Walcott

Re: Walcott

Príspevokod užívateľa Walcott » 07.11.2012

Tak dnes je veľký deň D, a čo tým myslím? No predsa začiatok objemovky :007

V stručnosti tu zhrniem stravu a tréning a neskôr budem pridávať foto na porovnanie.

Takže začnem doplnkami ktoré mám:
protein: http://www.protein.sk/e-1514-whey-prote ... -authority
kreatín: http://www.protein.sk/e-1635-creator---biotech
amino: http://www.protein.sk/e-1510-bcaa-xpres ... -nutrition
vitamíny: http://www.protein.sk/e-889-daily-vita- ... -nutrition + ešte nejaké Céčko
glukoza: http://www.protein.sk/e-196-glukoza-20-kg---kompava

Dnešný jedálniček a vlastne aj približne rovnaký by som chcel ísť počas objemovky:

Vstávanie 9:30 - protein + 2 bobule kreatinu
Raňajky: 10:00 - vločky + vitamíny
Obed1: 13:00 - kura + ryža
Tréning: 15:00 - 30min pred tréningom 2 bobule kreatínu, tesne pred treningom 7g bcaa, tesne po 7g bcaa + 5g glukózy, 20 min po tréningu protein
Obed2: 17:00 - kura + ryža
Večera: 20/21:00 - praženica/omeleta zo 4 vajec + nejaká zelenina
Pred spaním: cca pol noc - tvaroh

Takto nejak by som sa chcel stravovať, samozrejme sem tam bude namiesto kuraťa bravčovina, ryba...ako aj namiesto vajíčok niečo ine + medzi to nejaké ovocie, orechy a pod...

Tréning bear routine v mojom podaní:

Streda:
Bench-press (bear style)
Príťahy v predklone (bear style)
Rozpažovanie s jednorúčkami na plecia (4 serie po 12 op.)
Biceps s velkou činkou/jednoručky (4 serie po 12 op.)
Bradlá/farncúzsky tlak (4 serie po 12 op.)

Štvrtok:
Mŕtvy ťah (bear style)
Leg-press (bear style)
Lýtka (4 serie po 12 op.)
Brucho na šikmej lavičke (4 serie po 12 op.)

Piatok voľno

Sobota:
Zhyby na hrazde/horná kladka k hrudníku (bear style)
Bench s jednoručkami (bear style)
Pullover (4 serie po 12 op.)
Millitari press - tlaky s velkou činkou v sede pred hlavu (4 serie po 12 op.)

Nedeľa:
Drepy (bear style)
Zakopávanie (4 serie po 12 op.)
Výpony na lítka (4 serie po 12 op.)
Brucho zdvíhanie nôh (4 serie po 12 op.)

Pondelok, utorok voľno

Dnes som odcvičil prvý deň, tréning sa mi páči, čo ma príjemne prekvapilo je že som ho odcvičil za 45min, doteraz mi tréning vždy trval vyše hodinu. No aj napriek kratšiemu času som bol viac zničený a spotený ako už dávno nie, snažím sa dávať kratšie pauzy.

Fotky pridám tak o mesiac na porovnávačku, hádam už bude niečo vidieť, ak by som mal niečo zmeniť kľudne mi napíšte rád sa poučím :wink:
Užívateľov profilový obrázok
Walcott
Dátum registrácie: 11.12.2011
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Walcott » 06.12.2012

Tak mesiac objemovky je za mňou, čiže aj mesiac beara. Rozmýšľal som či sem vôbec dávať fotky kedže za mesiac veľké zmeny nebudú ale tak aspoň budem mať na porovnanie v ďalších mesiacoch. Čo sa týka stravy dodržoval som ju tak na 70-80% v tom zmysle že dni kedy som bol v škole sa nie vždy dalo jesť presne to čo som chcel (namiesto vločiek na ranajky bageta, školská jedáleň...) ale celkovo som s ňou spokojný. Školu mám už len posledný týždeň, takže potom sa môžem do toho pustiť na 110%.

Takže miery pred mesiacom a teraz:

Váha: 70,6/74 = +3,4kg
Hrudník: 99/101 = +2cm (aj keď to neviem nikdy poriadne zmerať, niekedy si namerám viac niekedy menej)
Biceps: 35,5/37 = +1,5cm
Stehno: 55,5/57 = +1,5cm
Pás: 81/82 = +1cm

Určite tam šlo aj trošku tuku, ako vravím strava nebola 100% budem sa snažiť to zlepšiť (hnusné sviatky idú)

Inak bear trening sa mi zatiaľ veľmi páči, plánujem ho ísť ešte mesiac, potom na mesiac zaradím vysokofrekvenčný split a potom dva mesiace skúsim asi korte alebo znova beara a dalej sa uvidí :wink:

A tu sú fotky, ja na nich nevidím skoro žiadny rozdiel, čo je aj vďaka môjmu úžasnému pózovaniu, hlavne na prsia, v reale vyzerajú podľa mna väčšie ale čo už, pozoval som na chuja pred tým aj teraz takže sa to dá porovnať :D

Obrázok Obrázok
Obrázok Obrázok
Obrázok Obrázok
Obrázok Obrázok
Obrázok Obrázok
Obrázok Obrázok

Ďalšie foto hodím asi až za dáke 2 mesiace aby bola vidieť väčšia zmena.
Walcott

Príspevokod užívateľa clockwork » 07.12.2012

ramená, nohy, trapézy, šírka chrbta, to by som tak vytkol, ale ináč si na dobrej ceste :wink:
.theres no such thing as the right way, there is only your way.
clockwork
Dátum registrácie: 06.10.2012
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Walcott » 07.12.2012

Vďaka budem sa to snažiť zlepšiť, jednoznačne moja najväčšia slabina sú nohy a pritom ich poctivo drvím, pekne hlboké drepy myslím že aj technika je dobrá, teda oproti 90% čo u nás v posilke na drepoch len šaškuje, ale tak za mesiac som spokojný aj s 1,5cm naviac, za pol roka bude hádam aj o 5 cm viac :wink:
Walcott

Príspevokod užívateľa Walcott » 12.02.2013

Ahojte, tak po nejakom čase sa opäť hlásim ako sa mi darí, skončil som beara ešte niekedy v januári a odvtedy idem split 2+1, foto len taká na rýchlovka v kúpeľni lebo bežím na tréning, je to nenapumpované v netréningový den, viem masti by mohlo byť aj menej no čo narobím sem tam si dám aj niečo nezdravé :(

čo sa týka mier tak, od začiatku objemovky čo bolo 7.11. asi takto

Váha: 70,6/78,5 kg
Hrudník: 99/104 cm
Biceps: 35,5/37,5 cm
Stehno: 55,5/60 cm
Pás: 81/85 cm

Obrázok
Obrázok

A pokračujem dalej, do mája júna ešte času dosť.
Walcott

Príspevokod užívateľa jaronick » 13.02.2013

Ramená super :007
jaronick
Dátum registrácie: 08.09.2012

Príspevokod užívateľa Walcott » 15.02.2013

Vďaka, aj keď ja si pripadám stále rovnaký, ale to asi každý. Horšie je že sila už nejako nechce ísť hore, hlavne na drepoch a benchi už nejaký čas stojím, čo ma celkom štve :(
Walcott

Príspevokod užívateľa Walcott » 07.01.2014

Táák po dlhšom čase som tu opäť :007 Od poslednej návštevy sa toho dosť zmenilo, ešte asi 2 mesiace po posledom príspevku som dodržoval stravu aj trening. Potom prišli štátnice, kúpa auta, nová práca, presťahovanie a pod. cvičiť som chodil stále ale o dosť menej tak max. 2x do týždna. Ale hlavne strava bola bieda, hlavne v robote a tak. Čo ma ale celkom teší, je že sila išla len trošku dole, niekde aj hore :D Momentálne mám cca 85kg to je asi + 7kg od poslednej foto, väčšina bohužiaľ asi na bruchu, ale niečo chvala bohu aj na rukách a stehnách.Od dnes začínam korte, prvý tréning mám už za sebou. Už som si povedal že, si musím aj popri robote nájsť čas na poriadnu makačku, cieľom je hlavne sila a objem. Tento rok asi rysovačku vynechám ak sa dostanem nad 90kg budem rád potiahnem objem čo to pôjde, síce to nebude postava na kúpaliská ale koho to trápi aj tak pracujem :mrgreen: Rysovačku dám potom o rok. Jo a z doplnkov mám zatiaľ kreatin, protein a vitamin C.
Walcott

Príspevokod užívateľa Walcott » 25.01.2014

Dobrý den, tri týždne korte za mnou, dosť sa mi ten trening páči, len v treťom týždni som musel pridať viac váhy lebo som to zo začiatku asi dosť podsekol, aj ked som šiel podľa tabuľkových %. Teraz je to už lepší zaberák. Pôjdem ešte týždeň potom dám týžden oddych a asi zopakujem ešte mesiac korte, kedže ma to baví. Inak váha nejakých 87kg, silovo idem hore pri korte aj ked to neviem posúdiť, lebo maximalky neskúšam, no napriek tomu že pridávam váhu sami to robí ľahšie :)

Tu foto nôh, obvod cca 64-65cm v najširšom mieste, nato že som začal poriadne objemovať len od nového roku som spokojný. Mám čo robiť kým budú mať 70cm :D síce je to zaliate, ale to ma netrápi, priorita na tento celý rok je sila a objem.

Obrázok
Obrázok
Walcott

Príspevokod užívateľa Walcott » 30.09.2014

Ok tak po trošku dlhšej dobe Im back. Chcel by som sa poradiť ohľadne jedálnička, chcel by som potiahnuť objem do jari, mometálna váha je 93kg. Dnešným dňom som začal bear routine. Doteraz to bola taka urdžiavačka strava biedna skôr zlá.

6:15 kreatín + 2 deci džúsu
7:00 cottage+pečivo/tvaroh+vločky
9:00 proteín+banán
11:00 obed čo v robote majú snažím sa kura+ryža, cestoviny, zemiaky ale dosť malá porcia
16:00 obed 2 kura/bravčovina/ryža/zamiaky/cestoviny
17:00 kreatín+pumpa
17:20-18:45 tréning
18:45 kreatín+proteín
20:00 cottage+pečivo/vajíčka
22:00 tvaroh (ak vládzem lebo väčšinou nemám chuť)

Treba niekde pridať alebo ubrať? Kreatín som začal brať len teraz tak dávam po cca 2-3g 3x denne, až ma to prestane baviť asi budem dávať len 5g ráno. Asi by sa zišlo pridať na sacharidoch, pretože trochu tuku sa nebojím, ale neviem kde to vtesnať už aj tak som dosť plný počas dňa.
Walcott

Príspevokod užívateľa ilovehardcore » 30.09.2014

Ok tak po trošku dlhšej dobe Im back. Chcel by som sa poradiť ohľadne jedálnička, chcel by som potiahnuť objem do jari, mometálna váha je 93kg. Dnešným dňom som začal bear routine. Doteraz to bola taka urdžiavačka strava biedna skôr zlá.

6:15 kreatín + 2 deci džúsu
7:00 cottage+pečivo/tvaroh+vločky
9:00 proteín+banán
11:00 obed čo v robote majú snažím sa kura+ryža, cestoviny, zemiaky ale dosť malá porcia
16:00 obed 2 kura/bravčovina/ryža/zamiaky/cestoviny
17:00 kreatín+pumpa
17:20-18:45 tréning
18:45 kreatín+proteín
20:00 cottage+pečivo/vajíčka
22:00 tvaroh (ak vládzem lebo väčšinou nemám chuť)

Treba niekde pridať alebo ubrať? Kreatín som začal brať len teraz tak dávam po cca 2-3g 3x denne, až ma to prestane baviť asi budem dávať len 5g ráno. Asi by sa zišlo pridať na sacharidoch, pretože trochu tuku sa nebojím, ale neviem kde to vtesnať už aj tak som dosť plný počas dňa.

kedze chces nabrat svalovu hmotu a ja som maval objemovky aj ako natural tak urcite ta pauza medzi 11 a 16 00 je nemyslitelna, takze este jedno jedlo tam vopchaj ake to necham na tebe, a po treningu urcite nie cottage a pecivo ale nejaka ryza cestoviny zemaky popripade hranolky- a maso- ak su vajcia mozu byt ale vo vacsom počte a tak isto sacharidy k tomu nejake riadne, a ziadne ak vladzem musi tam byt tvaroh zjedz ho a kludne si ho ochut tak nech ti chuti jest cisty tvaroh to je fuj :D takze tolko
ilovehardcore
Dátum registrácie: 02.06.2014

Príspevokod užívateľa ilovehardcore » 30.09.2014

teda aby si pochopil posledne jedlo moze byt ake kolvek, nemusi to byt tvaroh a cottage , moze to byt aj maso ja som tvarohy nejedaval neskor uz, ale maso, ale to uz kazdy ti povie nieco ine, a kludne t omozes urobit tak ze tam dáš ten tvaroh alebo maso O 22-00 a este sa raz v noci zobudis a vypijes protak
ilovehardcore
Dátum registrácie: 02.06.2014

Príspevokod užívateľa Walcott » 17.10.2014

Tak nechcel som dávať fotky, lebo nie je veľmi čo ukazovať, iba ak bravčovinu, ale aspon aby som mal na porovnanie. Doteraz to bolo také flákanie s otrasnou stravou, až pred troma týždnami som začal poriadne makať aj jedalniček upravil, momentálne končím 3 tyžden beara, ten ešte potiahnem 5 týždnov a od decembra by som rád začal poriadnu silovku (založím aj log) nech si zlepším už aj výkony, na jar asi trochu porysovať ale nie extra ešte neni veľmi z čoho :wink:

Nejaké miery:
Hrudnik 115cm
Stehno 67cm
Biceps 41,5cm
Váha 95kg

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Walcott

Príspevokod užívateľa pepo88 » 19.10.2014

nabral si ale aj dost nekvalitne... aspon teraz vies, ze strava je zaklad ;)
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa Walcott » 19.10.2014

JJ 2 roky jedenia hocičoho sa museli ukázať, ale zas nato čo som jedol je to ešte v pohode, aspon šla hore sila aj nejaké tie svaly, uvidíme o pol roka ako to bude vyzerať pred dietou.
Walcott

Návrat na "Fotky užívateľov (pred a po: objemovka, rysovačka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných