Vysledky krvi

Vstup od 18 rokov

Vysledky krvi

Príspevokod užívateľa Juraj985 » 18.05.2019

Ahojte,
prepacte za dlhsi prispevok. Ak to sem nepatri tak to prosim presunte.
Roky uzivam steroidy formou blast and cruise. Poslednych par mesiacov som bezal na Nandrolone PP 100mg a Test C 125mg e2d. K tomu som si daval Parlodel a Exemestan. Bol som dlhsiu chvilu pracovne v zahranici a dosli mi Parlodel a aj Exemestan tak som skusil ist bez nich (moja chyba, ale kedysi som nemal bez nich ziadne vedlajsie problemy cize som to riskol) a teraz som sa vratil. S priatelkou sme sa dohodli ze pojdem dole zo steroidov a ostanem iba na teste na niaku dobu (chceli by sme skusit miminko ci sa podari pocas rekreacnej davky testu).
Mam problem s erekciou, teda skor s chutou. Cele dni prespim a nemam chut na sex. Ak som na nohach tak vidim rozmazane a divne. Vsetko akokkeby sedelo s vysokym estrogenom. Skusal som si dat dva tyzdne dozadu robit testy (mal som uz vtedy tieto problemy) a v pondelok idem na dalsie.
Aktualne mam po ruke Anastrozole a Parlodel. Za par dni mi dojde Exe. Vedeli by ste mi poradit co mam robit? Mam si skusit dat Anastrozole? Podla testov to ale vysoky estradiol moc nieje, aspon nebol predtym. Vzdy ked som ho mal o dost vyssi tak mi nic nebolo... Ale naopak vzdy ked som si dal "konsku" davku Parlodelu (5mg naraz) tak sa to zlepsilo.

Zhrnutie:
Pred mesiacom stopnuty Nandrolon PP 100mg e2d, nepouzil som nic na estrogen a prolaktin a teraz mam problem so vzrusenim
Prikladam vysledok krvi z pred cca dvoch troch tyzdnov a v pondelok idem na novy.
Mam tu pri sebe Anastrozole a Parlodel, za par dni budem mat aj Exemestan. Co mam urobit aby som bol "pouzitelny"? Na zatial som si skusil kupit tadalafil a sildenafil (nikdy som ani jedno neskusal), HCG (treba trosku nakopnut :) ) a Proviron (ak by som nahodou mal SHBG vyssie teraz).
Moj plan je sa dat dokopy a ist iba Test najblizsich par mesiacov/rok.

Prikladam starsi vysledok krvi.

Vedeli by ste mi odporucit co by ste vy robili? Popripade co ine by ste si dali?

Dakujem
Prílohy
Snímka obrazovky 2019-05-18 o 16.49.24.png
Snímka obrazovky 2019-05-18 o 16.49.24.png (341.16 KiB) 753 zobrazení
Snímka obrazovky 2019-05-18 o 16.49.57.png
Snímka obrazovky 2019-05-18 o 16.49.57.png (432.81 KiB) 753 zobrazení
Juraj985
Dátum registrácie: 18.05.2019
Cash on hand: Locked

Re: Vysledky krvi

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 18.05.2019

A nie si aj dosť smädný? Že by si vypil aj liter vody na ex?

Už keď si robite krvné testy dajte si vždy skontrolovať aj štítnu žľazu, cukor v krvi, červene krvinky a ďalšie veci. Ja tam vidím vyšší progesteron, viem že je v norme ale je na hrane. Možno aj to je dôvod tvojej únavy, keďže progesterón vie vyvolať pocit únavy, keďže má mierny sedatívny účinok, zlepšuje kvalitu spánku. Malo by to tak fugnovať, že

Už sa budem opakovať, ale chyba ti Dht derivát, Skus Proviron k tst a malo by to byt lepšie, pretože progesterón je silný inhibítor 5-afla-reduktázy, čiže bráni premene TST na DHT, preto podľa mňa ta nechuť k sexu.

Hladina estrogénov je podľa mna Ok, zase netreba to hneď brat tak, že estrogény sú len a len negatívne. Majú aj kopec pozitívnych účinkov.
som rád, že si sa vrátil
Užívateľov profilový obrázok
Fluoxy
Dátum registrácie: 04.05.2019
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu ďakované: 41 krát

Dakujem :) Ja som schopny vypit aj liter naraz...
To by davalo zmysel, funguje podobne ako Proviron aj DBol? Kvoli tomu DHT som cital som si aj skusil Proviron objednat... Ale divne ze po rokoch to takto zacalo... Ale zacali mi aj dost padat vlasy... Vzdy ked si dam jeden alebo dva tak som "akokeby" ok na chvilu (niekedy den dva, niekedy par hodin).
Ja som si k tomu dal este robit toto, neviem ci to pomoze
Prílohy
Snímka obrazovky 2019-05-18 o 19.30.50.png
Snímka obrazovky 2019-05-18 o 19.30.50.png (436.17 KiB) 706 zobrazení
Juraj985

Príspevokod užívateľa meow321 » 18.05.2019

Veru nepomoze
Ak chceš ozaj veľké svaly, jedz brokolicu.
meow321
Dátum registrácie: 13.03.2018
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 118 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 18.05.2019

nie Dbol tak v ziadnom pripade nefunguje, skor este zhorsi tvoje trable s estrogenom
absolutne po tycj vysledkoch nechapem.co.ty beries ako rekreacnu formu tst kedze mas nameranu extra vysoku hladinu
kedze mas Shbg nizko tak nepredpokladam ze progesteron nejak brani premene testu na Dht, co ine by Shbg dokazalo znizit tak nizko
pises ze zvyknes uzivat aj Parlodel, cize predpokladam ze si strazis aj prolaktin, a teda nerozumiem z akeho dovodu si si nedak odmerat na testoch aj Prl
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 117 krát
Bolo mu ďakované: 417 krát

Asi sme sa zle pochopili :) Idem teraz dole z toho na cruise ale nechcel som ist aj NPP aj Test dole naraz lebo mam dost starosti s NPP
Nepochopil som komentar o SHBG, mozes mi to prosim niako inak napisat? :)
Dakujem
Juraj985

proste progesteron u teba problem nebude
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty

Metan nie je Dht, čiže daj ten Proviron keď ako si písal

Tiež veľmi nerozumiem súvislosti shbg a progesteron, viem ze PRG moze zvyšovať shbg. A ty ho máš nízke, takze asi Darty má na mysli, že ak sa neprejavil na SHBG tak sa neprejavil ani pri inhibícii 5AR

“Cukor” si mal aký? Smäd, únava a rozmazane vydenie = vysoký “cukor”
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy

ak by progesteron nejak extremne inhibioval 5aR tak by sa netvoril Dht ani z testaku, urcize nie v takom mnozsvte aby mu podlacil Shbg tak nizko
problem bude inde nez v Progesterone

stale nechapem preco si nedal odmerat aj Prolaktin, tam niekde bude chyba, vysoky e2 + vysoky Prl, asi, kedze ale nevieme jeho hodnotu mozme sa len dohadovat
Darty

Príspevokod užívateľa Prometheus » 18.05.2019

Fluoxy hentie kokotiny so stitnou zlazou co si si vygooglil na modrom koniku, stitnu zlazu nedojebes ani T3kou pokial na to nemas geneticke predispozicie a chalan nema 150 rokov, to nejsu vajca, stitna zlaza funguje ako zasobaren hormonov cize ked aj odstavis nejaky prijem tak vsetko automaticky v podstate hned zacne fungovat a progesteron na hrane :D kamo progesteron okolo 4.0 je najlepsia mozna varianta. Proste ti vadi ester, ja som mal do teraz podobne problemy po nandrolone, resp po deke, a to aj po roku , vzdy ked som do seba najebal dlhy ester v akejkolvek davke aj posratych 0.5 ml + provi, rozjebalo mi to proste hormony, kontroloval som ich AI a IP nic nepomohlo, po cabere mi ostalo lepsie jak aj ty hovoris ze po parlodele ale ked som strelil enan tak som ostal proste v **** telo mi to nejak nechcelo zobrat, estro som mal v norme, prolaktin v norme a nebolo mi vobec fajn, furt som len spal a ani som nevladal na nohach stat a krvne vysledky boli jednoducho v poriadku a neslo mi to do hlavy. Kamo nechaj provi 50mg + 50mg TST propionat obdeň + AI na estro udrzuj v norme a radsej caber ako parlodel ak mas k dispozicii na prolaktin podla potreby, skusil by som 0,25 E3-4D
Prometheus
Dátum registrácie: 11.05.2019
Bolo mu ďakované: 11 krát

Fluoxy hentie ***** so stitnou zlazou co si si vygooglil na modrom koniku, stitnu zlazu nedojebes ani T3kou pokial na to nemas geneticke predispozicie a chalan nema 150 rokov, to nejsu vajca, stitna zlaza funguje ako zasobaren hormonov cize ked aj odstavis nejaky prijem tak vsetko automaticky v podstate hned zacne fungovat a progesteron na hrane :D kamo progesteron okolo 4.0 je najlepsia mozna varianta. Proste ti vadi ester, ja som mal do teraz podobne problemy po nandrolone, resp po deke, a to aj po roku , vzdy ked som do seba najebal dlhy ester v akejkolvek davke aj posratych 0.5 ml + provi, rozjebalo mi to proste hormony, kontroloval som ich AI a IP nic nepomohlo, po cabere mi ostalo lepsie jak aj ty hovoris ze po parlodele ale ked som strelil enan tak som ostal proste v **** telo mi to nejak nechcelo zobrat, estro som mal v norme, prolaktin v norme a nebolo mi vobec fajn, furt som len spal a ani som nevladal na nohach stat a krvne vysledky boli jednoducho v poriadku a neslo mi to do hlavy. Kamo nechaj provi 50mg + 50mg TST propionat obdeň + AI na estro udrzuj v norme a radsej caber ako parlodel ak mas k dispozicii na prolaktin podla potreby, skusil by som 0,25 E3-4D
O štítnej žľaze viem, už pekných pár rokov, poznám tie prípady, kde ľudom po 20 alebo 25 rokoch zle diagnostikovanej chorobe prestali podávať T3 alebo T4 a do 2 týždňov bola štitna zľaža takmer úplne v poriadku. Čiže nie modrý koník, ale hľadám príčiny nadmernej únavy, ktorá môže byť spôsobená aj napríklad problémami so štítnou zľažou alebo zvýšeným cukrom, aj progesterónom a mnohými dalšími vecami, iba rozmýšľam nahlas. Písal som ja niekde o tom, že AAS mu dojebali štítnu zľazu? Vieš ty, či nemajú v rodine s týmto problém? Alebo on bude prvý, ktorý bude mať nehľadiac na užívanie AAS? Si myslím, že normálna otázka z mojej strany, tak neviem prečo tie zbytočné slová od teba, respketíve podľa mňa zbytočná poznámka, ktorá nepomôže ani tebe, ani jemu a ani mne. Neviem či vieš, ale ak napr. užívať TST spolu s T3 bez, len samotné, tak to ma svoje negatíva, zvýši sa ti SHBG, ten pohlcuje TST prioritne, máš viac estrogénu a menej voľného TST, prichádza problém s únavou a sexom, to len tak na okraj, že tých súvislostí môže byť až až so štítnou žľazou, tento príklad nebude jeho prípadom, ale chcel som ti len načrtnúť moju myšlienku, že nikdy nevieš

Nech je to čímkoľvek, čiže aj kebyže máš pravdu, že nesedí mu ester tak ako aj tebe (podľa tvojích slov), musí to byť spúšťačom nejakej reakcie v tele, a mňa by zaujímalo čo konkrétne je za tým, mne nestačí odpoveď, že je to len kvoli dlhému esteru, chcem vedieť viac a to predsa nemôže vadiť ani tebe ani nikomu inému. Podľa mňa normálna vec, tak ako mu napisal aj Darty, keby sme mali ešte prolaktín, možno by sme viac vedeli a mohli viac uvažovať. Čiže preto som spomenul aj cukor, aj štítnu aj progesteron a Darty aj prolaktín, aby sme predsa mohli komunikovať a vylúčiť možnosti.
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy

Príspevokod užívateľa Luegner » 19.05.2019

A co když je za tím špatný krevní obraz? Nedostatek okysličování a proto trvalá únava...
radši píchat než polykat!
Luegner
Dátum registrácie: 08.09.2016
Poďakoval: 69 krát
Bolo mu ďakované: 17 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Juraj985 » 19.05.2019

Ďakujem, v pondelok si idem urobiť test. Pridám k tomu prolaktín, cukor si zameriam keď dojdem domov. Fakt je, že s tým cukrom možno máte pravdu... ja som trošku komplikovaný a roky už mám alergie a intolerancie na vačšinu jedál čiže keď si dám niečo čo nemôžem tak mi skáče cukor. Ten si odsledujem.
Čo sa týka štítnej žľazy, aké hodnoty by som si mal dať urobiť?
Rozmýšľam že si dám pozrieť DHT, myslíte, že to má zmysel?
Je pravda že keď som menil Testosteron ester z E na C tak som pocítil akokeby mi polka testu odišla aj keď som dával rovnaké dávky a rovnaký výrobca.
Stále mám v hlave ale jednu vec. Celé toto začalo približne vtedy keď mi začali strašne padať vlasy (z hustých mám riedke v priebehu pár mesiacov). A zhoršuje sa to pomaly (možno to je tým že som rýchlo skončil NPP).
Zajtra idem krv a dám výsledky.
Juraj985

Príspevokod užívateľa marek123 » 19.05.2019

Taktiez som trpel roznymi intoleranciami a citil som sa ako hovno. Erekcia ziadna, cely den som len prestupoval a potkynal sa o vlastne nohy. Siel som ~4k kcal a rozmyslal, ako je mozne, ze som bez energie? Travenie ovplyvni kopec veci. Skus nejest jedla, na ktore mas tusenie, ze to robia zlobu a uvidis. Pridaj probiotika, trochu sa o ne postaraj. Mne to dost pomohlo.
marek123
Dátum registrácie: 12.03.2013
Poďakoval: 47 krát
Bolo mu ďakované: 16 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 19.05.2019

ahaaaa progesteron MOZE MAT(tzn. nema alebo nemusi) sedativny ucinok, s kvalitou spanku to nema absolutne nic spolocne, je to papagajov subjektivny vyplod.
a to som si nahodny prispevok otvoril od neho, on je proste perlorodka. silna kavicka, ale dalsie perlicky si pozbierajte sami, pripadne majte kvalitnejsi spabok diky progesteronu
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 484 krát
Bolo mu ďakované: 365 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Laier1981, Peterkoporec123 a 35 neregistrovaných