Nové foto

Re: Progress by Slizer

Príspevokod užívateľa Vinnie » 10.05.2011

ppči to je až na tie trapézy. stále si s nimi nič nespravil
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Užívateľov profilový obrázok
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 64 krát
Bolo mu ďakované: 435 krát

Príspevokod užívateľa Slizer » 10.05.2011

ja mám vlastne tak nastavenú genetiku upnutý hrudník a ostatné partie ,trapézy trénujem pravidelne robím 8 sérii 2 cviky poctivo ,aj keď už aspoň 3 mesiace netrénujem ramená rastú mi rovnako, vlastne na tréning vrchu tela mi prudko reagujú ramená dosť to pocitujem pri prsiach to isté aj Lee Priest má takto rozložené svaly na tele ako ja. Napraviť sa to dá ozaj len čiastočne ale do nejakej súťaže v budúcnosti keď pôjdem to musím vykrištalizovať ešte.
Všetko je to o mentálnom naladení. Ak si myslíš, že si porazený, tak skutočne si. Úspech sa začína v mysli. Musíš byť sebaistý pred tým než si niečo praješ Kevin Levrone
Výška:176cm
Max výkony Benč:5x 120kg Drep:8X 121kg
Slizer
Dátum registrácie: 11.07.2010

Príspevokod užívateľa BlondBomberko » 10.05.2011

ten hrudnik bude treba zlepsit, ale to ty sam urcite vies :) inak sa mi to celkom paci
181/86
BlondBomberko
Dátum registrácie: 25.11.2007

Nazdar, no chrbát v celku slušný ale šírka stredného chrbta naňom bohvie ako nevyniká z dôvodu že mám vyššie upnutý chrbát a aj ten hrudník mám inak upnutý to je genetika... Z cvikov zaraďujem zhyby 5 sérií naširoko palcom hore nikdy nie palce dolu lepšie zaberá chrbát, tak 14 op. až posledných sériach spravím tých 8 op. a striedam v jednom tréningu zhyby pred hlavou inokedy dám aj za hlavou potom prechádzam na veslovanie T tyčou 4 série 12 až 8 opakovaní inokedý som robil namiesto tohto príťahy v predklone no teraz nerobím... 3 cvik idem na príťahy jednoručky cez lavicu 12 až 7 op. 3 série a nakoniec si dávam príťahy spodnej kladky úzky držiak 3 série 15 až 7 op., (vlastne pri každom cviku mám bez palcový úchop) niekedy som zaraďoval aj sťahovanie mierne pokrčenými napnutými rukami dolu k pasu v stoji. Takže robím dokopy 15 sérií ale dával som aj 17 ale momentálne mám chrbát pretrénovaný aj z drepov aj z cvičenia chrbta sú to bolesti v spodnom chrbte cítim niekedy pri dvíhani predmetov....
Všetko je to o mentálnom naladení. Ak si myslíš, že si porazený, tak skutočne si. Úspech sa začína v mysli. Musíš byť sebaistý pred tým než si niečo praješ Kevin Levrone
Slizer

Príspevokod užívateľa nasry_ » 10.05.2011

trosku OT ale strasne mi pripominas jedneho typka z pumping iron :D taky mlady chlapec,ked mu arnold vyvsetloval ako pozovat...uplne aj do tvare aj stavba podobna :)
[url=http://siberalem-tr.com]Junge Madchen[/url]
nasry_
Dátum registrácie: 28.04.2010
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Vinnie » 10.05.2011

ja mám vlastne tak nastavenú genetiku upnutý hrudník a ostatné partie ,trapézy trénujem pravidelne robím 8 sérii 2 cviky poctivo ,aj keď už aspoň 3 mesiace netrénujem ramená rastú mi rovnako, vlastne na tréning vrchu tela mi prudko reagujú ramená dosť to pocitujem pri prsiach to isté aj Lee Priest má takto rozložené svaly na tele ako ja. Napraviť sa to dá ozaj len čiastočne ale do nejakej súťaže v budúcnosti keď pôjdem to musím vykrištalizovať ešte.
a nedávaš príliš malé váhy na tie trapézy ??
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 64 krát
Bolo mu ďakované: 435 krát

Vinnie: v podstate nejakú dobu robím tých 12 až 8 opakovaní sem tam idem na 7 op. tak na objem opakovania

A Nasry: skôr som typoval že mi trepneš že sa podobám na Kena Wallera lebo mám tak svetlo trochu ryšavé vlasy možno mierne gaštanové :D
Slizer

Príspevokod užívateľa axezoR » 11.05.2011

trosku OT ale strasne mi pripominas jedneho typka z pumping iron :D taky mlady chlapec,ked mu arnold vyvsetloval ako pozovat...uplne aj do tvare aj stavba podobna :)
http://www.youtube.com/watch?v=PZ8lOzK0I7o" onclick="window.open(this.href);return false; 1:12 Ciboha naozaj :D
Ináč pekne to vypadá :) Plánuješ aj dietovať alebo skvalitniť?
(Keď už sme pritom pumping iron-e nieviete kde si to pozriem alebo stiahnem? :( Díky )
Get shredded or die mirin
axezoR
Dátum registrácie: 22.04.2010

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 11.05.2011

http://www.youtube.com/watch?v=PZ8lOzK0I7o" onclick="window.open(this.href);return false; 1:12 Ciboha naozaj :D
Ináč pekne to vypadá :) Plánuješ aj dietovať alebo skvalitniť?
(Keď už sme pritom pumping iron-e nieviete kde si to pozriem alebo stiahnem? :( Díky )
stahni na ulozto alebo na czshare ...mam to doma :) ale videl som to aj na nete
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Focky » 11.05.2011

na youtube bi mal byt po castiach
I don't know. I don't think I've ever known. I think sometimes you get it right the first time and then it defines your life. It becomes who you are.
What religion am I? I'm a practicing none of your fucking business.
Focky
Dátum registrácie: 13.08.2010

Príspevokod užívateľa Slizer » 11.05.2011

tak trénujem stále na objem aj stravu mám objem nechystám sa na diétu pretože chcem nabrať čo najviac svalovej hmoty a v budúcnosti ak pribudne odteraz tých 4 až 5 kg tak potom chcem ísť určite do diéty a na súťaž...
Slizer

Re: nejaké fotky navyše, asi aj kvalitnejšie pózy :-)

Príspevokod užívateľa hughito » 20.05.2011

Zamakaj na lýtkach.
hughito
Dátum registrácie: 06.09.2007
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Dawid199 » 20.05.2011

Stehna, ruky, záda a plakáty jsou parádní, lýtka a hrudník by to ještě chtělo, ale něják hrozně to nezaostává ;-) Takže chválím a držím palce, jen tak dále! :-)
Take the pain, rep by rep, set by set!
Dawid199
Dátum registrácie: 19.03.2011

Príspevokod užívateľa Slizer » 20.05.2011

Nad lýtkami som rozmýšlal kedže v nich nemám zlú genetiku využijem to nech lepšie zapôsobia, robím inak len 6 sérií jedného cviku, zaradím ich 8 sérii u nás v posilke je nevýhoda že kvalitne ich precvičíš len na legpressi...
Slizer

Príspevokod užívateľa BlondBomberko » 20.05.2011

najviac sa mi asi paci poza triceps z boku, pekny oldschool :)

inak teraz pozeram, ze mas dysbalanciu na latissimoch, prava strana ti vyrazne zaostava oproti lavej...si lavak? mas tam nejaky zdravotny problem, alebo ju pri cviceni zle zapajas?? bolo by to treba riesit, kym sa rozdiel este zvacsi..
181/86
BlondBomberko
Dátum registrácie: 25.11.2007

Návrat na "Fotky užívateľov (pred a po: objemovka, rysovačka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných