prva kura....

Re: prva kura....

Príspevokod užívateľa I_look_back » 21.01.2014

keby chcem dat cisto methan viem ze kazdy to odsudzje ale ockavam od toho zlepsenie sili objemu aspon trochu proste ze ma to aspon trochu posunie,,ak uz by som to aj tak chcel ist ake treba pct? a ako ten metan davkovat? pyramidovo ? alebo... a kolko to ist ratam tak 7tyzdnov
-tažko sa mi niekedy odpovedá na tieto otázky, vždy jednoducho pride niekto s týmto, hm... ako by som to nazval, že výmyslom, pohodlnosťou, lenivosťou a rozmýšľa a skúša a skúša a skúša, no v každom svete, v každom smere vždy existujú isté pravidlá a niečo, čo je proti logike a na smiech, ale nie preto, že by druhí závideli, alebo preto, že by nedopriali tebe a len sebe, či podobne, ale jednoducho z istých reálnych dôvodov
-toto sú jednoducho otázky a myšlienky presne také, ako keď máš malého súrodenca doma, ktorý vymyslí takú pitchovinu, že od hluposti z danej pitchoviny sa len pousmeješ, povieš mu nechaj to tak a snažíš sa ho v rýchlosti zaujať niečim iným, tak teda moja otázka znie, maš 5 rokov?
-steroidy sa už zneužívajú a zvlášť methan viac ako 50 rokov, za ten čas sa Methan ako účinná látka nijak nezmenila, neexistuje silnejší alebo slabší methan, existujú iba výrobné chyby či už cielené alebo nechcené, ale za ten čas ľudia už vyskúšali čokoľvek a jednoducho názor na tento AAS sa nemení a meniť sa ani nebude v tomto, jednoducho užívať ho samotný, alebo v spojení so stanozolom je úplný a totálny výmysel lenivcov, ľudí ktorí nevedia o čom to je a spoliehať sa na to, že čo ak ty budeš 1 z milióna, ktorý v tom nájde zazrak, prosím ťa :roll: nebuď včerajší
-99 % z tých, ktorí ho skúsili samotný, spočiatku mali pocit eufórie a videl progres, takže paráda, neskôr nasledovali obviklé problémy a skončilo to úplnou stratou akejkoľvek novej hmoty, dokonca stratou aj časti starej hmoty, obalenie sa tukom, sexuálnymi problémami, akné, gynekomastiou a to všetko len pre neskúsenosť, hlúposť a vymýšľanie, a nenechaj sa oblbnúť tým 1 %, ktoré ti povie, je to fasa, fakt pecka, lebo dotiční mali akurat tak v detstve nechcenú pecku mierenú do hlavy, čo im zanechalo následky v skratkovaní myslenia či dlhého vedenia alebo aj neúplného
-záver je jednoducho jednoznačný = ak sa pustíš do užívania AAS, je potrebné aby si ovládal základy, ako majú byť skoncipované cykly, prečo sa následne takto skladajú a ako si premyslieť PCT, mať prehľad o výdavkoch a mať aj finančnú rezervu na prípadnú "liečbu" ak sa niečo nepodarí ako má, pretože toto na čo pomýšľaš ty, je presne blbosť mladých, jeeej, šak videl som na nete Methan Geňosis za 15 euro, no nekup to :roll: potom si týpek povie, že načo mu je proteín a iné doplnky, keď tie stoja 3 x toľko a nedaj bože ešte uvažovať o PCT, načo nie? A aj ty o PCT uvažuješ a pýtaš sa, PCT JE SAMOZREJMOST PO AAS a nie že sa ňa nu pýtaš
-ale ešte úplne pred všetkým tymto, by si mal mať odmakané roky, nie 1 rok v posilke z toho prvý pol rok si klikoval doma tepelne si obzerajúc Arnolda na plagate a predstavoval si si ako raz na plagáte s mečom budeš stáť ty... mať pevné základy v stravovaní a mať financie na stravu, lebo mamkine rožky, no sklamem ťa, nie je strava a tiež technika cvičenia, lebo babkine trhavé pohyby sú tiež nič moc....
-teraz nie že sa urazíš, ber to úplne s pohodou a úsmevom, vôbec ťa nechcem uraziť a ani nijak ponižovať, možno máš 25 rokov , len potom ma zaraža ta tvoja otázka na samotný methan... už nech sa rozhodneš ako sa rozhodneš, dopredu ti hovorím, je to zlá voľba a áno PCT treba, ale poviem ti úprimne po takomto niečom sa normálna PCT ani nedá nasadiť, prečo? to sa mi už vysvetľovať nechce, tak teda správne myšlienky pri rozhodovaní ti prajem :007
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back
Dátum registrácie: 30.05.2011
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa Lespy » 21.01.2014

Zdravim. Mal by som otazocku. Chcem ist aky svoj druhy pokus o kuru prvy mi prerusil po dvoch tyzdnoch uraz, zlomenina ruky. Mam doma stanozol tablety chcem kupit methan a k tomu mi znami radil testosteron vo forme undestor. Vraj to posunie tu kuru na lepsiu uroven. Naplanovane to mam tak ze by som zacal methanom piramidu na hor a potom pri zacati klesania by som nasadil stanozol a ten undestor ktory by som nasadil 200mg den... s tym ze by som stanozol dosta az na 1 tab dene a tym by som kuru ukoncil a nasadil by somClomiphene citrate zase klesavim sposobom na,par dni. Moje otwzky zneju ci takato kura bude nat efekt ci poznate nejake vychytavky ako tu kuru presne ist a ci mi po pomalom znizovani davok bude stacit Clomiphene citrate na vyrovnanie. Za rady a odpoved dakujem
Lespy
Dátum registrácie: 21.01.2014

Príspevokod užívateľa mimosvk » 21.01.2014

daj tam inj. tst, to chceš cpať do seba toľko tabliet?
steroid era, u mirin brah?
Užívateľov profilový obrázok
mimosvk
Dátum registrácie: 24.09.2011

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 21.01.2014

pohodlnejsie ako si pichnut do svalu 3 centimetrovú kovovú vec ..nebojda trafiš zilu a zomreš alebo tarfiš nerv a cela noha ti škubne a bude tyzden boliet :D
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa slaby » 21.01.2014

keby chcem dat cisto methan viem ze kazdy to odsudzje ale ockavam od toho zlepsenie sili objemu aspon trochu proste ze ma to aspon trochu posunie,,ak uz by som to aj tak chcel ist ake treba pct? a ako ten metan davkovat? pyramidovo ? alebo... a kolko to ist ratam tak 7tyzdnov
-tažko sa mi niekedy odpovedá na tieto otázky, vždy jednoducho pride niekto s týmto, hm... ako by som to nazval, že výmyslom, pohodlnosťou, lenivosťou a rozmýšľa a skúša a skúša a skúša, no v každom svete, v každom smere vždy existujú isté pravidlá a niečo, čo je proti logike a na smiech, ale nie preto, že by druhí závideli, alebo preto, že by nedopriali tebe a len sebe, či podobne, ale jednoducho z istých reálnych dôvodov
-toto sú jednoducho otázky a myšlienky presne také, ako keď máš malého súrodenca doma, ktorý vymyslí takú pitchovinu, že od hluposti z danej pitchoviny sa len pousmeješ, povieš mu nechaj to tak a snažíš sa ho v rýchlosti zaujať niečim iným, tak teda moja otázka znie, maš 5 rokov?
-steroidy sa už zneužívajú a zvlášť methan viac ako 50 rokov, za ten čas sa Methan ako účinná látka nijak nezmenila, neexistuje silnejší alebo slabší methan, existujú iba výrobné chyby či už cielené alebo nechcené, ale za ten čas ľudia už vyskúšali čokoľvek a jednoducho názor na tento AAS sa nemení a meniť sa ani nebude v tomto, jednoducho užívať ho samotný, alebo v spojení so stanozolom je úplný a totálny výmysel lenivcov, ľudí ktorí nevedia o čom to je a spoliehať sa na to, že čo ak ty budeš 1 z milióna, ktorý v tom nájde zazrak, prosím ťa :roll: nebuď včerajší
-99 % z tých, ktorí ho skúsili samotný, spočiatku mali pocit eufórie a videl progres, takže paráda, neskôr nasledovali obviklé problémy a skončilo to úplnou stratou akejkoľvek novej hmoty, dokonca stratou aj časti starej hmoty, obalenie sa tukom, sexuálnymi problémami, akné, gynekomastiou a to všetko len pre neskúsenosť, hlúposť a vymýšľanie, a nenechaj sa oblbnúť tým 1 %, ktoré ti povie, je to fasa, fakt pecka, lebo dotiční mali akurat tak v detstve nechcenú pecku mierenú do hlavy, čo im zanechalo následky v skratkovaní myslenia či dlhého vedenia alebo aj neúplného
-záver je jednoducho jednoznačný = ak sa pustíš do užívania AAS, je potrebné aby si ovládal základy, ako majú byť skoncipované cykly, prečo sa následne takto skladajú a ako si premyslieť PCT, mať prehľad o výdavkoch a mať aj finančnú rezervu na prípadnú "liečbu" ak sa niečo nepodarí ako má, pretože toto na čo pomýšľaš ty, je presne blbosť mladých, jeeej, šak videl som na nete Methan Geňosis za 15 euro, no nekup to :roll: potom si týpek povie, že načo mu je proteín a iné doplnky, keď tie stoja 3 x toľko a nedaj bože ešte uvažovať o PCT, načo nie? A aj ty o PCT uvažuješ a pýtaš sa, PCT JE SAMOZREJMOST PO AAS a nie že sa ňa nu pýtaš
-ale ešte úplne pred všetkým tymto, by si mal mať odmakané roky, nie 1 rok v posilke z toho prvý pol rok si klikoval doma tepelne si obzerajúc Arnolda na plagate a predstavoval si si ako raz na plagáte s mečom budeš stáť ty... mať pevné základy v stravovaní a mať financie na stravu, lebo mamkine rožky, no sklamem ťa, nie je strava a tiež technika cvičenia, lebo babkine trhavé pohyby sú tiež nič moc....
-teraz nie že sa urazíš, ber to úplne s pohodou a úsmevom, vôbec ťa nechcem uraziť a ani nijak ponižovať, možno máš 25 rokov , len potom ma zaraža ta tvoja otázka na samotný methan... už nech sa rozhodneš ako sa rozhodneš, dopredu ti hovorím, je to zlá voľba a áno PCT treba, ale poviem ti úprimne po takomto niečom sa normálna PCT ani nedá nasadiť, prečo? to sa mi už vysvetľovať nechce, tak teda správne myšlienky pri rozhodovaní ti prajem :007
dakujem za dobre vysvetlenu odpoved :) mam 18 cvicim 2,5 roka techniku mam dobru stravu sa snazim mat dobru nieje to vzdy 100% a videl som prispevky tu na fore ze je to lepsie ako nic tak som sa spytal.Po tomto co si mi tu napisal do toho urcite nejdem a pockam este aspon rok urcite a dam ten tst a proviron.
Tak este raz diky :)

PS:mam uz trosku prehlad o tom co je fake a co nie plus mam aj znameho ktoremu doverujem takze genosis som na mysli urcite nemal :DD
slaby
Dátum registrácie: 04.03.2012

Príspevokod užívateľa I_look_back » 22.01.2014

-zvoliť TST + Proviron je tisíííííc krát lepšou voľbou ako dať samotný Methandienón, vo väčšine prípadov ak by si šiel na krnvé testy v kúre TST + Proviron, mal by si veľmi malé výkyvy choleterolu či pečeňových hodnôt, no ak by dal samotný Methandienón v dávke bežnej 20-30 mg, mal by si tie hodnoty úplne zvrátené a aj to je niečoho odrazom
-v podstate už len preto, že 20-30 mg je 3 až 6 krát vyššia dávka ako terapeutická a už terapeutické dávky vytvárajú problémy s pečeňou či cholesterolom, ale o TST či Provirone to neplatí, môžeš dávať aj 600 mg TST týždenne s tým pocitom, že tvoje telo nedostáva nijak extrémne zabrať a o Proviorne ani nehovorím
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back

Príspevokod užívateľa Lespy » 22.01.2014

Cim to tu dlhsie citam zistujem ze celkovo methan neje ta spravna volba. Nemam potrebu pribrat 10kg a hned ich schudnut a este na tolko zatazit organizmus. Budem musiet tu kuru teda prehodnotit a asi by som mal aj vymenit ten tst za injekcny. Len neviem cim ten methqn nahrqdim alebo ci bude stacit tst plus stanozol....
Lespy
Dátum registrácie: 21.01.2014

Príspevokod užívateľa LightSkill » 22.01.2014

No jasne, hlavne nahrad ten methan ešte horším stanozolom :lol: Prečítaj si radšej ako to funguje, celé to naberanie a chudnutie na methane, už som to tu raz písal:
Udržanie neudržanie, ja nechápem tieto diskusie, ked niekto napíše, že z methanu vela neudržal, normálne ma to vie niekedy vytočiť, ked niekto povie že za kúru pribral 8-9kg a udržal 3kg, tak ale čo ako by ste chceli udržať, ked ste v kúre tak je vyššia hladina estrogénov, čo znamená zvýšenú vodnú retenciu, takže ked z methanu pribereš 3,5kg svalov, a 4,5kg vody, a udržíš 3kg, tak čo chceš ešte ako udržiavať viac, tú vodu?

Zo stanu nabereš napríklad spolu 4,5kg, z čoho bude 1kg voda a 3,5kg svaly, a udržíš tiež 3kg, tak aký je tam rozdiel?

Treba si veci všímať v kontexte. Skôr rozdiel medzi týmito roidmi je, že so stanom urobíš trochu lepšiu hustotu a tvrdosť a s methanom zas urobíš objem, aj to je taký efekt, povedal by som, že dosť malý, mám vyskúšané oboje (síce max 30mg denne) a povedal by som, že keby sa porovnám po kúre so stanom, a po rovnakej kúre akurát s methanom, tak rozdiel bude minimálny (pokial sa človek porovnáva po PCT, kedy už nemá naťahanú vodu). Klúč je hlavne strava, áno po kúre so stanom vyzerám ostrejšie, svaly získali trochu hustoty, trochu tuku pomizlo, ale kvoli tomu že popri methane som žral všetko a vela, a popri kúre so stanom som išiel vlny teda diétu. U mna reálne to bolo, že na kure s methanom som pribral 10kg a na kúre so stanom som schudol 12kg, tak teraz treba začať šíriť, že stan je vyfukovačka hej?

Methan má len preto povesť, že neudržíš vela, pretože všetci ho chodia v objemovke, vdaka čomu naberú kvantá vody, a potom tá postava vyzerá parádne, svaly sú také plné, a ako vysadíš tak voda odíde a už to nevyzerá tak plno, ale predsa komu ide o vodu? Pokial viem tak cielom sýpky je získať svaly. Skús ísť methan v diete, a dovolím si povedať že výsledky budú aj počas kúry aj po kúre velmi podobné stanu (nehovorím, že totožné, ale určite by ste mnohí vypustili z hlavy, že methan je len nafukovačka a vyfukovačka).

Problém u ludí je skôr psychický, že vidia sa pred kúrov kedy nemajú také objemy, potom zrazu sa vidia napumpovaní v kúre s naťahanou vodou + s nabratými svalmi, a potom voda odíde a vidia sa už len s nabratými svalmi, lenže už oproti tomu vrcholu kúry sa im to zdá málo, ale keby sa porovnajú ako vyzerali pred kúrou tak to je úplne iná liga.

Asi tolko k tomu, musel som sa vyjadriť lebo už mi to nedalo, v poslednom čase čítam samé takéto veci na methan, a pritom kto už methan išiel tak vie že je to jeden z naj roidov, čo sa týka pocitu počas užívania, pumpy, kvality tréningov, naberania, ceny, chuti do jedla, atd. atd.
Methan neni zlý, ak si máš vybrať stan alebo metku tak by som vybral methan, ak ideš prvú kúru úplne ti bude stačiť 15mg denne. Ale lepšia prvá kúra by bola ako písal Angel Tst plus proviron.
Sem tam čosi sypnem... Pokial má niekto záujem o zostavenie cyklu, vypracovanie rozpisu na mieru, tréningu, ... tak -> súkromná správa.
LightSkill
Dátum registrácie: 04.07.2009
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa LightSkill » 22.01.2014

ahoj takze myslis si ze by som to mal skusit ist ten samotny methan tych 15mg denne ? bola by to prva "kura" ,ked ano tak ake pct? co by stacilo ?
diky moc
Odpíšem ti tu na SS, lebo mi píše viacero ludí takéto isté správy, takže ked sa ja vyjadrujem ako v predchádzajúcom príspevku, že methan neni zlý, bla bla 15mg, tak automaticky myslím v kombinácii s injekčným testosteronom, pokial vyslovene nenapíšem inak (napr. v prípade mostu). Pre mňa je to samozrejmosť, takže už ani nepíšem methan s testosteronom.

Pochopte to už všetci, takéto sypanie nemá absolútne žiadnu budúcnosť, píšem to po stý krát, ked už si raz ochotný sypať, tak syp efektívne, nie takto. Do každej rite tlačíte tie orály, stanozol alebo methan, musí byť vždy za každých okolností. Keď tak, tak s rozumom tj. prvá kúra Tst enanthat 300mg týždenne + 15mg methanu denne, garantujem ti že nabereš toho požehnane, bez žiadnych citelných vedlajšakov, a budeš cítiť len tie pozitivne učinky, z takej kúry dokážeš aj dosť udržať, a možeš dať 3-4 mesiace pauzu, a dať dalšiu kúru, napr. Tst enan 350mg týždenne + drostanolon propionat, tú prvú dáš v zime a tú druhú cez leto, podobné cykly jednoduché 2 krát do roka úplne stačia väčšine rekračných cvičencov, čo im stačí dobre vyzerať v lete na kúpalisku, navyše vedlajšie účinky budú úplne minimálne, a hlavne z takých kúr aj človeku niečo ostane.

Ja teraz pôjdem napríklad úplne bez orálov kúru, aj tak mi to vadí tá pumpa z methanu, ideš si ráno umyť zuby, a zrazu si nabáchaný jak keby si bicáky docvičil, až to bolí tá pumpa, ideš si vytlačiť jebák to isté :lol: :lol:
Sem tam čosi sypnem... Pokial má niekto záujem o zostavenie cyklu, vypracovanie rozpisu na mieru, tréningu, ... tak -> súkromná správa.
LightSkill
Dátum registrácie: 04.07.2009
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa slaby » 23.01.2014

no v buducnosti pojdem urcite ten tst+proviron viem priblizne kolko tst davat ale o tom provirone nemam ani sajnu kolko davat+ani pct neviem kolko coho, ak by mi niekto napisal bol by som rad :)
slaby
Dátum registrácie: 04.03.2012

Príspevokod užívateľa I_look_back » 24.01.2014

Cim to tu dlhsie citam zistujem ze celkovo methan neje ta spravna volba. Nemam potrebu pribrat 10kg a hned ich schudnut a este na tolko zatazit organizmus. Budem musiet tu kuru teda prehodnotit a asi by som mal aj vymenit ten tst za injekcny. Len neviem cim ten methqn nahrqdim alebo ci bude stacit tst plus stanozol....
Každý AAS ma svoj prínos a význam, ale treba vedieť v čom ich prínos či využitie spočíva, methan je dobrý roid, ale v kombinácii s niečim na rýchly štart kúry, nie ako samotný... Taktiež je veľmi vhodný do kúry s cieľom znižovať hladinu červených krviniek, ak ju už máš vysokú a podobne... je toho jednoducho viac. Na druhej strane, spomenul si stanozol a ten je ešte horší čo sa týka vedľajších účinkov. Treba sa to toho pustiť po informačnej stránke a sam uvidíš, že je lepšie ak veciam rozumieš.
I_look_back

Príspevokod užívateľa darthwader » 26.01.2014

Zdar , teraz idem prvu kuru ..povodne som mal v plane ist enanthate+stan ...ale kedze po 5ich tyzdnoch som docela spokoojny aj so samotnym tst ,rozhodol som sa ze ten stan nepridam ,ale necham si ho do dalsej kury. moja otazka znie ci po takej light kure/ 250mg tst raz za sedem dni/ bude stacit do pct samotny clomid alebo tamox?
darthwader
Dátum registrácie: 26.01.2014

Príspevokod užívateľa musclemansk » 28.01.2014

Dobrý den chcel by som sa spítať chcel by som skusiť AS ake by ste mi poradili mam 19 rokov v diete som mal 80 kg pri 188cm, aku kuru by ste mi doporucili chcel by som vyskusat sutaz, Vdaka
musclemansk
Dátum registrácie: 28.01.2014

Príspevokod užívateľa I_look_back » 28.01.2014

Maličku váhu maš, ak chceš riešiť súťaž, skôr by si mal naturálne ešt epomakať a tak ísť do súťaže, pri tvojej výške by si mal mať mimosúťažne aspoň 100 až 110 kg a ty si ďaleko ďaleko pod, ak dosiahneš takúto váhu, potom môžeš začať myslieť na užívanie AAS
I_look_back

Príspevokod užívateľa erektslim » 11.02.2014

zaklad je hlavne mat kvlitne anabolicke steroidy

doporucujem znacku SYRTEX -PHARMA alebo ALPHA -PHARMA
Prílohy
syrtex methandienone 10mg.jpg
syrtex methandienone 10mg.jpg (66.11 KiB) 1491 zobrazení
erektslim
Dátum registrácie: 11.02.2014

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný