vysunuté boky

vysunuté boky

Príspevokod užívateľa tutti_avanti » 12.07.2016

Zdravím, mám dosť vysunuté boky, viem že je tam vela tuku, no nieje to len tým, proste mám takú stavbu tela, mal som ich tak už keď som bol malý a bez svalov či nadmerného tuku.. Poradili by ste ako to opticky vyrovnať ? možno cvičiť bočne brušné svaly aby sa to trochu dorovnalo ? Inak cvičím 2 mesiace.
f.jpg
f.jpg (63.27 KiB) 1640 zobrazení
s.jpg
s.jpg (76.98 KiB) 1640 zobrazení
tutti_avanti
Dátum registrácie: 12.07.2016
Cash on hand: Locked

Re: vysunuté boky

Príspevokod užívateľa mar55 » 12.07.2016

To mam aj ja...cvic, inak sa to nestrati. Siroky zadok a boky budes mat furt, ale ked to vytrenujes, bude to vypadat ok.
mar55
Dátum registrácie: 20.11.2014
Poďakoval: 11 krát
Bolo mu ďakované: 9 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Rastislaav » 12.07.2016

Cvic vela chrbat a ramena opticky sa ti zmensia boky :) nevravim ze ostatne partie necvic.
Rastislaav
Dátum registrácie: 29.12.2015

Príspevokod užívateľa ajon » 13.07.2016

Cvič celé telo poctivo, aspon 3-krát týždenne a nezabúdaj na nohy. Dva mesiace je ešte strašne málo na to ,aby sa tuk okolo brucha stratil.
Držím palce :)
ajon
Dátum registrácie: 29.06.2016

Príspevokod užívateľa tutti_avanti » 13.07.2016

cvičím celé telo 3-4x týždenne chrbát-triceps, prsia-biceps, nohy-ramená(tie idem niekedy samostatne 4tý deň). Viem že 2 mesiace sú málo, ale hovorím vždy som to tak mal aj keď som bol chudý ako decko.. a napadlo ma že cvičením bočných brušných svalov by sa mi mohol trochu rozšíriť akurát ten priestor medzi bokmy a vrchom tela a teda by som trochu zmenšil ten tvar presýpacích hodín
tutti_avanti

Príspevokod užívateľa silný » 13.07.2016

cvičím celé telo 3-4x týždenne chrbát-triceps, prsia-biceps, nohy-ramená(tie idem niekedy samostatne 4tý deň)
takto ale neprecvičíš cele telo 3-4x týždenne ale len danné partie raz, max dva razy za týždeň, co je pre teba absolutne zbytočne a neučinné... daj tam daek Full body, tak precvicis cele telo 3-4x/týždeň
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 65 krát
Bolo mu ďakované: 416 krát

myslel som celé telo do týždňa, viem že tým cvičím len dané partie :D cvičím normálny split, prečo zbytočne a neúčinné?
tutti_avanti

Príspevokod užívateľa silný » 13.07.2016

nemas vybudovany ziadny svalovy ani silovy zaklad, tvoje telo bude rast aj ked na kazdu partiu hodis po 4-6 sérií základných cvikov obdeň, vobec nepotrebujes zatial cvicit daky split, kde je vela serii a izolovanych cvikov... pri FB das telu stimul na rast 3-4x do tyzdna, cize progres by mal byt omnoho rychlejsi za predpokladu, ze budes aj ostatne veci robit spravne...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 65 krát
Bolo mu ďakované: 416 krát

no cvičím zatial tie 2 mesiace a funguje mi to, škoda že nemám fotku z pred tých dvoch mesiacov.. takže uvidím ešte taký mesiac ako to pôjde, ak sa nikam neposuniem dám na tvoje rady :)
tutti_avanti

Príspevokod užívateľa Ytak » 13.07.2016

nechcem sa ti do toho moc miesat, ale ked som si pozerala clanky a cviky a rozhodovala co a ako, tak mi prislo ze v splite clovek cvici partiu raz za tyzden, vsetci tvrdia ze sval rastie den dva a potom nic, tak mne pride efektivnejsie ten sval cvicit kazdy druhy den a to mozem robit iba ked idem fullbody, tak ho cvicim 3krat za tyzden a to mi pride efektivnejsie
Dátum registrácie: 14.06.2016

Príspevokod užívateľa homar » 13.07.2016

tak existuje aj vysokofrekvenčný split, ale hej, fullbody je lepšie v tomto prípade
R.C.: “Train harder and grow bigger.”
Užívateľov profilový obrázok
homar
Dátum registrácie: 29.05.2008
Poďakoval: 32 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát
Kontaktovať užívateľa:

Návrat na "Fotky užívateľov (pred a po: objemovka, rysovačka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní