Clenbuterol a lowcarb

Vstup od 18 rokov

Re: Clenbuterol a lowcarb

Príspevokod užívateľa 028! » 27.08.2019

Těch 6 vajec, ať už si je dáš ráno, během dne nebo večer, strávíš vždy a nemusíš být na aas a ani rh. A určitě z toho 72g bílkovin nedostaneš, tak cca 36g.
Užívateľov profilový obrázok
028!
Dátum registrácie: 28.03.2014
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 196 krát
Bolo mu ďakované: 44 krát

Príspevokod užívateľa metaxx » 27.08.2019

Raspic nejsem uplne mimo napsal sem v skutku pravdu, jen sem ho spatne pochopil, a nejsem zastance po 18te hodiny nic nejist, ale driv sem vecerel kolem 8 treba 100g ryze od vitany a platek kurecich prsou, a moc sem pak uz nezhubl, zvlast kdyz sem se dokrmil nakym syrem 30% t. v. s. Tak to bylo uplne v prdeli, ztratil sem motivaci po 3 a pul mesicu hubnuti a 21kg dole, potřeboval sem zmenu v jidelnicku... Jinak napsal si to dobre, ja to špatně pochopil, chtel sem prehlednej jidelnicek napsat.

028! : presne tak, zalezi jestli je plnej, pokud bude po treningu s vycerpanym glykogenem vyuzitelnost tech bilkovin bude mnohem vyssi
metaxx
Dátum registrácie: 27.06.2019
Poďakoval: 3 krát

Príspevokod užívateľa krokodil511 » 27.08.2019

Raspic nejsem uplne mimo napsal sem v skutku pravdu, jen sem ho spatne pochopil, a nejsem zastance po 18te hodiny nic nejist, ale driv sem vecerel kolem 8 treba 100g ryze od vitany a platek kurecich prsou, a moc sem pak uz nezhubl, zvlast kdyz sem se dokrmil nakym syrem 30% t. v. s. Tak to bylo uplne v prdeli, ztratil sem motivaci po 3 a pul mesicu hubnuti a 21kg dole, potřeboval sem zmenu v jidelnicku... Jinak napsal si to dobre, ja to špatně pochopil, chtel sem prehlednej jidelnicek napsat.

028! : presne tak, zalezi jestli je plnej, pokud bude po treningu s vycerpanym glykogenem vyuzitelnost tech bilkovin bude mnohem vyssi
Prepáč chlapec, ale ty si úplne mimo. Nevieš žrať a ani pravdepodobne cvičiť, máš veci naštudované z kníh, nie odzite na vlastnej koži a ideš opravovať ľudí, ktorí o cvičení a strave fakt niečo vedia a nie z kníh ale z praxe. Myslím silný, rapsic etc. Osobne ich nepoznám, len ich mám odcitanych na tomto fóre a myslim, že ešte veľa kníh musíš prečítať aby si mal aspoň 10-inu ich vedomosti.
krokodil511
Dátum registrácie: 18.02.2018
Poďakoval: 6 krát
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa 028! » 27.08.2019

Máš celkem velké nedostatky co se stravování týče. Úplně jednoduše řečeno je vše o příjmu a výdeji - ať chceš už hubnou nebo nabírat. Pak jsou samozřejmě nějaké funkční zásady, které není až tak zlé dodržovat, jelikož mají svůj smysl a význam. Když uvedu malý příklad - např. ty sacharidy na noc - zbytečné je tam dávat, když je tělo stejně nemá už jak pořádně využít, taktéž pak nějaký zásah do vlastní tvorby rh na noc atd. Tím se ale chápe, že je sacharidové jídlo úplně jako poslední před spánkem. Když si dáš kolem 20:00 100g rýže a kuř. prsa, za 1-2 hodinky sýr a jdeš spát, tak v tom žádný problém nevidím.

Šest vajíček, které obsahují 36g bílkovin, strávíš vždy. Po tréninku bych si je ale nedával, kvůli množství tuku, co obsahují.
028!
Dátum registrácie: 28.03.2014
Poďakoval: 196 krát
Bolo mu ďakované: 44 krát

Príspevokod užívateľa metaxx » 27.08.2019

Ja tu nikoho neopravuju, opakuju veci z videi nebo knih z overenych zdroju, nevarim z vody, a vim ze se to toci kolik příjmu a vydeje, ale strava je 70%

A praxi v hubnuti nejakou mam, hodne diet sem v zivote drzel, da se rict od malicka, proste sorry ale za tym co pisu si stojim, to ze ste nasypani a vypadate dobre jeste neznamena ze tomu rozumite

A s ryzi s masem v 8 vecer ty nevidis problem ale pro nekoho, treba pro me je to nevhodny, a to mam velkej kalorickej vydej, kazdej den prace fyzicky narocna plus treningy
:rage:
metaxx
Dátum registrácie: 27.06.2019
Poďakoval: 3 krát

Príspevokod užívateľa silný » 27.08.2019

Môžeš si dať večer o 8smej aj Marlenku s Colou, ak budeš v kcal deficite stále budeš chudnúť... ja som včera prišiel o 21:30 z TG žožral 500g kuracieho mäsa, 750ml zmrzliny a 150g cerálií... a strava nie je 70%... strava je 100%, trening 100% a sypačka dalsích 100%... to ale neznamená, že budeš žrať len prsia na vode s ryžou... každé jedlo sa skladá z makronutrinetov a vitamnov... to ako pokryješ svoj celodenný príjem a aké zdroje zvolíš je len na Tebe... pokial niesi v predsutaznej diete, kde musis sleodvat kazdy detail, dá sa uplne normálne držať 8% BF aj na pizzy a párkach... ofc nesmieš byť tupelo a musíš tomu trochu rozumieť...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 646 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 27.08.2019

Môžeš si dať večer o 8smej aj Marlenku s Colou, ak budeš v kcal deficite stále budeš chudnúť... ja som včera prišiel o 21:30 z TG žožral 500g kuracieho mäsa, 750ml zmrzliny a 150g cerálií... a strava nie je 70%... strava je 100%, trening 100% a sypačka dalsích 100%... to ale neznamená, že budeš žrať len prsia na vode s ryžou... každé jedlo sa skladá z makronutrinetov a vitamnov... to ako pokryješ svoj celodenný príjem a aké zdroje zvolíš je len na Tebe... pokial niesi v predsutaznej diete, kde musis sleodvat kazdy detail, dá sa uplne normálne držať 8% BF aj na pizzy a párkach... ofc nesmieš byť tupelo a musíš tomu trochu rozumieť...
Tá marlenka s kolou bola moja včerajšia večera pred spaním :-)
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 92 krát
Bolo mu ďakované: 95 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 27.08.2019

Tá marlenka s kolou bola moja včerajšia večera pred spaním :-) Ale kola bola iba zero :-)

Sorry za spam, miesto Edit som klikol na citáciu.
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 92 krát
Bolo mu ďakované: 95 krát

Ja tu nikoho neopravuju, opakuju veci z videi nebo knih z overenych zdroju, nevarim z vody, a vim ze se to toci kolik příjmu a vydeje, ale strava je 70%

A praxi v hubnuti nejakou mam, hodne diet sem v zivote drzel, da se rict od malicka, proste sorry ale za tym co pisu si stojim, to ze ste nasypani a vypadate dobre jeste neznamena ze tomu rozumite

A s ryzi s masem v 8 vecer ty nevidis problem ale pro nekoho, treba pro me je to nevhodny, a to mam velkej kalorickej vydej, kazdej den prace fyzicky narocna plus treningy
:rage:

Diéty si držať mohol, aj schudnúť. To sa nehadam. Nie je problém schudnúť ak nič nejem. Ale odborníka to z teba nerobí. Ak si odborník, prečo to teda neudržia dlhodobo? Poznám xy ľudí, ktorí jednorázovo schudli. Aj veľa. O pol roka to mali naspäť. Plus ešte 10 %. Umenie je dlhodobo sa udržiavať. Plus robiť to tak, aby bolo telo v pohode a zdravé, výkonné po fyzickej stránke. A to žiadnou diétami nedosiahness.

P.s. ja osobne nie som sypac.
krokodil511

Príspevokod užívateľa marek123 » 27.08.2019

To je uplne **** jedalnicek nic v zlom
150g proteinu...
Dakujem za nazor a ano, keby som na to nemal dovody, tiez by som nedaval tolko proteinu, ale momentalne mi to takto vyhovuje z casoveho hladiska (praktickost-vypijes-ides) a takisto co sa tyka travenia.
marek123
Dátum registrácie: 12.03.2013
Poďakoval: 50 krát
Bolo mu ďakované: 17 krát

Umenie je dlhodobo sa udržiavať.
Ja som myslel, že umenie je robiť progress a stále sa zlepšovať - naberať svaly, zvyšovať silu, výkonnosť atď.
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný

Ja som myslel, že umenie je robiť progress a stále sa zlepšovať - naberať svaly, zvyšovať silu, výkonnosť atď.
Áno, máš pravdu.blbo som to napísal. Aj keď..... Ak môžem za seba povedať/ako 40-nika/ okrem sily sa už asi veľmi v ničom nezlepsim ak sa porovnám so svojím 20 ročným ja.
krokodil511

Príspevokod užívateľa rapsic » 27.08.2019

Áno, máš pravdu.blbo som to napísal. Aj keď..... Ak môžem za seba povedať/ako 40-nika/ okrem sily sa už asi veľmi v ničom nezlepsim ak sa porovnám so svojím 20 ročným ja.
Ver mi da sa , a mozes vyzerat aj lepsie ako dnesny 20 rocny
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 222 krát
Bolo mu ďakované: 516 krát

Nehovorím o dnešných 20 ročných,to by problém nebol. Hovorím o svojej podobe.vtedy som aktívne športoval/ viacero športov/ a tu výbušnosť a rýchlosť asi nedosiahnem. To už vek nepustí. A hlavne tých 10 - 12 rokov, keď som na seba kaslal má odrovnalo. Teraz je to fajn, a tých mojich 20 ročných kolegov v uniforme v pohode preskočím.
krokodil511

Dexter Jackson ma 46-8?/nvm presne a ma najlepsiu formu v zivote. Neteba uvazovat ako sa to neda ale ako sa da, nehladat vyovrky ale riesenia a aj kby nue tak tento pristup ta posnie dalej ako ten negativny...
silný

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: BohemianSlav, Lukas02, tobias92 a 15 neregistrovaných