Cvičenie doma

Cvičenie doma

Príspevokod užívateľa TeoMichael » 10.09.2017

Ahoj, o pár mesiacov budem mať 15 a rád by som chcel mať nejaké to "mužnejšie" telo. Moc možnosť do fitka chodiť nemám, a tak sa pýtam na cvičenie doma. Nejaké nápady?
172cm 60kg
Ďakujem
TeoMichael
Dátum registrácie: 10.09.2017
Cash on hand: Locked

Re: Cvičenie doma

Príspevokod užívateľa silný » 10.09.2017

no ak sa do fitka fakt neda tak kliky, drepy, hrazda s tým, že pridáš aj dáke to závažie + jednnoručky - s tými odcvičíš ruky/ramená aspon ako tak..., na začiatok bude stačiť, no potom najsť fitko, kupiť permanentku a makať - ideál Fullbody - Drepy, DL, Tlaky, Hrazda a na záver treningu ako bonus dáke kktiny na strojoch si môžeš dať :D a kopec žrádla samozrejme, bez toho to rásť nebude...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 78 krát
Bolo mu ďakované: 464 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 11.09.2017

a ked nemas ozaj doma moznost pridavneho zeleza zajdi do lesa,vyjeb stredne velky dub-zabi do neho kramle a ides,mrtvoly,bench,jebni na chrbat a drepy,tlaky na ramena....dalej poriadne kusy skal majdes vsade-nieje to joke,uataz ako zataz!
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 244 krát
Bolo mu ďakované: 338 krát

Príspevokod užívateľa silný » 11.09.2017

to je super nápad + teraz cez zimu tam budeš mať aj klud, bo medvede idú spať... :thumbup:
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 78 krát
Bolo mu ďakované: 464 krát

Príspevokod užívateľa Michalo » 11.09.2017

a možeš natočiť poriad další diel Rockyho :D
Michalo
Dátum registrácie: 10.08.2017
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Návrat na "Tréning a cviky (tréningy, tréningové plány, ako cvičiť)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní