SARMs

SARMs

Príspevokod užívateľa vinchenzogt » 22.01.2016

Ma niekto skusenosti so SARMs? Je nieco ako prohormony alebo ucinejsie?
Prílohy
GW501516-2.jpg
GW501516-2.jpg (45.18 KiB) 17526 zobrazení
vinchenzogt
Cash on hand: Locked

Re: SARMs

Príspevokod užívateľa Gago123 » 22.01.2016

Ma niekto skusenosti so SARMs? Je nieco ako prohormony alebo ucinejsie?
to iste....cukriky
Užívateľov profilový obrázok
Gago123
Dátum registrácie: 20.01.2016

Príspevokod užívateľa edgarius » 23.01.2016

same osebe nic moc, ale kombo s AAS su good (ibutamoren, ligandrol)
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008
Poďakoval: 50 krát
Bolo mu ďakované: 147 krát

Príspevokod užívateľa VICTORY999 » 06.02.2016

Vlani som vyskúšal OXAN s LIGANom a CLENom ..... a nič moc :cry: :(
Mnou poskytnuté informácie sú len mojim osobným názorom a nikoho nenabádam, aby sa nimi riadil.
VICTORY999
Dátum registrácie: 05.02.2016
Poďakoval: 16 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Príspevokod užívateľa Hex » 06.02.2016

Aku pct si dal po tejto kure?
Hex
Dátum registrácie: 19.01.2016

Príspevokod užívateľa VICTORY999 » 06.02.2016

Aku pct si dal po tejto kure?
Clomid , Exem, Salba, Zinok, Tribulus.
Mnou poskytnuté informácie sú len mojim osobným názorom a nikoho nenabádam, aby sa nimi riadil.
VICTORY999

Príspevokod užívateľa Hex » 07.02.2016

A vsetko sa vratilo do normalu?ci boli niake problemi v pct alebo po pct?Kolko si to tahal?
Hex
Dátum registrácie: 19.01.2016

Príspevokod užívateľa VICTORY999 » 07.02.2016

Žiadne problémy, veď to bola slabota.
LGD-OXAN.xlsx
(22.02 KiB) 772 stiahnutí
VICTORY999

Príspevokod užívateľa vinchenzogt » 07.02.2016

German Engineered SARMs - LGD
LGD nemeckých Pharmaceuticals je nesteroidné, orálny selektívny androgénnej modulátor receptora, ktorý sa viaže na androgénny receptor s vysokou afinitou a selektivitou. To ukazuje, anabolickú aktivitu vo svaloch, antiresorpčný a anabolickú aktivitu v kostiach a selektívnosti pre svalov a kostí proti prostate a mazových žliaz. Bol vyvinutý na liečbu ochabovaniu svalov a stratou svalovej hmoty súvisiacej s vekom. Praktického lekára LGD je považovaný za najlepší SARMs pre budovanie svalovej hmoty a hodnotenie sme videli sú zálohovanie týchto tvrdení. Mnohé z počiatočných pokusov boli vykonávané pri nízkej dávke, odporúčame nepresahujúce 8-10mg denne, ktorá bude poskytovať veľkým množstvom alebo kvalitou prínosy pre užívateľov. LGD bolo preukázané, že viac ako 4x je efektívny, ako Ostarine čo je pozoruhodný výskum produkt.

HLAVNÉ VÝHODY
Účinky podobnej anabolík sa veľkosti a sile
Minimálnymi vedľajšími účinkami
Vynikajúci pre recomping
liečivé vlastnosti
Zabraňuje ochabovaniu svalov
Funguje rovnako ako samostatnom alebo stohovať s inými SARMs
Skvelé výsledky v každom aspekte pre rôzne typy cieľov
Polčas 24-36 hodín

German Engineered SARMs-GW
GW nemeckými Pharmaceuticals pôsobí ako PPAR-beta modulátora, aktivuje AMP-aktivovanej proteínkinázy a stimuluje príjem glukózy do tkaniva kostrového svalstva pri súčasnej regulácii spaľovanie tukov prostredníctvom niekoľkých mechanizmov.

To zvyšuje vychytávanie glukózy do tkaniva kostrového svalstva a zvyšuje svalový génovú expresiu, najmä gény zapojené do využitie prednostné lipidov. Tento posun sa mení metabolizmus k uprednostňovaniu spaľovanie tukov na energiu namiesto sacharidov alebo svalové bielkoviny, čo potenciálne umožňuje klinickú aplikáciu pre obéznych pacientov stratiť tuk efektívne, bez zažíva svalovej katabolizmu ani účinkov a problémy sýtosti spojené s nízkou hladinou cukru v krvi.

Praktického lekára SARMs-GW výrazne zvyšuje vytrvalosť, ktoré je znázornené na zlepšenie tolerancie glukózy a zníženej hromadenie tukového tkaniva aj v myší kŕmených veľmi vysokú obsahom tuku, čo naznačuje, že to môže mať ochranný účinok proti obezite.
vinchenzogt

Príspevokod užívateľa Svalo » 12.02.2016

Po oxane s liganom a clenbou exemestan s clomidom v PCT? Kedysi sa po methane s tesťákom a decou dával bežne maximálne tribulus (čo je jeden extrém) a dnes je trendom presne opačný extrém - po slabých látkach, po ktorých ti úplne stačí tribulus, dávať prekombinované silnú PCT, ktorá v tele narobí oveľa viac zlého ako dobrého. Zrejme to bude proste tým, že ľudia sa viac boja silných látok, tak im dealer natlačí silnú PCT, nech aspoň na niečom zaryžuje.
Benchujúci invalid.
Svalo
Dátum registrácie: 11.07.2014

Príspevokod užívateľa VICTORY999 » 13.02.2016

Neviem, nejak som sa k tomu dopracoval na SKroids. Tam som tú PCT poskladal po radách od diskutérov. Veci som kupoval tiež odtiaľ, takže ma žiadny dealer netlačil do ničoho.
... ako si amatér môže sám poskladať pct po takejto "netradičnej" kúre ? Opýta sa na nete, čo by skúsenejší odporučili a z viacerých názorov sa vyskladá kombinácia pct. Ako inak ? Bol by som rád, keby sa dalo obrátiť na niekho kompetentného, ktorý by ti poskladal primeranú pct, ale kde ?
VICTORY999

Príspevokod užívateľa Svalo » 13.02.2016

Tak to si veľmi zle študoval Skroids... Po látkach, ktoré ti takmer vôbec neznížia vlastný testosterón a nearomatizujú nemusíš dávať vôbec nič, žiadnu PCT nepotrebuješ. Dať po nich IA + SERM je čistý nonsens.
Benchujúci invalid.
Svalo

Príspevokod užívateľa VICTORY999 » 13.02.2016

Študoval som, ale o PCT po SARMs tam nebolo nič. Poradili mi "skúsenejší" :roll:

Možno aj ty, bol tam tiež niekto s peknými kozami :lol:

Tie IA tam boli asi kvôli OXANu ...
VICTORY999

Príspevokod užívateľa TALISMAN » 13.02.2016

Nemáte někdo prověřený zdroj v EU kde se dá objednat "MK-677 (Ibutamoren)" ? Kupoval jsem ho od sponzora na Skroids, ale to nám bohužel skončilo :-(...
TALISMAN
Dátum registrácie: 27.10.2015
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Svalo » 14.02.2016

Ale prosím ťa, radili ti skúsenejší, IA po oxane... Nenechaj sa vysmiať preboha.
Benchujúci invalid.
Svalo

Návrat na "SARM"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných