Miro , pokus o nový progres na 87 KG

Re: Miro , pokus o nový progres na 87 KG

Príspevokod užívateľa silný » 04.08.2017

od jakživa sa cvičilo Full body pripadne jeho variacie, golden era - Anrold, Franco atd. imo najlepšie postavy, všetci začínali na full body, ked sa spýtaš dakeho aj sučasneho lepšieho profíka, ako cvičil, ked zacinal alebo co by odporucil zacinajucim resp. ako by cvicil on, keby mohol zacať od znova? hadaj aka by bola odpoved? no jasne ze split - partia 1x weekly ze :D
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 59 krát
Bolo mu ďakované: 367 krát

Príspevokod užívateľa John1003 » 04.08.2017

Já ale nikde nepíšu ani netvrdím, že full body do začátku je blbost. Hledáte v mém komentu něco, co tam není. Reagoval jsem na Dartyho příspěvek, že „Splitovy trening je absolutne neefektivny“. Naprosto souhlasím, že full body je do začátku lepší, ale taky řikám, že začít se dá i na splitu. (Kdyby tohle byl největší problém začínajících cvičenců tak by bylo ještě zlatě). Jestli borec plánuje formu Arnolda a chce to co nejdříve tak doporočuju začít fullbody.
John1003
Dátum registrácie: 26.04.2017
Poďakoval: 6 krát
Bolo mu ďakované: 49 krát

Príspevokod užívateľa bassspencer » 04.08.2017

Diky za názory , už viackrát som rozmyšľal aj nad full body . zatiaľ ale ostanem ešte pri splite . uvidíme ako to pôjde ak sa toho moc nezmeni prekopem teda treningovy plán . A neviem ale split som cvičil od jakživa nabral som nejakých 14 kg od úplného začiatku s nie moc dobre poriešenou stravou a nezdá sa žeby v posilke nejako moc ľudi cvičilo fullbody( ak mám pravdu povedať s viacerimi som sa tam bavil ani jeden nepovedal , že cviči fullbody ) . A už je to tu :D , včera som si narobil kuracie prsia s ryžou a neska pridem na obed do chladničky že kde je moja ryža ? a mama že použila som ju do plnenej papriky , zober si chleba :D

Hlavne sa tu nevaďte o tých treningoch , ja do konca na tých 87 KG dojdem a či už spilom alebo fullbody aj tak to dám :)
bassspencer
Dátum registrácie: 10.12.2013

Príspevokod užívateľa Chaskar » 04.08.2017

mat tvoje problemy....tie kila naberiem za dva tyzdne...😗
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Užívateľov profilový obrázok
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 244 krát
Bolo mu ďakované: 332 krát

Príspevokod užívateľa bassspencer » 09.08.2017

Chlapi tak som cvičil teda 3+1 , a dnes v noci pri ležani na ľavom ramene celkom taká pichľava bolesť neska som zistil že na tom ramene mám takú hrčku ,ktorá pri silnejšom stlačení boli , išiel som cvičiť že to budem šetriť a nenakladať si moc , ale už pri benchpresse som to dosť cítil , jednoručky dolehlavou už celkom bolesť a rozpažovanie kladiek to už som nedaval , dorazil som prsia bradlami a išiel nasraty domov , najviac ma serie ,že ak pôjdem desi ku ortopedovi objedna ma desi za mesiac , do vtedy nemôžem mať takú pauzu v treningoch + bolo by dobre s ana to pozreť keĎ je to teraz na padrť a nie ak sa to zlepši a opuch zmizne . techniku pri cvikoch som si zlepšil na ukor váh . akurát pri drepovani akosi tie ramena dostavajú na frak keĎ musím činku držať na traperzoch . skúsim jednoho známeho ortopeda sukromného čo mi na to povie , len neviem či ma terminy . Je to škoda , idem do toho naporiadok a nechcem vynechávať .
bassspencer
Dátum registrácie: 10.12.2013

Návrat na "Fotky užívateľov (pred a po: objemovka, rysovačka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní