Moj pokus o zmenu :-)

Moj pokus o zmenu :-)

Príspevokod užívateľa WorkoutBoy » 07.07.2013

Zdravim :-) volam sa Jakub ,mám 14 rokov ,vyska 160 ,vaha 43,9 .Intenzivnejsie cvicit som zacal takto pred rokom .Predtym som niekedy robil kliky a kedze byvam v rodinnom dome vzdy som sa vesal po hradzdach atd.Asi od mojich 8 rokov hravam futbal.Cvicit som zacinal s vlastnou vahou (kliky,zhyby,brusaky).Pomaly som si zacal tvorit rozne treningove plany a ucil som sa nove cviky z videii.Neskor mi rodicia kupili jednorucky (max vaha :7kg na jednu ) a skusal som bicepsove zdvihy a to e asi tak vsetko.Ja som nikdy nerastol rychlo,vzdy som bol skoro najnizsi v triede.Odkedy som zacal cvicit mam pocit ze lepsie rastiem ..za 1 rok som narastol 12 cm (preventivna prehliadka) :-)bol som v uzase nabral som asi 10 kg.Zacal som pocitovat zvacsenie sily,dokonca aj vyrysovania noektroych svalov:-) na bicepse som si nahmatal dost pekny sval a ani 6-pack niesu na zahodenie :-) Nevravim ze som rambo ale zacal som citit ze to cvicenie k niecomu je :-)Fotku na ktorej som predtym nez som zacal cvicit nemam ale novsie fotky sa chystam pridavat :-)Dufam ze mi poviete svoje rady a napady ktore by mi mohli pomoct :-) Vopred dakujem svalnaci :-)
18 rokov
Výška: 180 cm
Váha: 64,5 +- kg
Bench: 95 kg
Mrtvy ťah: 110 kg
Drep: 95kg
Užívateľov profilový obrázok
WorkoutBoy
Dátum registrácie: 22.06.2013
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 1 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: Moj pokus o zmenu :-)

Príspevokod užívateľa arnost » 07.07.2013

a kde su tie fotky o ktorych pises :D
arnost
Dátum registrácie: 28.07.2012

tak tato aktuálna :D Bol by som rád ak by ste sa mi nesmiali :D snažim sa ako viem (PS:snažím sa pribrat lebo ako vidite je mi vidno rebrá ) :(
Prílohy
fzhj.jpg
fzhj.jpg (181.69 KiB) 6976 zobrazení
18 rokov
WorkoutBoy
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa junkman12 » 07.07.2013

veľmi vam tam svieti slniečko?

edit: mas na co budovat, neni co zhadzovat, tak len smelo papaj :) + regeneracia, dobry spanok a dobre znamky :D :007
Naposledy upravil/-a junkman12 v 07.07.2013, upravené celkom 1 krát.
junkman12
Dátum registrácie: 27.02.2010

Príspevokod užívateľa Sav1N » 07.07.2013

Neber to ako hate :) Cvičíš rok, ja cvičím tak 3 mesiace polka s vlastnou vahou a polka s činkami bez proteinov atd...Mám o dosť vačšie ruky (biceps) ako ty, a chváliť sa tehličkami na tvojom mieste nieje vhodne, keby som bol taký chudý tiež by som mal :) Ja tehly nemám takže nemam čo vyčitať, len porovnávam :) Ak priberieš može to byť fajn :)
Sav1N
Dátum registrácie: 07.07.2013

Príspevokod užívateľa Sav1N » 07.07.2013

Zabudol som dodať že mám 13 :)

Začni poriadne jesť, poprípade si zaobstaraj gainer, výšku neovplyvníš ale objemu ti je treba :)
Tak povedz doma nech varia viac proste :D

/Jaaj ty mysliš "ani 6 pack niesu na zahodenie " trochu inak ..ja som to myslel ze neni na zahodenie ich mat nie ze ich mam

/Vies ale dufam aj chapes to ze ja som rastol strasne pomaly ..ja som mal asi 2 roky 146 cm a teraz som sa vytiahol mna to dost tesi a premna je aj pomalsie lepsie ako nic ja sa budem snazit a dufat ze o nejake 2 roky to pojde rychlejsie

-ked chces nieco dodat, edituj si prispevok inak to vymazavam,inak forma dost gud,lr
Naposledy upravil/-a Sav1N v 07.07.2013, upravené celkom 2 krát.
Sav1N
Dátum registrácie: 07.07.2013

Príspevokod užívateľa lipo » 07.07.2013

Je pekné že si začal cvičiť a nepreferuješ herné konzoly, hry atď. pred športom (aspoň dúfam). No si dosť mladý takže moc by som to nesilil, nie je sa kde ponáhľať a činky by som do rúk ešte nebral, cviky s vlastnou váhou + iné športy si myslím že by bola najlepšia voľba. Taktiež na stravu bacha, si mladý, vyvíjaš sa, rastieš, telo potrebuje dostatok živín a hlavne vyvážené množstvá, takže snažiť sa prijímať zdravé veci, zo zdravých zdrojov (aj keď viem že dnes v tých obchodoch človek moc toho zdravého nenájde) no som zástancom toho že radšej si kúpim jablko z obchodu ako kolu (http://www.mojevideo.sk/video/1acbb/coc ... aznik.html). Samozrejme kludne si daj aj pizzu, buchty, halušky, čokoládu ale nejedol by som to každý deň, všetko s mierou + dostatok pohybu a mal by si napredovať po každej stránke...
Čo sa týka tej tvojej výšky, nieje to z toho že športuješ ale z toho že ešte rastieš, ešte sa vyvíjaš (genetika) - to len tak pre upresnenie.
"Ak nebudeš mnoho očakávať, budú sa ti zdať aj malé veci veľkými."
Platón
"Nesnaž sa prevyšovať ostatných, ale sám seba."
Cicero
lipo
Dátum registrácie: 15.10.2011

Aha no ja sa snazim jest zdravo ..nikdy som nebol typ pizza macdonald atd :-) pohybu mam dost kedze do skoly chodim bicyklom asi 3 km plus ten futbal :-)ale dakujem za rady urcite si ich zoberem k srdcu :-)
18 rokov
WorkoutBoy
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa lipo » 07.07.2013

Ak máš dosť veľký výdaj energie + si mladý a vyzerá to tak že aj metabolizmus pracuje na pekných obrátkach tak zvýš príjem kvalitnej stravy a mal by si pribrať a rozhodne to nebude len tuk... Takže v tomto prípade treba si zostaviť jedálniček. Dobrý tréning, pomedzi to športy + dostatok B, T, S a verím že to pôjde hore ako nič...
"Ak nebudeš mnoho očakávať, budú sa ti zdať aj malé veci veľkými."
Platón
"Nesnaž sa prevyšovať ostatných, ale sám seba."
Cicero
lipo
Dátum registrácie: 15.10.2011

A čo by ste mi poradili ak jem to čo sa doma navarí? :-D
18 rokov
WorkoutBoy
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa mes1ac » 07.07.2013

menej smajlikov a viacej papkat..
miesto sladkosti si nechaj nakupit tvarohy
na ranajky si daj miesto cokoladovych a podobnych musli vlocky s mliekom
a ak nahodou nevies, nauc sa robit prazenicu..aj so msa ju naucil robit v 5 rokoch a zatial je to najuzitocnejsia vec v mojom zivote co som sa naucil..kusok smutne kedze mam 19, ale couz
vela zer, cvic a v 17 na strednej budu baby cumet
mes1ac
Dátum registrácie: 27.07.2012

Príspevokod užívateľa sjm- » 07.07.2013

uznavam ta, ze v 13stich si sa do toho pustil a aj ta to bavi, ked vydrzis, budes kapo
Progressive overload is a myth and counting macros only works if your name is Marco.
sjm-
Moderator
Dátum registrácie: 31.10.2009

Príspevokod užívateľa WorkoutBoy » 08.07.2013

Prazenicu jedavam obcas a aj ju viem spraviť :) a ďakujem všetkým za podporu :) budem sa snažiť..
18 rokov
WorkoutBoy
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa sacatungka » 08.07.2013

Cvič hlavne kliky, aby sa ti zväčšil prsný sval, tým zakryješ rebrá medzi prsiami. A keď už necvičíš len s vlastnou váhou, tak proste nejaké cviky na prsia, ale tak ako ti tu už písali, si mladý, nesiľ to a pekne pomaly a postupne, nie hneď si naložiť...
Vek: 17
Vyska: 184 cm
Vaha: 80 kg
sacatungka
Dátum registrácie: 02.02.2013

Príspevokod užívateľa Neusohl » 09.07.2013

Cvikov s vlastnou váhou máš fakt veľa, mnoho z nich je fveľmi dobrých, a hlavne sú rôznej obtiažnosti - takže aj v tom sa máš kde posúvať .. som rád že v mladom veku sa snažiš žiť zdravšie a robiť niečo pre seba, ale nesil to .. užívaj si život počas cvičenia/ v posilke ale potom vypni a užívaj si mladosť/pubertu - lebo z môjho pohľadu to je najkrajšie obdobie v živote :013

Držím palce :007
"Buď bojovníkom a zabi túžbu, tú silnú nepriatelku duše." (Bhagavadgita 3.43)
Nebuď idiot a nekupuj suplementy, ktoré sú drahšie ako by mali byť - nenechaj sa okoňovať!
Neusohl
Dátum registrácie: 06.04.2011
Bolo mu ďakované: 1 krát

Návrat na "Fotky užívateľov (pred a po: objemovka, rysovačka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní