diete alebo PCT 5mg ráno krásne podrží svaly, pred tréningom 5mg výborná pumpa a celkovo tréning, a pred spaním 5mg na regeneráciu a ,,budovanie" hmoty. Samozrejme píšem o dávkach pre naturála, alebo light sypača, nie pre ludí čo majú za sebou X kúr a dávajú 1g tst týždenne. Akurát čo neodporúčam popri methane jesť nekvalitne aj v objeme, lebo potom majú svaly objem, ale zase výrazne blatový look.
Sem tam čosi sypnem... Pokial má niekto záujem o zostavenie cyklu, vypracovanie rozpisu na mieru, tréningu, ... tak -> súkromná správa.
LightSkill
Dátum registrácie: 04.07.2009
Bolo mu ďakované: 5 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných