RADA - sem smerujte príspevky ktoré neviete kam zaradiť !

Vstup od 18 rokov

Re: RADA - sem smerujte príspevky ktoré neviete kam zaradiť !

Príspevokod užívateľa piterko » 16.05.2019

stacit k ..? IA urcite, IP mozno, skor ano
budes zniceny
Užívateľov profilový obrázok
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 450 krát
Bolo mu ďakované: 311 krát

Príspevokod užívateľa Patrik321 » 17.05.2019

stacit k ..? IA urcite, IP mozno, skor ano
Tak anastrazol na e2...a cabest na prl..ci nie...
Patrik321
Dátum registrácie: 23.03.2018
Poďakoval: 7 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 17.05.2019

co pojdes do mostu, rapsic?
Pice ja ze od jula a ty sa pytas ze co dam :)
Mesiac iba low tst
Potom vysadim na 2mesiace a tam ibu gh
Užívateľov profilový obrázok
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 214 krát
Bolo mu ďakované: 455 krát

Príspevokod užívateľa 028! » 17.05.2019

Ten cabest ani možná nebude třeba.
028!
Dátum registrácie: 28.03.2014
Bank: Locked
Poďakoval: 172 krát
Bolo mu ďakované: 37 krát

Príspevokod užívateľa worllink4 » 17.05.2019

Zdravim. Planujem svoji čtvrtou kuru a chtěl bych se zeptat co doní ještě zařadit. Chtěl bych jet trošku slabší ale o to delší cyklus. Začal bych asi na 200mg/w tst ent, bold 400mg/w, deca 50mg/w kvůli kolenu, ten bych po dvou měsících vysadil a jel tren ent cca 100mg/w a velmi pomalu navyšoval (jedu jen 100mg/w nebo jsem na tren velmi citliví a i při dávce 300mg/w jsem tvrdej a celodenně napumpovanej jak skála a o vedlejšácích ani nemluvím..'spánek max hodina), oxáčko bych začal 30, plus proviron ale ten jsem zatím jel jen jako PCT. Pak klasika anatrazol 0,5 obden a něco na prolaktin. Asi cabergoline.
Vždy si říkám že pojedu max tři měsíce ale to tak rychle uteče a nejednou bum a rok v piči. Taky to tak máte? Mimochodem na krevních jsem nonstop a všecko OK krom prolaktinu.. na to jsem taky náchylný o proti ostatním co jsem pozoroval :/
mas to nejako pomylene, ale dost zle pomylene :D nizke davky neznamena nezmyselne nizke davky, ked si das 600mg tst s 200mg provironon tak budes
a) spokojnejsi
b) zdravsi
c) hormonalne nerozstreleny
d) usetris na kopu inych veci napr nove sluchatka

tych 30mg oxan to ako k tomu sa netreba vyjadrovat, k trenu 100mg je ale potrebne sa vyjadrit - pičovina, pre tych ktory ako tuná pan vybera latky do cyklu nie podla cielov ale podla poradia cyklu, a rovno tam napali tren, 100mg. no dobre, podla jeho inzreratu bude mat svoje vlastne skusenosti ked az tak velmi nadhodil latku s tym davkovanim. neviem naco vobec ides tren vobec, ked ani nevies co ma byt vysledok cyklu, len si podotkol ze chces aby bol tentokrat dlhy. kto ti tak exaktne poradil?

/dokonca slabsi cyklus to ma byt ako co slabsi, myslis nieco take ze ides na sutaz a zelas si byt druhy alebo treti ? :D
frantku ten tren nie je slaby z pohladu skodlivosti urcite aj v 100mg a hlavne dlhodobo a hlavne ked si cicinka citliva ako pises, skus

vyssie testak 400, pridaj bold 500, prihod primobolan 600, taka lisiacka postupka 400/500/600 bez oralov na 40 tyzdnov ako vínko. pripadne sarmy k to u ale urcite by som sa neuberal cestou trenu 100mg dlhodobo, to je proste
🙄

+rh
:D :D :D OK. Udělám, jak říkáš. Nene nesoutěžím.. Jen mě nebaví vypadat na piču ale snažím se aspon sypat zodpovědně. zkoušel jsem sypat jen 3 měsíce ale vždy z toho z ničeho nic je rok.. :grin: Ano, tren už jsem zkoušel dvakrát a to jednou jsem jel asi rok a něco v kuse.. začínal jsem na 200 mg/w a experimentoval jsem až na 750mg/w.. poslední tři měsíce před pct jsem jel 200mg/w a byl jsem nanejvýš spoko.. u těch 750mg/w jsem byl už jak přeplej jezevec.. a když jsem testoval tst, tak jsem jsem neviděl rozdíl mezi 300mg/w a 700mg/w.. to samá forma jen se mi trošku změnily krevní testy.
worllink4
Dátum registrácie: 16.05.2019

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Lukas02 a 9 neregistrovaných