Nové foto

Príspevokod užívateľa Jullo » 01.12.2010

Súhlas s Rokiem ,tak sa pofoť normálne,dákych 5-6 póz bez trička aspoň a hoď to sem.
[img]http://i55.tinypic.com/24l65ow.jpg[/img]
"Ser na steroidy,daj si GADŽOSTEROL !!! " :D :D
Užívateľov profilový obrázok
Jullo
Dátum registrácie: 01.03.2010
Cash on hand: Locked
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Slizer » 27.12.2010

Fotené z 4.9. 2010 bohužial nové fotky už nemám neskor budú...
[img]http://i52.tinypic.com/348kpih.jpg[/img]
[img]http://i53.tinypic.com/34tepkz.jpg[/img]
Všetko je to o mentálnom naladení. Ak si myslíš, že si porazený, tak skutočne si. Úspech sa začína v mysli. Musíš byť sebaistý pred tým než si niečo praješ Kevin Levrone
Výška:176cm
Max výkony Benč:5x 120kg Drep:8X 121kg
Slizer
Dátum registrácie: 11.07.2010

Príspevokod užívateľa OneTouchy » 27.12.2010

pekne :) trapezy tiez cvicis? nevidno ich akosi
OneTouchy
Dátum registrácie: 09.05.2010

Príspevokod užívateľa Slizer » 27.12.2010

trapézy teraz cvičím ale v tom období ked to bolo fotené som mal asi 2 mesiace pauzu od trapéz, nemal som ich cvičit povedal mi tréner mám ísť do šírky s ramenami hlavne... že mi trapezy dobre reagujú na tréning neskor ich dobehnem....
Všetko je to o mentálnom naladení. Ak si myslíš, že si porazený, tak skutočne si. Úspech sa začína v mysli. Musíš byť sebaistý pred tým než si niečo praješ Kevin Levrone
Slizer

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 27.12.2010

trapézy teraz cvičím ale v tom období ked to bolo fotené som mal asi 2 mesiace pauzu od trapéz, nemal som ich cvičit povedal mi tréner mám ísť do šírky s ramenami hlavne... že mi trapezy dobre reagujú na tréning neskor ich dobehnem....
co presne ti poradil na sirku ramien ?? mohol by si mi to napisat do SS ak by toho bolo moc :) presne to by som potreboval ...inak forma je dobra, je tam videt isty pokrok
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa adamo » 28.12.2010

pis tie rady kludne aj tu radi si to viacery precitame
nequotuj prispevky nad sebou debil
adamo
Dátum registrácie: 16.08.2009

Príspevokod užívateľa Slizer » 28.12.2010

Tak okrajovo je to bývalý niekolkonásobný majster slovenska v kulturistike má ale uz okolo 60 rokov nebudem hovoriť jeho meno ale... Klasický tréning chrbta mi odporučil klasika 4 az 5 sérií naširoko zhybov zo záťažou alebo bez striedať to... nasledujú príťahy T tyčou alebo príťahy dlhej činky ku chrbtu tiež 4 série a posledný cvik príťahy spodnej kladky ku chrbtu tak 4 série, semtam mám zaradiť mrtvy ťah alebo priťahovanie jednoručky ku chrbtu, samozrejme aj samotný tréning ramien je velmi doležitý aspon po 4 cviky na ramená po 3 až 4 série... jja si dávam prvé 4 serie tlaky na ramena dlha činka alebo jednoručky, dalej upažovanie 3 serie predpažovanie 3 serie a upažovanie v predklone na zadné delty s jednoruč. 4 série...

Trapézy reagujú u každého rychlo na tréning... prvoradá je šírka pliec tie idú pomalšie...
Slizer

Príspevokod užívateľa BlondBomberko » 28.12.2010

Pokial mas od prirody danu uzsiu klucnu kost, tak nic extra s tym uz nevymyslis, jedine co moze opticky pomoct je nabalit co najviac hmoty, hlavne nezanedbavat zadne ramena

Mne sa osvedcili tazke tlaky s VČ ( casto davam vyrazy v stoji s velkou vahou, to by mal byt komplexny cvik na cele rameno), ako iny hlavny cvik davam Arnoldove tlaky, potom zaradujem rozpazky klasicke na bocne delty a rozpazky lezmo na bruchu na sikmej lavicke na zadne ramena...

Osobne uz nic viac nevymyslam, dat tomu cas a hrat sa s intenzitou..
BlondBomberko
Dátum registrácie: 25.11.2007

Príspevokod užívateľa Slizer » 30.12.2010

zhyby su vynikajúci cvik na šírku vrchného chrbta , musím sa dať do formy lebo som stratil nejaké svaly 17 dní som necvičil pil som 3 dni za sebou a strava tiež slabá k tomu koláčiky...
Slizer

Príspevokod užívateľa Slizer » 11.01.2011

Tak dávam tu foto z dneska, tréning ramien a Nôh
[img]http://i55.tinypic.com/2i8kojq.jpg[/img]
[img]http://i54.tinypic.com/2qs6us8.jpg[/img]
[img]http://i53.tinypic.com/2qdmtjc.jpg[/img]
[img]http://i56.tinypic.com/nz25ib.jpg[/img]
komentujte :wink:
Naposledy upravil/-a Slizer v 13.01.2011, upravené celkom 1 krát.
Slizer

Príspevokod užívateľa omen » 11.01.2011

dost podobnu postavu mam jak ty len trosku menej svalov mam aj silove vykony a cosi horsie ale tiez podobne a kozy mi tiez zaostavaju jak tebe aj taky tvar mam jak ty ze mi idu jakeby do ramien alebo co :D
BP - 100 ... DL - 170 ... SQ - 130
omen
Dátum registrácie: 09.03.2008
Kontaktovať užívateľa:

no mám prsia odzačiatku zaostávajúce, neviem skúšam rôzne techniky, hmotu naberám ďalej pomaly ,nestagnujem, uvidíme čo bude ďalej chcem súťažiť :)
Slizer

Príspevokod užívateľa Laci » 11.01.2011

Z toho súdim, že chceš sypať :)
Videl som aj tvoje reakcie v sekcii anabolicke steroidy.
Takže asi nie medzi naturálmi čo ? 8)
Laci
Dátum registrácie: 11.10.2010

bojujem s vlastnou genetikou s prsným svalostvom to by mi velmi pomohlo potom by som bol úplne vyvážený, mal by som ísť za trénerom dlho som za ním nebol ten má vela skúseností s kulturistikou, ale samozrejme chcem byť masívny 10 kg hore by som bral
Slizer

Príspevokod užívateľa Laci » 11.01.2011

No neviem ako presne to prebieha medzi naturálmi, ale mam ten pocit ze co sa týka Half-life väčšiny steroidov tak je to celkom na dlho.
Neviem či by som riskoval medzi naturálmi účasť a v v súťažiach kulturistickej asociácie by si nemal vôbec šancu si myslím.
RadŠej makaj jak sa len dá a o rok-dva by si to mohol medzi naturálmy teoreticky skúsiť
Laci
Dátum registrácie: 11.10.2010

Návrat na "Fotky užívateľov (pred a po: objemovka, rysovačka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných