Richie1

Re: Richie1

Príspevokod užívateľa Ado008 » 24.06.2013

To si si mohol odpustit.

Richie1 - bude foto zo sutaze?
"Ak z akéhokoľvek dôvodu hľadáš výhovorky prečo nedrepovať, očividne si steplalý alebo sa ti ešte nespustili semenníky do miešku."
Užívateľov profilový obrázok
Ado008
Moderator
Dátum registrácie: 18.08.2008
Cash on hand: Locked
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 24.06.2013

nechapem toho surma aj tak ..jak keby bol najlepsi z fora sa tu sprava :D
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010

Príspevokod užívateľa mimosvk » 24.06.2013

nechapem toho surma aj tak ..jak keby bol najlepsi z fora sa tu sprava :D
tiež si to všímam a to nezodpovedá ani jeho dátumu registrácie a ani veku :roll: ale absolútne to neriešim, nezvyknem tu hejtovať ľudi cez koment radšej si pomyslím a neodpíšem ale teraz sa nedalo nereagovať na tvoj koment

a aby som nebol OT, tak gratulujem riči, dobrá forma :007
Naposledy upravil/-a mimosvk v 24.06.2013, upravené celkom 1 krát.
steroid era, u mirin brah?
mimosvk
Dátum registrácie: 24.09.2011

Príspevokod užívateľa Morfeus » 24.06.2013

vyzerá jak vreco zemiakov cvičí 2 mesiace dáva 130kg pritom mu to tlačí týpek hore a je to profi tréner čo viac si o ňom myslieť

nebudem tu písať richiemu do témy ked je to OT ale musel som :D
A: 17
H: 180cm
BW: 71kg
SQ: 8x80kg
BP: 3x80kg
DL: 92.6kg
Morfeus
Dátum registrácie: 20.12.2012
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 24.06.2013

jj trener čo pripravuje chlapcov :D to sme zabudli :D
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010

Príspevokod užívateľa Surmo » 24.06.2013

Ja si toto vaše spravanie neviem vysvetlit.
Bol som ako trener aby som kamaratovi pomohol.
A ked mi tu napiše nejaký sypač čo ma milion príspevkov tak si mysli že on je frajer.Tak zhetuje niekoho kto sa snaži a poctivo cviči. A nejaký pchači do riti mu daju par like . A to je jeho životny uspech. Davam vam like chalani nech ste na seba hrdy :007 .

Nechcel som nič viac ako pogratulovať mu.
Surmo
Dátum registrácie: 18.08.2012

Príspevokod užívateľa Richie1 » 24.06.2013

[*]Takže si to zrekapitulujme mám za sebou piatkovo víkendovy super výlet do Michaloviec kde som sa zúčastnil sútaže v kulturistike..
Posledný týždeň bol ozaj hardcore nikdy som si nemyslel ze to bude takéto.. v nedeľu večer som odcvicil posledne stehna pondelok posledná hodka kardia..a už sme vypraznovali glykogen ktorý bol vyprazdneni uz dalsích 13dni pred sútažov akurát tam bol este tuk preto som šiel nulky..
do stredy sa vyprazdnovalo + teda sa vyplavoval sodik ktory som pred tym doplnal..a vo stvrtok to zacalo to bolo cosi neskutocne vonku ukazovalo cca 35 stupnov a ja na praxi 4dcl vody bol moj prijem piatok nula sobotu nula az po semifinale...
Tak bol piatok 6:30 uz som cakal na praxi pred dverami ze co sa bude diat ci ma majsterka uvolni alebo budem musiet volit cestu B ktora znamenala mama volaj doktorke nech mi da ospravedlnenku :D
nakoniec majsterka ma pustila dostala nugatove cukriky a cokoladu :D
11:15 stretávam sa s kamaratom v ZA na stanici ked som ho uvidel hovorím si ***** kde sme to dosli prepadnuty ksicht tak ako ja..vyschnuty jak trava na poli..ok sadli sme d oIC kde bola klima bez vody sa dalo sem tam som pocukril v KE sme prestupili hovorim si dufam ze to bude dobrý vlak s klímou samozrejme cigansky rychlik kde nejdu ani dvere otvoriť kazdých 10minut ma musel kamarát oblievať vodou pretoze by som tu uz ozaj nebol vonku bolo fakt horuco 35 stupnov minimálne.. nakoniec so msa musel napiť 3deci som vypil ale neuskodilo mi to vôbec ked som sa vecer ukazoval trenerke pochvalila ma..povedala ze to nevadí ze osm vypil 3deci..nic som potom nepil stale som cukril chlebikmi..blizil sa vecer este som skocil kupiť zuvacky do kauflandu vôbec som nevedel ze môžem žut žvejky to mi povedala trenerka.. tak som siel uplne malatny do kauflandu vsecia pozerali vratane cigosov co sa deje..zastavil so msa pri regaly kde je mäso,syr,jogurty tma bolo tak 10 stupnov trosku som sa pomotal siel k pokladni a na hotel cukroval so mstale forma sa z hodiny na hodinu menela vyzeralo to velmi dobre...siel som spat cca 23:00 kedy so mdal posledne sacharidy v ten den sobotu som stal 2:30 kedy som znova zacukril potom 5:00 kde so muz dal aj jednoduche cukry z džemu vtedy to malo grady..bohuzial co sa stalo a je mi luto ze som si pustil klimatizaciu na hotely na 16 stupnov lebo mi bolo ozaj horuco le nsom usta vyplachoval vodou.. a siel som do sprchy a mokry som si lahol v 16 stupnovej klime..vsetko bolo super na prezentaci som navazil 74kg na vysku samizda 183 v satni kde boli daky dorastenci a jeden junior ktory secia traja tam uz cuckali vodu pepsi alebo co to bolo osm im moc zavidel ja som si zial vyplachovla stale usta semifinale vyslo podla predstav skvela farba za ktoru moze Patrik petro jemu patri velka vdaka aj ma podporoval vsetko ako sa patrí..
a po semifinale uplny sok..prislo mi zle nemohol som sa ani hybat len som lezal vylozene nohy bolest v krku,hrdlo krče na hrudníku to bolo asi z tej klímy z hotela..tak som uz pocuckaval aj vodu..
šli sme na pódium na vyhlásenie postupujúcich postúpili sme 6ti kolko nás aj bolo..a finále som si už tak neuzival ako semifinale predsa len ked mate v sebe cca 1,5litra vody a stvrt dzemu sa vam nechce ani napinat tak som to nejako dokoncil zacali vyhlasovat 6,5,4, hovorim si asi nieco na tom bude ked chalani vraveli ze som bol suverénne najlepšie prišlo 3 hovorím si toto nieje možne..a nakoniec vyhlasili druheho a potom som prisiel an rad ja dostal som take vecne ceny ze koniec protein od FA, doplnky od aone gainer,creatin,vitaminy,magnezium,vitamin c,b komplex,detox bla bla krásnu zlatú medailu za medzinarodneho majstra a ozaj nááááádherny pohár ktorý mal skoro jeden meter :D plus nejaké tričko,diplomy ako sa patrí ozaj skvele ocenenie..po finale som zliezol do šatne kde ma patrik očistil a potom som sa dozvedel ze mam iít ešte aj na absolutku a ja už fajne zotretý 3 litre v sebe a jedno fejkove pikao z lidla :D tak mi vzal veci sli sme na chodbu kde sme sa stretli opet s pepom a jeho frajerkou pogratulovali sme si po fotili a utekal som do auta kde ma chytila hnusná hnačka..nie z jedla! vôbec som nečúral ale stal cez rit bolo to nechutne :D
tento piatkoví vikendovy trip som zakončil na chate otcovho brata kde som v krčoch v krku bolesti hrdla a parádnej hnačke ľahol do postele a ostal v jednej polohe az do rana :-)
Prikladám par fotiek nejaké sú zo sútaže a nejaké sú už po súťaži po par litroch pepsi lajt a čajoch atď :D dúfam že ma na fotkáách spoznáte :D

EDIT: viem ze treba sol s vodou ale bol som rano v coop jednote a trenerka povedala kup si daky slany syr ale nebolo tam ***** nic tak povedala ze nevadi tka som pojedol dake magnezia a drasliky s ceckom.. :D ale hrdlo ma bolelo z klimy patrik ti povie ani rozpravat som nemohol uz..
Prílohy
P6230127.JPG
P6230127.JPG (407.62 KiB) 1916 zobrazení
zase jaa.jpg
zase jaa.jpg (51.88 KiB) 1918 zobrazení
joooooooooooooooooj.jpg
joooooooooooooooooj.jpg (50 KiB) 1918 zobrazení
jaaaaa.jpg
jaaaaa.jpg (52.45 KiB) 1918 zobrazení
jaaa.jpg
jaaa.jpg (51.6 KiB) 1918 zobrazení
Naposledy upravil/-a Richie1 v 24.06.2013, upravené celkom 2 krát.
Nikdy nedovoľ, aby ťa strach z prehry vyradil z hry!
Richie1
Dátum registrácie: 22.01.2011

Príspevokod užívateľa mes1ac » 24.06.2013

xxx z klimy tie krce..treba vodu zo solou pit pocas sutaze :)
mes1ac
Dátum registrácie: 27.07.2012

Príspevokod užívateľa pejt » 24.06.2013

Richie mal super formu jednoznacna vyhra ! uz po semifinale som mu to hovoril :) ... inac ja som ten Patrik Petro :D
NO FATE! but what we make...
pejt
Borec
Dátum registrácie: 01.11.2009

Príspevokod užívateľa clockwork » 24.06.2013

myslím že si to mal bezkonkurenčne :007 gratulujem, sledoval som ti to tu priebežne, viem si (neviem) predstaviť čím si si prešiel
.theres no such thing as the right way, there is only your way.
clockwork
Dátum registrácie: 06.10.2012

Príspevokod užívateľa mojaku » 25.06.2013

blahozelam k uspechu a este viac k prekonani sameho seba,obdivujem vas chlani za to ake tvrde diety dokazete niektory drzat :022
mojaku
Dátum registrácie: 09.09.2011

Príspevokod užívateľa pepo88 » 25.06.2013

este raz gratulujem a zavidim ti hlavne ten krasny pohar!!! v naturalke su lepsie ceny ako v ifbb amaterov.. ja som v rakusku za medzinarodneho majstra dostal jeden pohar o polovicu mensi od tvojho a diplom.. no a pol kilovy protein :lol:
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa Richie1 » 26.06.2013

Ďakujem moc chlapci! vážim si to!
presiel som si doslova peklom zazil som 3 hnačky a dostal som hnačku aj po sutazi..asi ked som narazom vypil hodne vody tak som necurtal ale doslova s*al vodu :D
pepo :D ešte len teraz zistujem čo všetko som podostava lje toho docela dosť.. pohar je fakt nadherny velky a medajla taktiež ja som spokojný :D
Richie1

Príspevokod užívateľa Richie1 » 26.06.2013

Ešte nejaké fotky :-)
Prílohy
077.jpg
077.jpg (29.05 KiB) 1345 zobrazení
076.jpg
076.jpg (249.97 KiB) 1345 zobrazení
075.jpg
075.jpg (245.6 KiB) 1345 zobrazení
Richie1

Príspevokod užívateľa Mike Ones » 26.06.2013

good work. ako dlho cvicis?
Mike Ones
Dátum registrácie: 02.08.2011

Návrat na "Fotky užívateľov (pred a po: objemovka, rysovačka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní