5 mesačná premena

Re: 5 mesačná premena

Príspevokod užívateľa Chaskar » 22.01.2018

hmm presne ake prekvapive,oooo staci pevna vola a vytyceny ciel,nic viac nic menej uplne jednoduche aj ked nie vhodne uplne pre kazdeho.niekto to neda pretoze je slaboch a slabi ludia rychlo vypadnu s kola!
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Užívateľov profilový obrázok
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 261 krát
Bolo mu ďakované: 355 krát

Príspevokod užívateľa mil » 15.02.2018

akoze za 5 mesiacov je to neuveritelna premena, klobuk dole.

Kazdopadne mozne to je len v tom pripadne, ked je clovek tucny a ide chudnut, lebo moze chudnut tuk a naberat svaly subezne (hlavne ked je zaciatocnik).

Opacnym smerom by to tak rychlo urcite neslo - napr. zo 60 na 80 so sixpackom, to uz by slo niekolkonasobne pomalsie. Vzdy som zavidel tym, co maju nadvahu, lebo im to ide lahsie dostat sa do formy, ale tym neznizujem tvoje usilie. Je to parada, co si dokazal ;)
mil
Dátum registrácie: 28.02.2008

Príspevokod užívateľa DanteUnchained » 15.02.2018

Kazdopadne mozne to je len v tom pripadne, ked je clovek tucny a ide chudnut, lebo moze chudnut tuk a naberat svaly subezne (hlavne ked je zaciatocnik).

Opacnym smerom by to tak rychlo urcite neslo - napr. zo 60 na 80 so sixpackom, to uz by slo niekolkonasobne pomalsie. Vzdy som zavidel tym, co maju nadvahu, lebo im to ide lahsie dostat sa do formy, ale tym neznizujem tvoje usilie. Je to parada, co si dokazal ;)
Dakujeme za hodnotny prispevok plny noviniek, cpt. obvious. :D
Wake up.
WAKE UP!
You can do anything.
Don't limit yourself.
Change the world...

Always try to reach the unreachable or you will grow weaker.
DanteUnchained
Dátum registrácie: 10.01.2016
Bank: Locked
Poďakoval: 53 krát
Bolo mu ďakované: 29 krát

Príspevokod užívateľa mil » 16.02.2018

...
Dakujeme za hodnotny prispevok plny noviniek, cpt. obvious. :D
Aj tebe za este hodnotnejsi, akurat na rozdiel odo mna mimo temy :D Vela ludi sa tu cudovalo aka rychla zmena, tak som len podotkol, ze smerom dole to ide rychlejsie nez smerom hore...
mil
Dátum registrácie: 28.02.2008

Príspevokod užívateľa rapsic » 16.02.2018

Kazdemu to ide pomaly smerom ktorym by chcel, pokial mas 60kg a ledva priberas nejake deko tak samozrejme ze budes tvrdit ze tlsty to ma jednoduche, tak isto je to naopak,
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 174 krát
Bolo mu ďakované: 319 krát

Príspevokod užívateľa DanteUnchained » 16.02.2018

Mil: "wau, klobuk dole" nie je cudovanie, ale ocenenie progresu, ale nebudem to rozpitvavat. Vysledok je super z obezneho cloveka na sixpack.

Rapsic: teraz zase zakapitanujem asi ja :D

Percentualne samozrejme ze obezny clovek schudne rychlejsie, no tiez suhlasim ze nikto to nema jednoduche.

Tak ako clovek ktory je hrozne malo za cely den, ma "eating disorder" a ma obrovsky problem ujest objemovku (semi clean), tak clovek ktory sa napchaval dobrotkami cely den zrazu musi prejst na z velkej casti clean stravu, alebo hladovat. Ak vezmeme vyhody, vyžlík ma prvého pol roka nejake noob gains i bez dodrziavania striktnej stravy, potom zacne stagnacia a moze sa vytratit motivacia. U obezneho prve tyzdne vaha klesa rapidne dlho takze ho to moze motivovat, potom nabehne rapidne spomalenie a pri velkej obezite vidi ze koza sa uplne nestiahne a motivacia moze ist do prdele, alebo proste strati motivaciu niekde na polceste ked ho niekto vezme do mekacu...
Wake up.
WAKE UP!
You can do anything.
Don't limit yourself.
Change the world...

Always try to reach the unreachable or you will grow weaker.
DanteUnchained
Dátum registrácie: 10.01.2016
Poďakoval: 53 krát
Bolo mu ďakované: 29 krát

Príspevokod užívateľa berzerker » 16.02.2018

Do buducna je dolezite to uz nikdy nenabrat naspat, lebo nabuduce to uz zial tak pekne nepojde dole.
AA - Lab / vyziva / zdravie / trening / fitness * moja stranka na FB
berzerker
Dátum registrácie: 07.01.2010
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa petrs » 20.07.2018

Tak to je Huste kamo 😳😳 a to je uplne naturalne? Tomu neveriiiiim😮😮😮😮
petrs
Dátum registrácie: 16.07.2018
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Karelsamec » 15.09.2018

Tak to je Huste kamo 😳😳 a to je uplne naturalne? Tomu neveriiiiim😮😮😮😮
Ja taky ne.. cvicim 6 mesicu pravidelne jidelnicek 100% a stejne to nejde tak rychle dolu bud si necim pomahal a nechce to rict a nebo v sobe probudil nejakej genetickej potencial rychleji hubnout... jako nic proti promena fakt super ale proste mi to nejak nesedi 🤷🏻‍♂️
Karelsamec
Dátum registrácie: 17.07.2018

Návrat na "Fotky užívateľov (pred a po: objemovka, rysovačka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných