Ako ďalej....

Ako ďalej....

Príspevokod užívateľa karkijunior » 31.08.2017

Ahojte,

prišiel som si sem po radu:)

Moja začiatočná váha bola pred 3 rokmi 118 Kg. Po zmene stravy som zaradil fitko + bike a udržoval sa na stav , ktorý vidno na fotkách. Zdravú vyváženú stravu držím doteraz ale nedávam si pozor na prehrešky. Teraz som sa rozhodol posunúť zas niekam vyššie avšak netuším , ktorým smerom ísť.

1, ísť do kalorického deficitu a dať dole všetok tuk a potom začať naberať
2, ísť túto zimu do kalorického plusu ( iba kúsoček nad ) a po zime sa zbavovať tuku

Koža na bruchu mi ostala voľná ak niekto pozná recept ako s tým zabojoval počúvam:)

Neľúbim sladké ani sladké malinovky takže v tomto smere nemám problém. Potrebujem poradiť aký ciel si stanoviť nakoľko moje zlyhanie bolo vždy pri tom že som začal tvrdo cvičiť cítil som že svaly rastú ale aj tuk a hneď som prešiel do dietovania a takto som som sa točil furt dokolečka....bez výsledku.

Ďakujem vopred za názor radu:)

https://drive.google.com/file/d/0BzGINo ... sp=sharing
https://drive.google.com/open?id=0BzGIN ... 1KSnpIOWRn
https://drive.google.com/open?id=0BzGIN ... JOSjl4Uk5R
https://drive.google.com/open?id=0BzGIN ... dYZnJ6WjVV

Ďakujem vopred za názor radu:)
karkijunior
Dátum registrácie: 30.08.2017
Cash on hand: Locked

Re: Ako ďalej....

Príspevokod užívateľa John1003 » 31.08.2017

Já bych podržel ještě tu dietu. Není nic horšího než nějaký ten cyklus nedotáhnout do konce. Člověk pak vidí jenom poloviční výsledky a je ze všeho otrávenej a nic dalšího se mu držet nechce. Žádný dlouhodobý kraviny jak drží spousta lidí. Ale kratší a opravdu poctivou dietu, ať jsou výsledky vidět a potom se rozhodnout co dál - pravděpodobně se vrhnout na nabírání, když tě fitko baví.

Z kůže si starost nedělej, kdyby si to měl hodně vytahaný, už s tím nejde nic dělat. Pomůže jenom operace, ale ty to máš pouze mírného charakteru a to se bez problémů stáhne samo. Chce to jenom čas.
John1003
Dátum registrácie: 26.04.2017
Poďakoval: 7 krát
Bolo mu ďakované: 58 krát

Ďakujem za radu:)
karkijunior

Príspevokod užívateľa rapsic » 31.08.2017

potiahni este dietu, aby to bolo pekne vidiet daj prec ten tuk, a s kozou si vobec nerob starosti nieje to vobec take ako si mozno myslis treba tomu vsetkemu cas
Užívateľov profilový obrázok
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 226 krát
Bolo mu ďakované: 520 krát

Príspevokod užívateľa silný » 31.08.2017

tiež si myslím , že by si to už mal dotiahnuť do konca,zhodiť to všetko prebytočné a škaredé, keď ti to tak pekne ide a nie zastať na pol ceste... bude sa ti potom omnoho lepšie naberať z nižšieho % tuku...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 648 krát

Príspevokod užívateľa mar55 » 31.08.2017

Muslim ze aj psychicky ta to viac teraz nabudi, ked to dotiahnes s chudnutim. Drzim palce
mar55
Dátum registrácie: 20.11.2014
Poďakoval: 12 krát
Bolo mu ďakované: 9 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa artsvk » 31.08.2017

začni viac benchovat :)
artsvk
Dátum registrácie: 16.01.2012

Ešte raz dakujem za odpovede ciel/smer je teda jasný :)
karkijunior

Návrat na "Fotky užívateľov (pred a po: objemovka, rysovačka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní