47 roč. PRVOSYPAČ

Vstup od 18 rokov

Re: 47 roč. PRVOSYPAČ

Príspevokod užívateľa mirutko » 17.12.2017

British Dragon - Tst. / Deca a Stan LaPharma výsledok 3-4 kg vody :clap:
SQUATS SAVE LIVES !
Užívateľov profilový obrázok
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 105 krát
Bolo mu ďakované: 435 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 18.12.2017

Chlapci moja prvá kura bola: 20 surových vaječným bielkov,kilo tvarohu a 20 tabliet pangaminu denne ;)
Ale prvá skutočná bola 4 mesiace superanabolon tam som na seba nalepil 17 kg
Sa ti po mesiaci ani nemohol postavit :)
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 227 krát
Bolo mu ďakované: 520 krát

Príspevokod užívateľa Markus07 » 18.12.2017

Žena do mňa pol roka hustí aby som si kúpil nový oblek, ale to asi nepripadá do úvahy. Stačí, že budem musieť asi meniť do práce rifle a nejaké košele. Toto je zrejme asi najväčší "side effect" sypania čo čítam :-)
P.S. Ja ináč mám MP a z orálov Alphabol, Stanozol mám Rusa ARL.
Markus07
Dátum registrácie: 13.09.2017
Poďakoval: 45 krát
Bolo mu ďakované: 17 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 18.12.2017

Niekto tu pisal ze musi mat doma 2 velkosti zo vsetkeho , ze to celkom ide do penazi :)
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 227 krát
Bolo mu ďakované: 520 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 18.12.2017

Dik Rapsic. Aj preto som sa pýtal, lebo kdesi som od Chasky-ho čítal, že len po jeho 1 cykle Testu a metky čo bolo tušim 12w, nabral 15kg...tak ma až cuklo, keď som si to predstavil a dal všetko "dokopy"...
jj,pribral som jak svina ibaze:zil som v cechach a cestivna taska jedla bola vzdy na 8h smenu.ranajky typu 8koblih a liter kakaa boli bezne cize bol som taky pekny tucnucky chlapcek.melonova hlava,brucho jak vana...proste katastrofa.ked si teraz zoberes fakt ze v podstate vazim priemerne o 2-4kg viac jak predtym no pri cca max12% BF co predtym bolo 120%....tak ten posun je niekde inde.samozrejme treba brat do uvahy aj vekovy faktor...nejde to tak rychlo akoby clovek ocakaval,zena predomnou az uteka kedze libido je velmi vysoko,pracu zvladam bez vacsej unavy....vzdy tych pozitiv bude viac proste
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Príspevokod užívateľa Luegner » 22.12.2017

Jednou přišel na kontrolu po třech týdnech. Mezitim jsem začal kůru a natáhl asi sedm kilo vody. Hned se tam divili nad tou změnou v číslech, tak jsem jim řekl že netloustnou, pouze že zadržuji vodu v těle.
radši píchat než polykat!
Luegner
Dátum registrácie: 08.09.2016
Poďakoval: 70 krát
Bolo mu ďakované: 19 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Pipik88 » 23.12.2017

To kamarata sa zena pytala ma 35 rokov že čo mu tie steroidy dávaju aky to ma zmysel... a on jej na to že ho napĺnaju... a ona čím? ako? a on jej na to že vodou... :D :D to je presne ten typ chalana čo aj na stanozole pribere 5 kilo a ked dal kombo TST Metan Oxym a Deca tak to bol jak studna :D ked si dal mikinu ***** vyzeral jak bombarder ale ked sa vyzliekol a rozlialo sa to tak nič moc no... :D tučnučky
Pipik88
Dátum registrácie: 29.09.2016
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa Markus07 » 25.01.2018

Včera som bol na testoch, výsledky su tu...Zdá sa mi, že by som mohol mať problém s gynekomastiou, keďže progesteron je vyšší už teraz. Alebo je to len "strach" začiatočníka?
Tak či tak, 5.2 v pondelok prvá strela 500 TSTE !
Prílohy
Markus077.docx
(218.48 KiB) 81 stiahnutí
Markus07

Príspevokod užívateľa efraim » 25.01.2018

Maj po ruke nejaký inhibitor aromatazy, napr. adex.
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 92 krát
Bolo mu ďakované: 95 krát

Príspevokod užívateľa edgarius » 25.01.2018

IA zrejme uziva, kedze estro ma pod spodnou hranicou, takze by som uz bol opatrny... progesteron je podobna klasika aj u mna, v kazdej kure ho mam podobne ako ty - kedze tato kura trva od 1.4.2016, tak to uz su pomaly dva roky :-D progesteron je prekurzorom o.i. aj testosteronu, kedze TST davas exogenny, tak sa hromadi progesteron (podobne je to aj s cholesterolom)... velmi zalezi od genetickej vybavy jedinca, ako produkuje enzymy konvertujuce jeden hormon na druhy - kdesi som to tu uz rozoberal, nepamatam
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008
Poďakoval: 49 krát
Bolo mu ďakované: 145 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 25.01.2018

naviazem na edgariusa a prilozim otazku

nejako som to tu nepostrehol, uzivas momentalne antiextrogen alebo inhibitor aromatazy? pises ze prva sipka pojde 5.2. ,tak by mi to nedalo taku tu elementarnu logiku do veci ladovat sa niecim zbytocne, ale asi som daco prehliadol v predoslych prispevkoch
Stručne to nebude, takže:
1. Testy mám každé 2mesiace už teraz - určite si priebežne dám aj sám spraviť...
- mas nejaky predosly (ale nie zas archaicky z 2016) rozbor k dispozicii ? nieco na porovnanie?

na dalsi rozbor chod po 2-3 tyzdnoch, ten estrogen by ti mal stupnut do zdravych cisel resp. nad referencny ramec, co je urcite pre telo prijatelnejsi stav ako nizke hladiny E

progesteronu by som sa zatial aktivne nevenoval a pockal si na tie testy po 3 tyzdnoch, ak tam bude znacny trend narastu (+10% a viac), tak nieco bude potrebne spravit inac alebo zistit, preco to je prave tak.

Po dostatocnom pocte a vhodne nacasovanych aplikaciach TST, dochadza k najstabilnejsej hladine TST v tele, a s tym prichadza aj korelacia hladin niektorych vlastnych hormonov, pretoze su sucastov jednej metabolickej vetvy, priamo na seba posobia a navzajom si vplyvaju na svoje hladiny.

Mna by zaujimala hlavne hladina prog z nejakeho predosleho rozboru. Pretoze nie je bezne, u zdravych ludi, aby sa drzal tak vysoko

este dodatocek, nie som doktor, ale rozumiem tomu, co pisem / samozrejme, ak sa pritrafia velmi rychlo priznaky (bradavky atd), treba to riesit hned
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 517 krát
Bolo mu ďakované: 395 krát

Zatial ziadne IA neberiem (mam samozrejme Anastrozol, Tamoxifen aj Proviron), ten Estradiol ma tiez prekvapil, mohol aspon ten byt v norme, co uz...Progesteron mam 8 nasobne zvyseni (pojdem mrknut ci som chlap :-) ...aspon viem, preco sa tak trapim s palenim tuku v oblasti spod.chrbta a bokov...
Markus07

Príspevokod užívateľa Darty » 25.01.2018

s tym PRG si moc hlavu nelam, 3/4 sypacov ho ma zvyseny a nema ziadne problemy a v podstate neviem o ziadnom sposobe ako ho znizit v blaste mimo stanozolu, niekomu ani ten nepomoze PRG zrazit dolu, a uz vobec by som sa nebal gyna koli progesteronu !!!!
straz si e2, ten je dolezity a neni dobre ani ked je prilis nizko, niekedy je to dokonca este horsie ak ho zrazis moc dolu
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 124 krát
Bolo mu ďakované: 428 krát

Trosku ma to dalo do pozoru, hlavne PRG. Estradiol - to som sa skor zasmial, ze aspon usetrim na Cabeste...
Markus07

Príspevokod užívateľa Darty » 25.01.2018

Cabest je na prolaktin

Tamox, Adex, Exem, Letro, Ralox - na estrogen

Stanozolom sa da znizit progesteron, dalej existuje Selektivny modulator progesteronovych receptorov u nas dostupny jedine ako liek Esmya 5mg s obsahom ucinnej latky ulipristalacetát, ktory je avsak taky drahy ze si radsej kupis stanozol nez ten liek :-D a kedze ten liek len upravuje nejakym sposobom ucinok progesteronu tak ani nemas istotu ze ho znizis, mozno ostane rovnaka hladina len bude inak posobit, ale jak? to netusim
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 124 krát
Bolo mu ďakované: 428 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: marianf, piterko a 21 neregistrovaných