Clenbuterol a lowcarb

Vstup od 18 rokov

Clenbuterol a lowcarb

Príspevokod užívateľa metaxx » 23.08.2019

Ahoj lidi,predem se omlouvam jestli jestli tahle tema uz existuje ale nenasel sem ji

Chci zkusit clenbuterol,akorat momentalne jedu low carb dietu a ja slysel ze clenbuterol jede pouze na sacharidech
moje dieta 150g B 113g T a 28g S

dekuji za odpovede
Užívateľov profilový obrázok
metaxx
Dátum registrácie: 27.06.2019
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 3 krát

Re: Clenbuterol a lowcarb

Príspevokod užívateľa M4t3S » 23.08.2019

Dieta - clenbuterol a T3 kto hlada ten najde, ocividne si hladanim moc casu nestravil. Kolko prosim ta merias a vazis, ved to je cca 1700cal co je hodne malo. Aky vyznam by malo uzivat clen v diete, v ktorej ides vysoko sacharidy? To uz sa neda nazvat "dieta".
M4t3S
Dátum registrácie: 14.02.2016
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu ďakované: 14 krát

pardon,spatne jsem to napsal,ja ted jedu dietu

(merim 190cm, vazim 99,7kg )

snidane - ovesna kase
svacina - 4 ryzove chlebicky + 4 platky syru
obed - kureci prsa + ryze 100g , od vitany,ta s 26g/100g , obcas brambory, obcas testoviny, maso taky stridam
svacina odpoledni - protein , mliko , banan , rozmixuju (po treningu)
vecere -to samo co obed, a po treningu mam velkej hlad a kolikrat se doziram,premyslel sem ze kdyz dieta bude spis na tukove bazy ,ze nebudu mit takovy hlad a dietu vpohode udrzim,jinak u te low carb diety neni problem jeste pridat naky jidlo

tu low carb dietu mam v umyslu od nedele zacit

kazdopadne uz sem nasel to tema , Dieta - clenbuterol a T3 , nenasel sem tam jestli ten clen bude fungovat na 30g ,ale zkusim si to cele procist
metaxx

Príspevokod užívateľa silný » 23.08.2019

Bude fungovat nemaj strach... Kazdopadne pri takom kcal prijme ani clen nebudes potrebovat... Osobne by som tak nizko nesiel a este pri tvojej hmot a vyske... Neverim, ze na tom budes schopny realne fungovat pocas dna, nie to este odmakat trening... Nachystaj si aj daky pernik k tomu pre istotu :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 651 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 23.08.2019

Kazdy chce schudnut pomaly za tyzden potom to tak vyzera
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 227 krát
Bolo mu ďakované: 524 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 23.08.2019

kazdy chce schudnut a pritom niet co, 190cm 100kg a zacinas drasticku redukcnu dietu, dalsi vesiak. co tak sa normalne najest a poriadne cvicit? aj dietovat je potrebne vediet. kombo pernik klen bude znamenite 😁nic pre srdciarov 😁 ale je to skor na odpravenie sa
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 521 krát
Bolo mu ďakované: 396 krát

ja cvicim poradne,kdyz sou sacharidy tak neni problem,no vidim ze jeste tu svoji dietu proberu v jine sekci pro jistotu,btw ja beru jeste leky,aripiprazol,hafo lidi po tom pribralo 50kg atak,takze ja to mam trochu jinak,musim jist min,kazdopadne jidelnicek kterej ted drzim,tak tam se ta vaha bohuzel drzi
metaxx

ty si natural ktory nejde aas ano?

cvicit poriadne znamena vycerpat 90-95% glykogenu zo svalov a nie byt 2 hodinz v posilke. tvoj perfektny liek na hlavu nejako zasahuje do metabolizmu glukozy, neviem ci je na mieste pratat tam klenbuterol.

obycajne sach vlny bez chemie su dost ucinne, preco to prv neskusis ?
piterko

cvicim od utery Korte,akorat misto 3x tydne ho jedu 4x ,a cvicim do selhani, i kdyz v knizce to autor nedoporucoval,rek sem si ze do diety to bude lepsi,jinak ano sem natural,zadne ASS neuzivam ani to nemam v planu,jinak u toho clenbuterolu mi ted konci cyklus,a sacharidove vlny,ty si myslim ze je vhodne davat pouze v kulturistice nakonci pripravy,nevim jeslti sou sacharidove vlny pro me vhodne,potrebuju dat dole jeste 5-7 kg
a kdyz mam problem udrzet tuhle dietu kterou ted drzim,tak pochybuju ze bych zvladl treba 0 nebo 50ku v treningovej den,ty leky zvysujou hrozne apetit
metaxx

fakt ser na to

pises uplne sracky, ale uplne, fakt sa odhlas a nepil to tu.

vies preco je korteho trening korteho treningom? aby ho trtkovia ako ty tu nemodifikovali. Korteho trening do zlyhania? ty nemas absolutne ponatie o cviceni. Ani o discipline, nechapem kde beries odvahu na tvrdenia o tom co je vhodne v kulturistike a pod., pripadne menit dementne vzpieracsky trening, ciao
Naposledy upravil/-a piterko v 23.08.2019, upravené celkom 1 krát.
piterko

Tak si predsa nenastavím 0 v TG deň, keď v tom vidíš problém ne?
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný

ale on to vie, lebo on korteho updatol na 4 dni a do zlyhania
piterko

J vidím, o tom by mohol napísať aj dáku knihu... nové princípy v kulturistike alebo Ako na dietu, schudnúť rýchlo a efektívne alebo tak podobne :)
silný

ja zkousel korteho trening cvicit tak jak se ma,ale nemel sem z toho treningu dobrej pocit,protoze sem mel pocit jak kdybych ani neodcvicil,a 3x tydne ,to je malo,a jeslti stim nesouhlasis tak radsi drz hubu,roste to kdyz ten sval stimulujes k rustu,navic ja mam dobrou regeneraci,hodne zradla a jelikoz zacinam po 3 rokach opet cvicit,tak zas uplne tak nehrotim tu dietu a davam si poradny treningy kde dru,a pritom dodrzuju principu korteho,u me to bude rust tak jako tak ,a tema komplexnima cvikama krasne palim tuk
Tak si predsa nenastavím 0 v TG deň, keď v tom vidíš problém ne?
aji 150g mi je malo,jako mozna to zkusim,zkusim ten lowcarb,pokud neuvidim vysledky za 14 dni,zkusim ty vlny ,jako nemusite mi hned nadavat nejsem debil
metaxx

sry
Naposledy upravil/-a metaxx v 23.08.2019, upravené celkom 1 krát.
metaxx

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Carnapolis, edgarius a 10 neregistrovaných