Můj progres

Re: Můj progres

Príspevokod užívateľa macca » 19.05.2018

8% ? nezda sa mi, tu mas mojich 10%.. myslim ze ten polsky vynalez Inyk0kotBody nebol dobre nakalibrovany alebo si mal spotene nohy a preskocil tam iny prud a stroj ti napisal 8% .. drzim palce v cviceni a zvacsovani sa ale 8% si asi nevidel, snad dobehne darty a vysvetli ti
Obrázok

este podotknem ze mam 191 cm, v tejto vyske sa lepi hmots o dost tazsie a o symetrii radsej nejem nic, je to sku*vene peklo
Přístroji věřím... Držel jsem dost vody a je to i vidět. V reálu to vypadalo líp.
macca
Dátum registrácie: 20.02.2018
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 1 krát

Podla tej stravy co si napisal si bol cely cas v deficite
V lehkém ano... Tělo reagovalo tak jak jsme chtěl... Stahoval tuk a nabírálo sval.
macca

Celej cyklus byl pořád takový zkušební ve smyslu jak bude tělo reagovat na tuhle kombinaci s příjmem kvalitní stravy s cílem budovat kvalitnější hmotu a redukovat tuk zároveň.
macca

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 19.05.2018

K tomu INBODY, tiež som bol skeptik, až kým som nevidel nejaké porovnanie s DEXA Scanom na PUBMEDE. Neboli tam vôbec výrazné rozdiely (okrem analýzy zloženia u detí).
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
Užívateľov profilový obrázok
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 20 krát
Bolo mu ďakované: 144 krát

Návrat na "Fotky užívateľov (pred a po: objemovka, rysovačka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní