Cviky s vlastnym telom

Re: Cvičenie doma

Príspevokod užívateľa silný » 11.09.2017

to je super nápad + teraz cez zimu tam budeš mať aj klud, bo medvede idú spať... :thumbup:
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 92 krát
Bolo mu ďakované: 554 krát

Re: Cvičenie doma

Príspevokod užívateľa Michalo » 11.09.2017

a možeš natočiť poriad další diel Rockyho :D
Michalo
Dátum registrácie: 10.08.2017
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Tréning mimo domova

Príspevokod užívateľa Jany201192 » 28.01.2019

Caute chcel by som poprosiť o radu ľudí čo majú skúsenosti s cvičením s vlastnou váhou , zatazovou cestou, odporovevé gumy atď pracujem v zahraničí turnusy 3 týždne preč týždeň doma , keďže posilňovňu tu stojí cca 10e a dosť často sa sťahujem tak už ma nebaví stále hladat fitko je to nákladné a plus robím do 18h večer takže nestiham aj variť atď tak uvažujem otom že kúpim vestu nejaké jednorucky odporové gumy a budem cvičiť na úbytku je to premna vyhodnejsie cvičím už cca 8rokov posilka bojové športy v posilke som väčšinou cvičil mŕtvy ťah drep benc 5x5 plus doplnkové cviky ,skor silové tréningy preto by som chcel poradiť ako udržať silu, ak by to slo, doma by som trénoval klasicky silový tréning , ak by mi niekto poradil ako zostaviť tréning aby to malo aj hlavu a pätu ake cviky použiť atď atď poprípade čo si kúpiť , budem vďačný za každú radu :)
Jany201192
Dátum registrácie: 28.01.2019

Re: Cviky s vlastnym telom

Príspevokod užívateľa Vinnie » 29.01.2019

ak máš možnosť zavesiť kruhy, tak s tým odcvičíš celý vrch tela a silu si udržíš. so spodkom je to už horšie. ako fajn by bolo mať tyč a kotúče a s tým už odcvičíš v pohode, len miesto benchu floorpress a drepy čelné, ale neviem či máš na to miesto v aute :D
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 413 krát

Príspevokod užívateľa Lipton » 30.01.2019

Na spodok keď tak drep na jednej nohe, môžeš si do rúk zobrať a nejakú záťaž po čase alebo odporove gumy.
Lipton
Dátum registrácie: 04.02.2018
Poďakoval: 14 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Jany201192 » 31.01.2019

Kruhy nemám kde ale ak máš nápad kde by sa to dalo šikovne pripevnit budem rád , samozrejme nemôžem vŕtať do steny atd byvam na ubytovni , jedine hrazdu do zarubne som uvažoval, s tou tyčou a zavazim je dobrý nápad ale potreboval by som aspon 150+kg aby to malo zmysel na tolko zavážia by som potreboval dodávku takže nemožné aspoň momentálne, drep na jednej nohe plus dajme tomu zaťažova vesta by mohlo byť ok , skúste ešte poradiť koľko serii a opakovaní cca, pôjdem určite fullbody s tym z v nedeľu chodím plávať
Jany201192

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 31.01.2019

Počet serií a opakování ti takhle nikdo neřekne. V posilce si prostě přiložíš závaží, při cvičení s vlastní váhou toho moc nepřihodíš, tak toho budeš muset holt udělat víc opakování.
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Bank: Locked
Poďakoval: 22 krát
Bolo mu ďakované: 198 krát

Príspevokod užívateľa Jany201192 » 01.02.2019

Ale keď zvyšujem počet opakovaní to už skôr bude vytrvalostny tréning ako sikovy či nie
Jany201192

Príspevokod užívateľa Vinnie » 01.02.2019

Kruhy nemám kde ale ak máš nápad kde by sa to dalo šikovne pripevnit budem rád , samozrejme nemôžem vŕtať do steny atd byvam na ubytovni , jedine hrazdu do zarubne som uvažoval, s tou tyčou a zavazim je dobrý nápad ale potreboval by som aspon 150+kg aby to malo zmysel na tolko zavážia by som potreboval dodávku takže nemožné aspoň momentálne, drep na jednej nohe plus dajme tomu zaťažova vesta by mohlo byť ok , skúste ešte poradiť koľko serii a opakovaní cca, pôjdem určite fullbody s tym z v nedeľu chodím plávať
kvôli kruhom nemusíš vrtať do steny. stačí nájsť nejakú tyč, trám, zábradlie na balkone, hrubý konár atď kde to prevesíš a už len nastavuješ výšku podľa cviku
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 413 krát

Návrat na "Tréning a cviky (tréningy, tréningové plány, ako cvičiť)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní