Clenbuterol a lowcarb

Vstup od 18 rokov

Re: Clenbuterol a lowcarb

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 27.08.2019

Krátce po Olympii mu bude 50, ale Dexter je prostě fenomén. Na druhou stranu když člověk sníží nároky a nechce mít takovou formu jako on, tak to určitě jde :)
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 231 krát

Príspevokod užívateľa silný » 27.08.2019

Ano, veď to bol len extrémny príklad, ktorý môže slúžiť ako vzor a keď sa k tomu človek priblíži aj len z 25% tak to bude stále veľmi slušná forma... imo vždy je lepšie si stanoviť cieľ čo najvyššie, keď sa to náhodou aj nepodarí, výsledok bude určite lepší ako keby som si povedal, že chcem vyzerať ako hen dáky multifunkčný 50tnik z posilky... samozrejme treba si brať príklad aj z tréningov, stravy, nasadenia a životného štýlu celkovo, nie len, tak chcem vyzerať a nič viac...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 646 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 27.08.2019

Môžeš si dať večer o 8smej aj Marlenku s Colou, ak budeš v kcal deficite stále budeš chudnúť... ja som včera prišiel o 21:30 z TG žožral 500g kuracieho mäsa, 750ml zmrzliny a 150g cerálií... a strava nie je 70%... strava je 100%, trening 100% a sypačka dalsích 100%... to ale neznamená, že budeš žrať len prsia na vode s ryžou... každé jedlo sa skladá z makronutrinetov a vitamnov... to ako pokryješ svoj celodenný príjem a aké zdroje zvolíš je len na Tebe... pokial niesi v predsutaznej diete, kde musis sleodvat kazdy detail, dá sa uplne normálne držať 8% BF aj na pizzy a párkach... ofc nesmieš byť tupelo a musíš tomu trochu rozumieť...
Tá marlenka s kolou bola moja včerajšia večera pred spaním :-) Ale kola bola iba zero :-)

Sorry za spam, miesto Edit som klikol na citáciu.
zapíjať Marlenku Zerou Colou je asi ako zapíjať steak zo sviečkovej burčiakom :D
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 432 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 27.08.2019

Tá marlenka s kolou bola moja včerajšia večera pred spaním :-) Ale kola bola iba zero :-)

Sorry za spam, miesto Edit som klikol na citáciu.
zapíjať Marlenku Zerou Colou je asi ako zapíjať steak zo sviečkovej burčiakom :D
A čo je zlé na burčiaku? :-) inú kolu som doma nemal
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 92 krát
Bolo mu ďakované: 95 krát

Príspevokod užívateľa silný » 27.08.2019

Tak si si mal spraviť kakauko
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 646 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 27.08.2019

Tak si si mal spraviť kakauko
Pravda, to by bola vhodná kombinácia...No, nenapadlo ma to. :-)

efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 92 krát
Bolo mu ďakované: 95 krát

Príspevokod užívateľa metaxx » 28.08.2019

Ja sem nikdy nerek ze ze se neda zhubnout na pizze a parkach, ale ne ja proste a vetsina endomorfu, kdybych zral tolik co ty budu jak becka, protoze z toho deficitu se dostanu velice rychle, ja jako nenasypanej na AP.

A ano neudrzel sem to pac sem kolikrat skoncil v nemocnici na lekach kde sem vzdycky pribral 20kg,a udrzet si to neni zas tak tezky, staci navysit prijem o 250-500kcal,a za odbornika se nepovazuju a ani tu nikomu neradim
metaxx
Dátum registrácie: 27.06.2019
Poďakoval: 3 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 28.08.2019

A čo je zlé na burčiaku? :-) inú kolu som doma nemal
skôr ide o to že zapíjať Marlenku čímkoľvek je kurvenie dokonalého jedla :D a to isté platí o steaku zo sviečkovej. burčiak bol len príklad. nepil som ho asi 10 rokov, takže už ani neviem ako chutí.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 432 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: BohemianSlav, Lukas02, tobias92 a 13 neregistrovaných