RADA - sem smerujte príspevky ktoré neviete kam zaradiť !

Vstup od 18 rokov

Re: RADA - sem smerujte príspevky ktoré neviete kam zaradiť !

Príspevokod užívateľa piterko » 02.12.2019

ja by som hlavne nebehal. obdobnym problemom trpim vzdy mimo mostu, akurat ze u mna nie su krce ale stuhnutie holeni a lytok tak, ze musim zastavit, strasne to pali a napumpovane to je tak, ze v clenku 5 min neohnem poriadne nohu. to iste kolieskove korcule, po 10 min som skoncil a az do placu mi je ako kurevsky to boli, musim rozopnut a vytiahnut nohy von a pockat kym to ,,splaskne”.
ak sa chces dopovat mineralmi, tak si pohladaj nieco o pomere Mg-Ca-K, pretoze mozes sa extra dopovat magneziom a nikam to nepovedie, ked vapnik alebo draslik budu v tele v nevhodnom pomere
Užívateľov profilový obrázok
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 553 krát
Bolo mu ďakované: 436 krát

Príspevokod užívateľa pawuciak » 04.12.2019

nazdar, venujem sa free runningu a workoutu,cvicim s vlastnou vahou, prekazky + beh.. prijal by som radu na zvysenie sily, vytrvalosti..nejde mi o objem, skor o lepsiu vykonnost pri behu, dvihani vlastnej vahy a celkovo taku dravosť. bol by tst vhodnou volbou? k tomu napr. ostarin, vraj ma dobry vplyv na slachy, klby (to sa mi hodí) a mozno trosku vytvrdi, co myslite?
pawuciak
Dátum registrácie: 27.08.2019

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 04.12.2019

Tenhle sport máš nejspíš lepší dělat naturálně.
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 236 krát

Príspevokod užívateľa Igi89 » 09.12.2019

Nazdar pani.. Momentálne som v moste tst e 125mge4d
Som 4 mesiace po operácii.. (zlomená noha + potrhane vazy) chystám sa nabehnúť na taky menší cyklus
Tst e 500mg/w
Nandrolon dek.. 500mg/w
Proviron 50 mg ed
Cieľom je dať sa postupne do poriadku.. Co sa týka zranenia.. Aj postavy😁
Supli by ste tam ešte niečo?
Ps: v apríli ma čaká ďalšia operácia.. Takže v marci musí pomaly prejs do mosu.. Diky za nazor
Igi89
Dátum registrácie: 10.02.2018
Poďakoval: 33 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa silný » 09.12.2019

Je to OK ale:
Osobne by som zakombinoval dáky silnejší oral (ak nie tak Provi aspon 75mg) a možno TST dal mierne nad nandro, ale ak ti to nerobí problémy, resp to ustrážiš inhibítormi, prečo nie, môže ostať...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 115 krát
Bolo mu ďakované: 670 krát

Príspevokod užívateľa Igi89 » 09.12.2019

Je to OK ale:
Osobne by som zakombinoval dáky silnejší oral (ak nie tak Provi aspon 75mg) a možno TST dal mierne nad nandro, ale ak ti to nerobí problémy, resp to ustrážiš inhibítormi, prečo nie, môže ostať...
Tak jasne IA idem pravidelne.. A poruke mam ja cabest
Po mesiaci skočím na testy a poprípade pridám IP
Tak môžem zdvihnúť tst na 600mg deku nechať na 500mg
Prvy mesiac dám Provi 75mg ed
A v polovici by som tam hodil poprípade oxan alebo stan
Len si veľmi nechcem dojebkat pečeň pred operáciou.. Takže to musím.. Vysadiť aspoň mesiac pred
Alebo nejaký iny oral?
Igi89
Dátum registrácie: 10.02.2018
Poďakoval: 33 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa silný » 09.12.2019

Tak daj najprv silnejší oral a potom Provi, ten je pre pečeň najšetrnejší, nemusíš vysádzať pred operáciou... Oxan je tiež z tých lightovejších ale zase aj účinkami... osobne mám najradšej stan, Mdrostu ale možností je veľa... Methan ideálny na start cyklu napr.
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný

Príspevokod užívateľa Dushanek » 10.12.2019

Spi u mne kamarad z Australie, byvaly vojak, dnes na volne noze.
Kdyz jsem mu rikal, jak super a zachovale vypada, dosli jsme k tomu, ze uziva rustovy hormon a pak oxandrolon.

Rikal jsem mu, ze tady panuje uzus, ze peroralni AS se uzivaji vzdy s injekcnim testosteronem a nikdy jinak, ale nebyl jsem schopen mu rict proc.
(respektive nechtel jsem mu rict, ze to mam vyctene z internetu:)
Jaky je ten duvod? Diky.

Jinak dekuju za rady, co jsem tu letos na jare dostal, velmi mi pomohly a drzim se jich.
Dushanek
Dátum registrácie: 01.06.2019

Príspevokod užívateľa silný » 10.12.2019

Znizuju vlastnu tvorbu tst, azda najhlavnejsi dôvod
silný

Príspevokod užívateľa piterko » 10.12.2019

Spi u mne kamarad z Australie, byvaly vojak, dnes na volne noze.
Kdyz jsem mu rikal, jak super a zachovale vypada, dosli jsme k tomu, ze uziva rustovy hormon a pak oxandrolon.

Rikal jsem mu, ze tady panuje uzus, ze peroralni AS se uzivaji vzdy s injekcnim testosteronem a nikdy jinak, ale nebyl jsem schopen mu rict proc.
(respektive nechtel jsem mu rict, ze to mam vyctene z internetu:)
Jaky je ten duvod? Diky.

Jinak dekuju za rady, co jsem tu letos na jare dostal, velmi mi pomohly a drzim se jich.
tu panuje racionalita, ten uzus si sem vnoril ty, ked niekto vie preco ide napr 40 mg oxan celorocne tak vrelo do toho, ja nevidim problem a som za, ked niekto pride s kombom metan stan, kazdy normalny clovek co tomu rozumie bude proti... inac diky za kategorizaciu ze sme internet, nechapem naco sa nas potom pytas a chodis sem po rady ked sa hanbis za nas (intetnet)
piterko

Príspevokod užívateľa Darty » 10.12.2019

no asi preto ze oxandrolon je supresivna latka a tst treba nejakym sposobom kompenzovat?
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 130 krát
Bolo mu ďakované: 444 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 10.12.2019

kazdy steroid je supresivny, oxandrolon ako jeden z tych najmenej, existuju relevantne materialy k experimentalnemu uzivaniu oxanu prave v davke 40mg nepretrzite po dobu jedneho roka, k potlaceniu tvorby doslo, sikovnejsi si najdu. celkovo ucel uzivania 40mg oxanu, system stravovania, celkovy pristup, to vsetko ked zapadne tak taketo uzivanie po splneni ocakavaneho je vhodny system uzivania oxanu. Ked to niekto robi a da si 40mg oxanu pred spanim ale nema nastavenu zivotospravu pre dany ciel, tak je to uplne nakkt 😎
piterko

Príspevokod užívateľa Darty » 10.12.2019

podstata veci ostava nezmenena ci potlaca malo alebo vela je to supresivna latka a preto nedavame (my sypaci) oxan samotny, ale tak proti gustu...
btw. hod mi pls na mail nejake odkazy na ten oxan ak este mas mas nech si precitam daco zaujimave konecne, nechce sa mi to dohladavat
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 130 krát
Bolo mu ďakované: 444 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Igi89, lofie a 18 neregistrovaných