Volna diskuze

Vstup od 18 rokov

Re: Volna diskuze

Príspevokod užívateľa Bench » 11.01.2019

Nevidím tam smajloša, vôbec to nevyzerá, že to myslel ironicky :crazy:
Obrázok
ZA NEJAKY BODIK PORADIM DO SPRAVY..

„if your choice is to go down that road don't sit and think that nothing's gonna happend that everything's great“
Užívateľov profilový obrázok
Bench
Dátum registrácie: 23.02.2018
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 61 krát
Bolo mu ďakované: 66 krát

Príspevokod užívateľa mirutko » 11.01.2019

Screenshot_1.png
Screenshot_1.png (228.9 KiB) 435 zobrazení
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Bank: Locked
Poďakoval: 103 krát
Bolo mu ďakované: 417 krát

Príspevokod užívateľa RiskMatrix » 11.01.2019

Ja som tam chrbat uviedol len ako priklad a on napisal o malom pocte cvikov. co ma tu chytas za slovička ty degeš.
RiskMatrix
Dátum registrácie: 16.04.2018
Poďakoval: 96 krát
Bolo mu ďakované: 24 krát

Príspevokod užívateľa Bench » 11.01.2019

Ja som tam chrbat uviedol len ako priklad a on napisal o malom pocte cvikov. co ma tu chytas za slovička ty degeš.
islo o vtip a neurazil som ta . ale kedze je piatok tak ti synak odpustam.
ZA NEJAKY BODIK PORADIM DO SPRAVY..

„if your choice is to go down that road don't sit and think that nothing's gonna happend that everything's great“
Bench
Dátum registrácie: 23.02.2018
Poďakoval: 61 krát
Bolo mu ďakované: 66 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 11.01.2019

divne metody. ja cvicim najviac to co mi zaostava, presne vytriedene cviky, 3-4x do tyzdna a ostatne udrzba(bezne cvicenie). predstava ze sypem a pridem do posilky a zacnem rozmyslat ze co si idem dat je pre mna naprosto neprijatelna. sypanie je proces nie kozmetika alebo posedenie s frantom pri panakote
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 489 krát
Bolo mu ďakované: 368 krát

Príspevokod užívateľa John1003 » 11.01.2019

Pro mě je zase příšerná představa, že by mě nějaký plán zrovna kázal dneska cvičit nohy, když nohy jsou z práce totálně odjebaný a hrudník naprosto čerstvý nebo něco ukazovalo, že si mám dát zrovna den volna, když jsem naprosto čerstvý a sypání tohle nijak nezmění. 2x týdně všechno a 3x týdně dvě partie, které považuju za slabinu. Rozdělení partíí, co s čím nebo jaký zrovna dám cvik je čistě o osobní preferenci a vůbec bych to nikdě striktně nekázal.
John1003
Dátum registrácie: 26.04.2017
Poďakoval: 7 krát
Bolo mu ďakované: 58 krát

kazdy mame inu prisernu predstavu.ta moja je napriklad sypat bezcielne ako ty pripadne podla pocasia. ked mi zaostavaju nohy a nechce sa mi cvicit nohy, tak idem cvicit nohy, pretoze mi zaostavaju a su naplanovane na odcvicenie. bodybuilding je o discipline nie o tuzbe. sypanie je vazna vec, nie trend.
piterko

Moje příšerná představa je skloubit zdravý se cvičením a všem kolem toho, no víme jak to je.
Nechce se mi, nemá absolutně nic společnýho s tím, že prohodím úterní nohy se čtvrtečním hrudníkem, protože si to tělo řekne. Tu poznámku o sypání podle počasí nějak komentovat nebudu, na internetový hádky už dávno nejsem, jenom dodám, že kdyby si mě trošku znal, tak by si takovou kravinu nevypustil z úst.
John1003

johny nepotrebujem ta znat. vidim co pises. citis sa ze nie nohy tak nejdes nohy, cize je to bezcielne(podla pocasia). zober to prosimta v zlom aj osobne, nemam pochopenie pre ludi ktori skipuju
piterko

Pokud skipneš nějakou partii, tak jí v zásadě vynecháš a v čosovém harizontu např. týdnu, ti bude chybět. Pokud ji však s nějakou partií prohodíš, zůstavá tréninkový objem naprosto stejný, pouze prostřídáš dny a čas mezi dalším procvičení dané partie mírně pozměníš. Stále však nechápu, proč to musím rozepisovat, protože si mě zcela rozhodně dávno pochopil. Moje otázka tedy zní (a za mě pro změnu bez urážky). Proč ze sebe stále děláš naprostýho blbečka a máš potřebu zase někomu něco strkat do úst, jak to ty umíš perfektně, když o žádném skipování nepadla žádná řeč. Máš snad opět svojí klasickou potřebu se s někým hádat nebo se mě zcela neúmyslně podařilo urazit nechvalně známé „piterkovo ego“?
John1003

Príspevokod užívateľa garonko » 11.01.2019

caute mozem skombinovat deca od xxxxxxx a deca od swiss leno mam jednu ampulu a potrebujem dorovnat od magnusu vialkou ml.. diky.. co hovorite na davkovanie 750tst a 500 deci E4D to len cisto otazka? ci by nieco take bolo mozne.. dik
garonko
Dátum registrácie: 10.11.2018
Poďakoval: 12 krát
Bolo mu ďakované: 6 krát

Príspevokod užívateľa eatclentrenhard » 11.01.2019

Moje příšerná představa je skloubit zdravý se cvičením a všem kolem toho, no víme jak to je.
Nechce se mi, nemá absolutně nic společnýho s tím, že prohodím úterní nohy se čtvrtečním hrudníkem, protože si to tělo řekne. Tu poznámku o sypání podle počasí nějak komentovat nebudu, na internetový hádky už dávno nejsem, jenom dodám, že kdyby si mě trošku znal, tak by si takovou kravinu nevypustil z úst.
Pardon, že vám do té debaty vstupuju, ale piterko si přečtě tvých posledních 27 příspěvků a podle toho, zatímco si bude nabírat do stříkačky, provede hloubkovou psychonalýzu a ví přeně, co jseš zač. Takže na to bacha :eh:
eatclentrenhard
Dátum registrácie: 23.01.2018
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 10 krát

Príspevokod užívateľa eatclentrenhard » 11.01.2019

Chtěl jsem se zeptat, potože to vůbec nesleduju, protože to nepovžuju za dobrý zdroj informací, jestli někdo koukáte na youtube videa o sypání, rozbory látek, zkušenosti atd. Je tam toho spousta, zajímalo by mě, co dává smysl, kdo se jenom vytahuje a celkově, jestli jste narazili na nějaké video, co mělo nějakou úroveň. Nemyslím teď žádné české jako kiro, Hodan apod.
eatclentrenhard
Dátum registrácie: 23.01.2018
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 10 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 11.01.2019

caute mozem skombinovat deca od xxxxxxx a deca od swiss leno mam jednu ampulu a potrebujem dorovnat od magnusu vialkou ml.. diky.. co hovorite na davkovanie 750tst a 500 deci E4D to len cisto otazka? ci by nieco take bolo mozne.. dik
mozes, je to stale ta ista latka.
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 88 krát
Bolo mu ďakované: 88 krát

Príspevokod užívateľa garonko » 12.01.2019

a co sa tyka toho davkocanie? ci je tomuz prehanne?
garonko
Dátum registrácie: 10.11.2018
Poďakoval: 12 krát
Bolo mu ďakované: 6 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Lumicko a 23 neregistrovaných