Nu3tion.com

test

Mandle
10
13%
Banan
9
11%
Jemny banan
0
Žiadne hlasovania
Visna
3
4%
Malina
1
1%
Karamel
4
5%
Jahoda
10
13%
Vanilka
7
9%
Kokos
13
16%
Hruska
2
3%
Cierna ribezla
6
8%
Ananas
3
4%
Oriesok
4
5%
Oriesok-vanilka
8
10%

Celkom hlasov: 80

Re: Nu3tion.com

Príspevokod užívateľa tennajkrajší » 23.09.2015

Objednal som taurín a strašne hrudky v ňom boli jak som ho otvoril... rozbil som ich a ráno zas hrudky...

A taurín z namaximum bol úplne v pohode...
18 rokov, 191cm
tennajkrajší
Dátum registrácie: 19.08.2013
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa matiasMT » 24.09.2015

to mam aj ja a uz ho mam asi pol roka doma, to je este z hrudkovitej limitovanej edicie, nic si z toho nerob :D
"Victory is for those, who are willing to pay for it"
Born from pain.
https://www.instagram.com/matejbun/
Užívateľov profilový obrázok
matiasMT
Dátum registrácie: 13.01.2013

Príspevokod užívateľa nu3tion » 24.09.2015

Taurín je prirodzene veľmi hygroskopický. Stačí, že je vystavený trocha vyššej vlhkosti a hneď vzniknú hrudky. No určite to nie je na závadu a surovina je rovnaká pri väčšine výrobcov. Produkt bez problémov vymeníme, no po otvorení sa opäť môžu vytvoriť hrudky :)
www.nu3tion.com - vyzivove doplnky vyrabane na SK za naj ceny
nu3tion
Dátum registrácie: 02.03.2013
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa tennajkrajší » 26.09.2015

Nie som pička že by som kvôli hrudkám menil tovar, len ma to prekvapilo :D
18 rokov, 191cm
tennajkrajší
Dátum registrácie: 19.08.2013

Príspevokod užívateľa mar55 » 26.09.2015

To s tou vlhkostou sa mi stalo aj s tym umelym sladidlom, tiez sa dost zraza vtedy. Nechal som to vysusit a potom sa to dalo znovu rozbit v obale :)
mar55
Dátum registrácie: 20.11.2014

Príspevokod užívateľa Veverka » 28.09.2015

Ja som bral od Nu3tion naozaj veľa vecí všetko za tú cenu paráda proťak trošku pení ale keď sa dá do vlažnej vody tak je to oveľa lepšie.... inak majú tam aj fajne arašidové maslo :D
Veverka
Dátum registrácie: 28.09.2015

Príspevokod užívateľa nu3tion » 17.12.2015

Pre všetkých členov fóra posilnovanie.sk máme vianočný darček - zľavu 15% na celý sortiment bez limitu. Na využitie zľavy zadajte v pokladni na http://www.nu3tion.com kód kupónu POSILNOVANIE15. Prajeme príjemné prežitie vianočných sviatkov :)
nu3tion
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa L-heinrich-K » 22.12.2015

Využite, vďaka. (škoda len,že nemám momentálne toľko financií koľko by som potreboval hehe)

Odoslané z LG-D320 pomocou Tapatalku
"Zdravo žer, tvrdo trénuj!" ©

[vy.175 va.80]
L-heinrich-K
Dátum registrácie: 16.06.2013

Príspevokod užívateľa sunka » 23.12.2015

Tento tyzden som nakupil, zabudol som na zlavu :-) nejaky kupon ste tam ale pribalili, skusim nabuduce.
sunka
Dátum registrácie: 11.09.2015

Príspevokod užívateľa andydul » 14.02.2016

Ja som minulú nedeľu objednal, zaplatil kartou, takže sa to berie, akoby som objednal v nasledovný pracovný deň do 14:00 (teda v pondelok).
V utorok mi nič neprišlo, hoci na ich stránke tvrdia, že tovar môžem očakávať už nasledujúci pracovný deň.
V stredu mi prišla SMS, že mi bude doručený balík s DOBIERKOU v sume, ktorú som už ale v nedeľu raz zaplatil.
Po obede mi volá kuriér, že tu má pre mňa balík a že či mám pripravené peniaze, vravím mu, že sa jedná o myl, tovar som dávno zaplatil kartou.
Odporučil mi kontaktovať firmu, ale bol som momentálne v práci a nemal som na nich kontakt.
Skontaktovala ich teda moja polovička, ktorá mala aj číslo objednávky, na druhej linke sa dozvedela, že sa jedná o chybu a na ďalší deň balík bude doručený.
Vo štvrtok som sa teda konečne dočkal...
37r / 193cm / 106kg
andydul
Dátum registrácie: 02.05.2008

Príspevokod užívateľa nu3tion » 14.02.2016

@andydul: Veľmi sa ospravedlňujeme za vzniknutú nepríjemnosť. Prechádzali sme na nový systém a chybou pri prenose dát kuriérskej spoločnosti boli pridané dobierky v hodnote poistenia zásielky. Je to naozaj výnimočná situácia a veľmi nás mrzí. Štandardne tovar zákazník dostane na druhý pracovný deň, o čom svedčia aj stovky hodnotení na nespamuj.sk - http://obchody.heu reka.sk/nu3tion-com/recenze/

Radi Vás za oneskorené dodanie odškodníme, napíšte nám, prosím, e-mail na info@nu3tion.com. Ďakujeme za pochopenie a ešte raz sa ospravedlňujeme.
nu3tion
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa navahoSK » 19.02.2016

Zdravim. Spoznal som tuto znacku nedavno,prekvapila ma nizka cena a skusil som si porovnat zlozenie proteinu Nu3tion WPC80 s proteinom Biotech iso whey ZERO.
Bielkovinova zlozka tychto proteinov ma na vlas rovnaky pomer aminokyselin(iba nejake zanedbatelne odchylky v stotinach). Pricom Biotech sa na obale chvali pridavkom BCCA, ale nu3tion wpc80 to vobec nedavaju na svoj obal.

Takze zlozenie bielkovinovej zlozky maju rovnake. Rozdiel je v obsahu bielkovin na 100 g vyrobku. Nu3tion WPC80 ma 80g/100g a Biotech iso whey zero 84g/100g. Ale ked si vypocitate cenu za cistu bielkovinu je tam brutalny rozdiel.
Nu3tion WPC80: 12,5€/1kg bielkoviny
Biotech ISO whey ZERO: 23,90€/1kg bielkoviny
(porovnavane pre ceny: Nu3tion WPC80, 2,5 kg -24,95€, Biotech ISO whey ZERO, 2,27kg - 45,5€ )

Obe produkty su bez asparatamu a laktozy.

Pre objektivnost :Rovnake zlozenie aj cenu ma aj konkurencny vyrobok od natural nutrition
navahoSK
Dátum registrácie: 28.01.2016

Príspevokod užívateľa andydul » 28.02.2016

@nut3tion: Nič sa v podstate nedeje, len v tej zásielke boli veci pre iných ľudí, ktorí ma s tým naháňali.
Viem, že ste prešli na nový systém aj web, doteraz sa kartou online platiť nedalo, tak som to vyskúšal, aby som mal zásielku čo najskôr doma.
Vôbec som nechcel žiadne odškodnenie, tovar je ako vždy v poriadku.
Nuž ale za shaker, ktorý ste mi poslali a vzorky v ňom vám musím poďakovať, včera som ho vyskúšal, je dobrý, vzorky vyskúšam tiež, ale naozaj to nemuselo byť.
Každopádne ste seriózna firma a ak dôjde k nejakej chybe, správate sa profesionálne, čo si cením.
37r / 193cm / 106kg
andydul
Dátum registrácie: 02.05.2008

Návrat na "Archiv - Vyziva a suplementacia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní