Moj pokus o zmenu :-)

Re: Moj pokus o zmenu :-)

Príspevokod užívateľa Phantom » 20.12.2015

samozrejme vahy podsekni neda sa ist nonstop tyzdenne 2kg hore :D
Opäť na vrchole Olympu...
Užívateľov profilový obrázok
Phantom
Dátum registrácie: 30.10.2014
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa noGainz » 20.12.2015

nic nepodsekavaj neries ziadne cisla ADM ti vypisal vsetko co potrebujes, pridavaj vahu kde to pojde dodrziavaj techniku a o rok dva za nespoznas
noGainz
Dátum registrácie: 01.01.2015

Príspevokod užívateľa Phantom » 20.12.2015

Ide o to ze ked napíšeš daj 4x6 napr tak da automatika vahu čo urobí s tym 4x6 ale nebude sa posuvat dalej a ked to podsekne ze napr da 4x6 80 tku a podsekne na 75 ptm po 2w da 77,5 zas 2w 80 a zas 2w skusi 82,5 a mas za mesiac/dva zlepšenie o 2,5kg za rok to je 12,5-15kg čo je slusne ked sa dostaneš uz na inu uroven ako začiatočník a necvicis cisto silovo a stale zvyšuješ vahu a telo dostava novy stimul ako ked cvicis 2 mesace s tym istym periodizacia atd to je zatial zbytočne vysvetlovat je ich viac a ked uz ma tych 75 a je to lahke tak neh robí stopky na hrudi alebo to robí pomaly dole rychlo hore atd atd sposobov je vela a pritom zlepší techniku a porastie neviem či cvicis vo fitku ale tych 20E mesacne na fitko by sa dalo naškrabat podla mna dohodni sa z rodičmi že budeš pomahat atd daj psie oči na mamku a tak nechce sa mi to vsetko čítat či chodíš či nie a na pohlady ostatnych sa vyser ze kukaju na teba ze si chudy jeb na to nik nebol hned velky takisto strava povedz rodičom neh nekupuju keksy ale račej maso ryzu vločky tvaroh vajca zalezi akych rodičov mas
http://www.ironfactor.cz/viewforum.php? ... 171b890a88
Tu si to mozeš prečítat vsetko o treningu rozpis treningov a vybrat si ktory ti sedí mne to fungovalo najlepšie tak ked som si zariadil zošit pomeral sa pred odvazil urobil si trening jedalniček a pisal som si čo som jedol a cvicil denne a drzal sa planu a jedalnička a po 2 mesacoch som sa pomeral odvazil a zapísal si ako mi to slo v čom som sa zlepšil či som dosiahol to čo som si dal daj si menší ciel co chceš za tie 2 mesiace dosiahnut posunut silu o 2,5 kila objem o 1-3kg napr a sleduj sa po tom plane a men ich kazde 2 mesiace jedalniček tiez trosku zmen potom zas zmen plan a to iste zapíš pred a po a časom si mozes pozriet ze co ti sedelo a čo nie takto to aspon robím ja a striedaj treningy Fullbody split 2+1 2+2 cviky opakovania prestavky poradie cvikov atd
tu skus ešte toto počítat píše to aj SJM tuto na fore čo je
http://fitcult.refresher.sk/390/Co-stoj ... stu-svalov
http://fitcult.refresher.sk/73/Pricina- ... nia-zataze
Opäť na vrchole Olympu...
Phantom
Dátum registrácie: 30.10.2014

Príspevokod užívateľa WorkoutBoy » 14.05.2016

Tak znovu po nejakej dobe ...cvičil som viac menej len s vlastnou váhou a aj to nie pravidelne a poriadne ..nechcem sa vyhovárať a zároveň som na seba naštvaný že sa predsa vyhováram :D nejak som "nemal čas" na cvičenie..uprednosťňoval som priateľku,školu,vodičák atď atď ..hovorím to už asi tretí krát ale :D ....do tretice všetko dobré ..už neskončím :) a chcem sa opýtať či mi niekto vie zhodnotiť,upraviť alebo rovno zahodiť moj treningovy plan ..jedalniček už je podľa mňa na oveľa lepšej urovni ako kedysi ..nemam sice rozpísané kompletne všetko ale darí sa mi dodržiavať cca 1.8g bielkovín na kg ...takže plán je rozdelený na 3 dni v týždni a víkend je kardio atď .. : PONDELOK- Chrbát+Triceps: Príťahy na hrazde(nadhmatom) 4x8,Príťahy na chrbát s jednoručkou v kľaku na lavičke; Kľuky na bradlách 4x15; Sťahovanie kladky na triceps -4x8; Bench na úzko 4x8;...STREDA- Prsia+Biceps: Benchpress 4x8;Rozpažovanie s jednoručkami na rovnej- 4x8; Zdvih veľkej tyči v stoji 4x8; Zdvih EZ na scottovej lavičke : 4x8 ..PIATOK- Nohy+Lýtka: Drepy: 4x8; Predkopávanie : 4x8 ; (btw neviem rozmýšľal som či nepridám aj legpress.. ) Výpony na lýtka 4x8 ..................Tak by som vás poprosil niekoho či už je tento plán "vhodný" alebo nie ...dostal som rady že si to mam zložiť sam ale keď to skladam tak mi vždy niekto povie že to nieje dobre :) tak prosím niekoho o radu..inak takisto neviem kam priradiť cvičenie brucha :/ vopred diky
18 rokov
Výška: 180 cm
Váha: 64,5 +- kg
Bench: 95 kg
Mrtvy ťah: 110 kg
Drep: 95kg
WorkoutBoy
Dátum registrácie: 22.06.2013
Poďakoval: 1 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa nsp » 15.05.2016

a prečo nejdeš ten full body 3 krát do týždna? / brucho na konci tréningu alebo vo voľné dni/
nsp
Dátum registrácie: 16.04.2016

Príspevokod užívateľa WorkoutBoy » 15.05.2016

Ten TBT ?
18 rokov
WorkoutBoy
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa nsp » 15.05.2016

aký len chceš, kľudne nejaký svoj...
nsp
Dátum registrácie: 16.04.2016

Príspevokod užívateľa WorkoutBoy » 19.05.2016

dobre držím sa toho TBT už od pondelku tak uvidíme po nejakých pár týždňoch :)
18 rokov
WorkoutBoy
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa WorkoutBoy » 20.05.2016

Dobre prvý týždeň zamnou a priateľku sa mi podarilo prehovoriť nech ma odfotí tak rovno to hodím aj sem nech vidno progress ak nejaký bude :D
Prílohy
image.jpeg
image.jpeg (513.56 KiB) 1632 zobrazení
image.jpeg
image.jpeg (463.82 KiB) 1632 zobrazení
18 rokov
WorkoutBoy
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa WorkoutBoy » 06.07.2016

Niečo z dneska keď mi ostala energia po treningu :D Trošku na "banán" ale už som bol unavený.
Prílohy
2016-07-06.png
2016-07-06.png (543.71 KiB) 1326 zobrazení
18 rokov
WorkoutBoy
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Ytak » 06.07.2016

ja mam trochu nezvycajnu reakciu na tie fotky ;) uz ti niekedy kozny lekar skontroloval tie znamienka co mas?
Dátum registrácie: 14.06.2016

:D áno kontroloval,a všetky sú v poriadku :) vyzerám síce ako dalmatinec ale každý sme nejaký :)
18 rokov
WorkoutBoy
Kontaktovať užívateľa:

rozhodne nie, ja ich mam zial viac, chodim to davat kontrolovat tak raz za 5 rokov , i ked kozna vzdy frfle ze treba kazdych 6 mes, ale uz ich mam tak cca 20 vyrezanych

no ja som tiež poctivý v tom (oh irony) :D ale zas pozerám si ich aj ja takže keby sa mi niečo nezdalo tak bežím o dušu niekam :D ale vyberané nemám ani jedno a ani sa nejak nechystám :) kamarátovi vyberali a aj sestre a neviem či to je konkrétnym "odborníkom" ale majú väčšie jazvy ako znamienko predtým.
18 rokov
WorkoutBoy
Kontaktovať užívateľa:

no, zalezi kde na tele, niektore mam celkom pekne zahojene, oni toho vyberaju celkom dost, ma to svina velky koren a aj dost okolo, mi to kolega vysvetloval ked vyrezaval zopar na bruchu

Návrat na "Fotky užívateľov (pred a po: objemovka, rysovačka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných