Oxandrolone

Vstup od 18 rokov

Re: Oxandrolone

Príspevokod užívateľa bandolero » 05.05.2019

Poprvé za život na oxanu od Magnusaku cítím klouby, záda a další problémy. Ikdyž používám prevenci allavis nepomáhá. Každé DHT vysušuje klouby, vazy, šlachy to vím ale dávám 50mg denně a fakt mě bolí lokty i kolena. Setkal se s tím taky někdo? 😀 Respektive na Magn. Phar. Slyším chválu tak co to?
bandolero
Dátum registrácie: 02.02.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa mirutko » 05.05.2019

Ak máš pocit resp. tvoj dotaz smeruje k tomu, že v tom je miesto Oxanu Stan,tak sa mýliš...
SQUATS SAVE LIVES !
Užívateľov profilový obrázok
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Bank: Locked
Poďakoval: 112 krát
Bolo mu ďakované: 448 krát

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 05.05.2019

Poprvé za život na oxanu od Magnusaku cítím klouby, záda a další problémy. Ikdyž používám prevenci allavis nepomáhá. Každé DHT vysušuje klouby, vazy, šlachy to vím ale dávám 50mg denně a fakt mě bolí lokty i kolena. Setkal se s tím taky někdo? 😀 Respektive na Magn. Phar. Slyším chválu tak co to?
Normálna vec, 50 mg Oxanu je v celku dosť, čiže je tam priestor na prejav negatív. Musíš si tiež uvedomiť, že telo sa v každom cykle nachádza v inom hormonálnom rozpoložení. Môžeš kľudne dať 5 x po sebe ten istý cyklus,ale vždy budeš mať iné prejavy, raz budeš mať viac estrogénov, raz menej, alebo v tvojom prípade raz budeš mať bolesti klbov a raz nie. Ak budeš dlhodobo užívať TST, hladina využiteľného kolagenu sa znižuje stále viac a viac, a každý sme inak na to náchylní, potom stačí pridať DHT a môže sa udiať to, čo sám uvádzaš. Tiež neviem čo si užíval predtým, ja som písal v inej téme, že Stanozol je zlý roid, a Oxandrolón tiež nie je tým najkrajším z najkrajších, hlavne ak tie dávky idú od 40 mg a vyššie. Nestraším a nepišem, že ho nemáš brať, tiež mam rád Oxan.
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy
Dátum registrácie: 04.05.2019
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu ďakované: 41 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 05.05.2019

nechapem preco si kazdy spaja s klbami a ich bolestami len stanozol a mysli si ze oxan je len taky jemny prdik medzi anabolikami :-D napriklad na mdroste som sa nevedel zohnut pre kotuc koli bolestiam a to som daval len 20mg :-D vlastne jediny oral pri ktorom citim ulavu od bolesti klbov je metany ale to bude skor tym ze prirodzene natahas vodu a vtedy vsetko boli trosku menej
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 130 krát
Bolo mu ďakované: 445 krát

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 05.05.2019

no vieš prečo si to každý myslí, lebo ak dáš 20 mg stanozolu, tak už čo to vnímaš, že užívaš nejaký roid, ak dáš 20 mg oxandrolónu, dokopy nič necitiš a už tu máš pocity, že Oxan je prd, ale anabolické účinky sú jedna vec a negatívne druhá a to málo kto rozlišuje
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy

Príspevokod užívateľa bandolero » 05.05.2019

Jono tak test tahám rok. Asi to chce odpočinek 😀
bandolero
Dátum registrácie: 02.02.2017
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 06.05.2019

mna tiez oxan boli ako jediny oralny dht.. si proste sráč co neznesie ani oxan ! 😁
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 555 krát
Bolo mu ďakované: 436 krát

Príspevokod užívateľa nokos » 07.05.2019

:ok:
Ak máš pocit resp. tvoj dotaz smeruje k tomu, že v tom je miesto Oxanu Stan,tak sa mýliš...
Ruku do ohna by som za to nedal ze tam moze byt stan,oxan 50 mg a bolia ho klby ja som bral 100mg oxanu a klby ma neboleli,len zo stanu.
nokos
Dátum registrácie: 13.05.2016
Poďakoval: 13 krát
Bolo mu ďakované: 43 krát

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 07.05.2019

Každý má inú citlivosť a každý inak reaguje na rôznu kombináciu roidov, ty si kľudne mohol brať 100 mg Oxanu ale máš geneticky lepšiu predispozíciu na akékoľvek kĺbové či väzivové zranenie, ako on. To sú také debaty o ničom, ktoré ani nikto ničím nebude vedieť podložiť. Vieš akú ma on hladinu kolagénu v tejto chvíli a akú si mal ty? Ako ho vie využívať jeho telo a ako tvoje? Vieš aký je vekový rozdiel medzi vami? Vieš koľko má "odsypané" on a koľko ty? Čiže aká je veľká pravdepodobnosť toho, že už aj slabšie DHT mu bude robiť problém? A tak by som mohol pokračovať ďalej. To je presne niečo v štýle ako keď sa bavia dvaja chlapci o tom, prečo jeden má "svalovku" po tréningu a druhý nie :D NO LEBO... je tam toľko možných dôvodov, že až.

Neber to prosím ako útok, normálne sa bavíme. Ja len po tých rokoch nemám rád zbytočné a bezcenné konšpíracie okolo ničoho. Ja osobne už po 13 rokoch užívania roidov, ak nasadím akýkoľvek DHT, tak po dvoch a niekedy troch týždňoch už cítim problémy, pri stane skôr, pri turine oveľa neskôr, oxan je kdesi v strede. Tiež záleží od dávky, mehtyD ani radšej nedávam :D A celkovo tabletové DHT fakt len výnimočne. Kedysi mi to bolo jedno a pri prvých cykloch som ani po 6 týždňoch, čo som do seba práskal 50 mg stanu denne nemal nejaké extra problémy, a dnes už pri 20 mg to začína.
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy

Príspevokod užívateľa Darty » 07.05.2019

Ruku do ohna by som za to nedal ze tam moze byt stan,oxan 50 mg a bolia ho klby ja som bral 100mg oxanu a klby ma neboleli,len zo stanu.
xxxxxxx oxan mame tri nezavisle testy a vzdy mal zlozenie len z oxanu a to ukazkove takze ruku do ohna za oxan od magnusu naozaj dam, jedine ze by mu dealer presypal flasticky to sa stat mohlo ved vies aky su dealeri vynaliezavy :-)
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 07.05.2019

tak to len pridáva na pravdivosti môjho príspevku :D
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy

Príspevokod užívateľa mirutko » 07.05.2019

xxxxxxx oxan mame tri nezavisle testy a vzdy mal zlozenie len z oxanu a to ukazkove takze ruku do ohna za oxan od magnusu naozaj dam, jedine ze by mu dealer presypal flasticky to sa stat mohlo ved vies aky su dealeri vynaliezavy :-)

Ak som si neni niečím na 100 % istý, tak to nenapíšem... A už vonkoncom nie tak suverejne a s istotou, s akou som to napísal... Tie testy sa nerobili nadarmo a ako Darty napísal, nebolo to len 1 krát.
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Poďakoval: 112 krát
Bolo mu ďakované: 448 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 07.05.2019

nejeduj sa :-)
Darty

Oxandrolone

Príspevokod užívateľa brascovincenzo » 11.09.2019

Zdravím mam dotaz. Když někdo bere oxandrolone bez tst a po 3-5 týdnech ho začnou bolet klouby. Muže to byt tím ze m naturalne málo tst nebo ze je to fake a je to stanozol? Ale to by ho ze stanu bolelo dřív ne ? A jak moc se muže snížit tst po 3 týdnech
BP- 180
DL - 260
SQ - 250
FQ - 210
brascovincenzo
Dátum registrácie: 20.10.2017
Poďakoval: 9 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 11.09.2019

🤦
Darty

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných