Pct

Vstup od 18 rokov

Pct

Príspevokod užívateľa Hranic » 18.08.2019

Zdravím mám takový problém..... Chtěl sem zase začít po pár letech se sypkou, tak sem tam poslal bolde a sustak jenže sem potkal frajerku (asi 3 týdny po 1 aplikaci) a abych ji to nemusel říkat nebo to že sem na as a ted budu pár týdnů /měsíců mimo sem vysadil bolde ale testak (jel sem sustanon 300) sem jel 11 měsíců v kuse.. Ano skoro rok v kuse ( 400 _600 mg/týden) a teď když už ji nemám potrebuju to "nahodit" zpátky... Primárně mi jde o to aby se mi vrátil vlastní tst... pct kůru mám složenou z clomidu, anastrazolu, a hcg... U hcg si nejsem jistě kolik ui a jak často mám aplikovat protože vsude píšou něco jiného.. Tak pokud bude mít někdo zkušenosti tak budu rád když pořadí.. Diky moc borci
Naposledy upravil/-a Hranic v 18.08.2019, upravené celkom 1 krát.
Hranic
Dátum registrácie: 18.08.2019
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 2 krát

Re: Pct

Príspevokod užívateľa Piter36 » 18.08.2019

neviem kde pisu vsade nieco ine ale nahodou som dneska prebehol celu temu HCG a vsetci sa zhoduju na max 500iu e3d +polka anas.

edit:ale v tvojom pripade sa vyjadria skusenejsi,to davkovanie si myslim ze je skor do mostu,aspon ja to tak davam
Piter36
Dátum registrácie: 01.01.2019
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa mirutko » 18.08.2019

Ak sa neponáhlaš, tak daj tých 500 E2-E3D, ak sa ponáhlaš resp. pred PCT sme zvykli 1 000 E3D
SQUATS SAVE LIVES !
Užívateľov profilový obrázok
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Bank: Locked
Poďakoval: 103 krát
Bolo mu ďakované: 426 krát

Príspevokod užívateľa silný » 18.08.2019

Jebol by som ti lopatou po hlave, tu máš na to tému už s tou nadávkou v názve... viewtopic.php?f=7&t=19559
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 647 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 18.08.2019

Ach tie frajerky
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 223 krát
Bolo mu ďakované: 517 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 18.08.2019

ja nepochopím ako môže niekto vysadiť kvôli novej frajerke. normálne jej to treba povedať na rovinu, pochopiteľne aj s tým, že jej rozumne vysvetlím prečo som s tým začal a prečo to robím, prípadne nejaké to zahmlievanie a zlahčovanie veci (idem len testosterón, čo je prirodzený hormón pre telo a ešte jednu vec na klby a také tabletky na vyrysovanie, takže len také lahučké veci a taktiež chodím na krvné testy či som zdravý, blablabla ) a buď akceptuje to, že je to neoddelitelnou súčasťou tvojho životného štýlu a hobby, ktorému sa seriozne venuješ u x rokov, alebo odíde a príjde iná, ktorá to bude akceptovať.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 432 krát

Príspevokod užívateľa Laier1981 » 18.08.2019

😂Taky to ženě říkám, když se diví proč si teď tak často pícham? Já myslela že dáváš dvakrát týdně? = Lásko já teď chci dávat menší davky, tak to dávám víckrát, je to pro tělo rozumnější...A je pohoda...menší dávky to nejsou, a stejný oleje taky ne 😝
We can live in a world that we design...
Laier1981
Dátum registrácie: 30.04.2018
Poďakoval: 31 krát
Bolo mu ďakované: 39 krát

Príspevokod užívateľa majo43 » 21.08.2019

To ja mám zázrak doma keď to tu tak čítam, niečo ako žena pred ním už uteká čo je nadržaný a pod...vysadi kvôli babe, Ako chápem že sex nie je všetko, ale pokiaľ sa dvaja nezhodnu, tak to je utrpenie, nie vzťah/manželstvo... To moja mi to s radosťou strelí, nakoľko je bývala zdr.sestra... A keď vidím ako ju teší keď ju schmatnem a vysukam, niekedy aj dva krát denne, tak je hneď lepšia nálada pre oboch... Už by som nikdy nešiel do vzťahu keby mám čakať pokiaľ nedostane náladu, za odmenu a pod.****.. To radšej skončím pri milenkach ako kedysi... Žiadna žena by mi už nestála za obmedzovanie, buď sme jeden názor, jedna krv alebo nič... To zas moja mi nedovolí ani vyhonit, že by ju to urazilo, že si ju mam zobrať kedy chcem, aj keď spí... Aj to tak praktizujeme, keď neviem zaspať a kkt stojí, pekne odokryjem a vysukam, na druhý deň vysmiata a šťastná, ja ani nevravím... To ani nevymyslis ženu akú mám ja... Ja viem, 99% ani neuverí.... Ani ja by som, keby s nou nežijem.. Keď som šiel do toho, som ju na to upozorňoval, chceš veľkého chlapa na as aj s následkami..?berieš si za nadrzanost zodpovednosť? Ona áno áno áno, nakoľko sa jej páčia väčší... A aj sa dievča stará, v mojom veku už viem vycítiť keby niečo robila z povinnosti, ale ani raz sa to nestalo zatiaľ ... Ja som jej iba povedal že ťa zdr.stránku si beriem zodpovednosť ja... Ak v niečom klamem, nech mi kkt odpadne, sme spolu dva roky už... Presne ako vinco píše, vždy príde iná, len treba skúšať, nie skočiť do vzťahu s gestapom
majo43
Dátum registrácie: 08.12.2018
Poďakoval: 61 krát
Bolo mu ďakované: 6 krát

Príspevokod užívateľa godzila » 21.08.2019

Tak s tym plne suhlasim ze bud su zajedno jedna krv alebo radsej nic,fakt sa to neoplati sa potom obmedzovat,aj tak su potom obaja stale nespokojni
godzila
Dátum registrácie: 29.07.2019
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 21.08.2019

moja ma opichava a miesa peptidy, nosi mi inzulinky alebo uteka s glukozou naproti ked mam vypadok pamate
🙂
ostan na tst a nevysadzaj lebo o 3-4 tyzdne budes hladat novu
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 510 krát
Bolo mu ďakované: 390 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: ananolicfre4k, bandolero, Markus07, mirutko, rapsic, Vinnie a 14 neregistrovaných