I KILL YOU!!!

Príspevokod užívateľa malyivko » 17.10.2009

či je niekto natural,alebo nie je je jeho osobna vec.. poznam chalanov čo nie su tak isto naturalny a je to bieda s nimi..či už je jakuzza natural alebo nie . postavu ma asi najvačšiu z fora,alebo sa mylim?
*Tento svet potrebuje zreštartovať*
Užívateľov profilový obrázok
malyivko
Dátum registrácie: 19.07.2007
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Príspevokod užívateľa Agony » 17.10.2009

či je niekto natural,alebo nie je je jeho osobna vec.. poznam chalanov čo nie su tak isto naturalny a je to bieda s nimi..či už je jakuzza natural alebo nie . postavu ma asi najvačšiu z fora,alebo sa mylim?
az po mne :wink: :005
Agony
Dátum registrácie: 08.09.2007

Príspevokod užívateľa Hefaistos » 17.10.2009

Kvalitna strava+rozumne doplnky+ vola robia divy..
hej beaste, však toto splňaš aj ty, hod foto nech sa pozrieme na tie divy :)

:lol: No ale nezabudni čo som napísal tam ešte:
ze nemoze byt nekto takyto naturalne po napr roku cvicenia j. ma odcvicene roky...
Ale nejdem sa vyhovarat fotku som tu uz nedavno dal ale zmazal som bola nachuja vyfotena, ale na konci objemovky dam foto klidek :019
Edit: Nahodim foto az ked to bude blizsie k "neclovekovi" :lol: hh

Samozrejme, ved ja takych poznam dost co sypu alebo sypali, mam aj kamosov co prave teraz sypu, takze to je vpohode ked nekto sype spoznas rozdiel ale z fotky sa to neda rozpoznat musis vidiet real, nvm co sypu ti tvoji ked sutaky biedni treba aj vediet sypat , xixi :-D
"Iba život, ktorý žijeme pre ostatných, stojí za to."

Albert Einstein

I don't take steroids ... but thanks for asking.
Hefaistos
Dátum registrácie: 06.01.2009
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa cayman » 17.10.2009

najvacsi neviem ci bude, do objemu su tu mozno aj vacsi chlapici, aj ked su nizsi...Ale co do kvality postavy asi najkvalitnejsia co tu je...
Keď vstúpite do posilovne, sústreďte sa len na maximálny výkon. Akonáhle však máte tréning za sebou, zabudnite na cvičenie a radujte za zo života.
cayman
Odbornik
Dátum registrácie: 27.01.2008

Príspevokod užívateľa robink0 » 18.10.2009

Určite bude jeden z največších tu na fóre....ale si to musel aj poriadne oddrieť... ten chrbát s tricepsom to brutal :wink:
robink0
Dátum registrácie: 01.11.2008

Príspevokod užívateľa Aatx » 25.10.2009

Určite si to už niekde písal ale ja som lenivý kaper , kolko rokov cvičíš ?
Aatx
Dátum registrácie: 25.10.2009
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa ACHMED » 25.10.2009

tazko povedat kolko presne a hlavne co to znamena cvicit, mozem ti povedat ze prvy krat som prisiel do posilky v 15 tich, ale cvicenie raz za tyzden, aj to som len rok cvicil nohy, neznalosti a chyby v treningu a v strave, to nie je ono, posilnovanie som nebral vazne, venoval som sa inemu sportu, onedlho budem mat 25 ale to neznamena ze tych 9-10 rokov cvicim pravidelne, jem tak ako mam a regenerujem tak ako mam, tiez su tu vykyvy vo vahe, choroby, minuly rok som sa dostal na ubohych 89kil a vyzeral som ako by som nikdy necvicil, stratil som dost zo svalovej hmoty, takze som zacinal skoro odzaciatku, na zaciatku tohto roku v zime som sa dostal na 110kg, cize rad by som ti povedal tolko a tolko, ale u mna sa to neda, jedine ti mozem povedat ze som sa do toho pustil vaznejsie tak 3 roky dozadu a poslednych niekolko mesiacov robim vsetko tak ako mam do detailu, jasne sem tam to ujde :)
ACHMED
Dátum registrácie: 16.08.2007

Tak to potom rešpekt pred tvojou vytrvalosťou 8) Dúfam že aj ja , jedného krásneho bieleho dňa budem vyzerať ako ty :D teda ak mi to dovolíš a nebudeš mať nič proti :wink:
Aatx
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Hefaistos » 25.10.2009

Taky ako J. nebudeš, :_D tomu ver lebo nemas taku vysku ako on :lol: pravdepobobne hhhh, viem chytam za slovicka :-D
"Iba život, ktorý žijeme pre ostatných, stojí za to."

Albert Einstein

I don't take steroids ... but thanks for asking.
Hefaistos
Dátum registrácie: 06.01.2009
Kontaktovať užívateľa:

a neni ani taky pekny ako ja :lol:
ACHMED

jaku vysku ? 190cm je malo ?:D
Aatx
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa pepo88 » 25.10.2009

to viacery z nas este nevedia ci si pekny, ked sme ta nevideli.. postava moze byt fajna, ale mozes byt skaredy :lol:
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

:cry:
ACHMED

to viacery z nas este nevedia ci si pekny, ked sme ta nevideli.. postava moze byt fajna, ale mozes byt skaredy :lol:
brad pitt a Sám doma kevin sa mozu skovat :D pekny som :D usudzujem podla kontaktov dievcat v mojom telefone :D
Aatx
Kontaktovať užívateľa:

:cry:
achmedko neplac ja viem ze teraz je kriza a nieje dostatok plastickych trhavin vo svete , ale potesim ta aspon tym ze o 3 mesiace sem supnem aj ja svoj log :D
Ked si clovek mysli ze uz nemoze ,je len v polke svojich sil a stale tu ma este 50% rezervu.
Aatx
Kontaktovať užívateľa:

Návrat na "Fotky užívateľov (pred a po: objemovka, rysovačka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných