TRT (Testosterone replacement therapy)

Vstup od 18 rokov

Re: TRT (Testosterone replacement therapy)

Príspevokod užívateľa finist » 31.01.2019

ebo - skús proviron, do 50mg nepotláča tesťák...+ daj obdeň 25mg clomidu ako stimul LH
finist
Dátum registrácie: 30.06.2016
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 10 krát

Príspevokod užívateľa ebo » 31.01.2019

There are two types of hypogonadism: primary and hypogonadotropic. This drug may be used to treat both.

Primary hypogonadism occurs when the testicles can’t produce enough testosterone.
Hypogonadotropic hypogonadism occurs when there is damage to parts of the brain (hypothalamus or pituitary gland) that tell the testicles to produce testosterone.
stale sa dufam bavime o TRT a dlhodobom uzivani jo? ci kazdy ocakava, ze vysadi AAS/HRT/TRT po dekade a viac lebo ma ine priority a ocakavania, pripadne zdravotne problemy atd. a vsetko sa urovna same ? spoliehame sa tu nadalej na nejake "mna sa to netyka"? kym sme mladi, sme silni, s AAS mame pocit nadludskosti a co dalej? [mlady organizmus ma vacsiu pravdepodobnost na uspesne nastartovanie]
tento stav moze nastat po dlhodobom uzivani hormonov a teda prirodzena hladina TST (vseobecne) sa nikdy nemusi nastartovat. to je fakt a mnohi tu o tom mozno ani netusia alebo maju pocit, ze sa ich to netyka

cas plynie parabolicky som myslel obrazne, urcite nie som sam komu sa zda, ze ten cas v dnesnej dobe ubieha prirychlo

pani, ja som rad, ze sa tu zacala tema o TRT. je to velka neznama. snazim sa o tom zhromazdit nejake informacie a tych zdrojov je malo. vo vseobecnosti je vo svete velky sum a filtrovat informacie byva narocne. nemyslim, ze je na skoda sa o to zaujimat a zhromazdovat tieto informacie, nemalu cast tejto generacie sypacov caka pravdepodobne prechod na TRT. bohuzial pre vsetkych co by chceli u nas podstupit TRT, je to velmi chabe co sa tyka doktorov a ich vedomosti ohladom TRT - nie je zaujem ani pochopenie. v zahranici z toho robia antiaging biznis a preto si treba davat obzvlast pozor ake informacie koluju a co z toho je pravdive a ake rizika su s tym spajane, rozpisal som sa dost, hadam moju snahu niekto pochopi.
ebo
Dátum registrácie: 29.01.2013

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 31.01.2019

Informací o TRT je dost, jen je zřejmě nedokážeš najít.
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Bank: Locked
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 236 krát

Príspevokod užívateľa notorious1 » 13.02.2019

Užíval som AAS necelých 6 rokov, cca 6 kúr v ktorej každá jedna trvala min. 6mes. - max 9 mes. Vždy som šiel max 2 latky v jednej vždy tst + oxan, turinabol, primo, proviron, drosta, plus metka na rozbeh nič iné som nešiel.

Ale teraz moja otázka som mimo aas cca pól roka a už sa nechcem ktomu vrátiť ale čo má trápi sú moje vlasy nehorázne padajú už vyše roka dovtedy nič samozrejme viem že spúšťač bol dht dovtedy som nemal problém ale nechce to prestať rozmýšľam nad tým či by to nemohlo byt zníženým tst?? Myslite že by pomohlo malé dávky tst?? Alebo skôr uškodilo? Keďže tst sa premieňa na dht užívam aj finasterid
notorious1
Dátum registrácie: 03.04.2018

Príspevokod užívateľa notorious1 » 13.02.2019

Čítal som že plesatost spôsobuje vysoké množstvo tst ale aj nízke tak teraz neviem čo skôr aj keď je pravda že po 6r na aas je teraz môj tst na bode mrazu už pól roka
A vlasy padajú ako divé
notorious1
Dátum registrácie: 03.04.2018

Príspevokod užívateľa Darty » 13.02.2019

testosteron sam o sebe nie, problem je ze cast tst konvertuje na Dht a tam je cela problematika, ze Dht ovplyvnuje vlasove folikuly, v podstate ich nici cize plesatost je trvala, velku mieru tu zohrava aj genetika
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Užívateľov profilový obrázok
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 130 krát
Bolo mu ďakované: 445 krát

Príspevokod užívateľa meow321 » 13.02.2019

Kofein dokaze potlacit posobenie dht na vlasove folikuly, ako velmi netusim... chinin je tiez prospesny pre rast novych vlasov. Ale co je raz geneticky dane to nezmenis
Prílohy
2CE10B15-B2F4-449F-8EA9-4DEBDA9FDEF3.jpeg
2CE10B15-B2F4-449F-8EA9-4DEBDA9FDEF3.jpeg (130.46 KiB) 743 zobrazení
Ak chceš ozaj veľké svaly, jedz brokolicu.
meow321
Dátum registrácie: 13.03.2018
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 117 krát

Príspevokod užívateľa finist » 17.02.2019

testosteron sam o sebe nie, problem je ze cast tst konvertuje na Dht a tam je cela problematika, ze Dht ovplyvnuje vlasove folikuly, v podstate ich nici cize plesatost je trvala, velku mieru tu zohrava aj genetika

rozhodujúca je genetika, niekomu padaju vlasy, niekto ma zajebakový chrbát, niekomu to odnesie prostata....napriklad kamarát mal z relatívne slabeho provironu problem s prostatou, ďalší pridal k deke methan a padali mu vlasy po hrstiach...
finist

Príspevokod užívateľa Darty » 17.02.2019

no vidis to
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 130 krát
Bolo mu ďakované: 445 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 17.02.2019

Jebat na vlasy
Prostata je dolezitejsia
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 230 krát
Bolo mu ďakované: 564 krát

Príspevokod užívateľa finist » 17.02.2019

skúšal niekto pri tesťáku finasterid ?
finist

Príspevokod užívateľa piterko » 19.02.2019

uz konecne vysvetlis ten parabolicky cas? lezies mi s nim na nervy. matiku ovladam a nechapem aky suvis ma mat plynutie casu s parabolickou funkciou, co si mam dat za x a co za y prosimta, co sa v ramci casu ma zvysovat(!?)

a trt je regulerna medicinska metoda takze sum mas jedine na ocnom nerve ked nevies o tom nic relevantne najst. nafukujes zbytocne. daj si 200/mg s esterom/w a bud pokojny
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 555 krát
Bolo mu ďakované: 436 krát

Príspevokod užívateľa silný » 19.02.2019

Jebat na vlasy
Prostata je dolezitejsia
no ani nie, ja by som bez vlasov vyzeral kktsky, prostatu si nik nevšimne :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 115 krát
Bolo mu ďakované: 670 krát

Príspevokod užívateľa Jozko1309 » 19.02.2019

Jebat na vlasy
Prostata je dolezitejsia
no ani nie, ja by som bez vlasov vyzeral kktsky, prostatu si nik nevšimne :)
Hehe veď ty si eveňuch. Ty pohlavný orgán nepotrebuješ. :')
Ofinka je dôležitá.
Jozko1309
Dátum registrácie: 16.05.2016
Poďakoval: 173 krát
Bolo mu ďakované: 37 krát

Príspevokod užívateľa silný » 19.02.2019

Jasne ze nie, zbytocne starosti s tym su... :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 115 krát
Bolo mu ďakované: 670 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných