Oxym xxxxxxx

Vstup od 18 rokov

Re: Oxym xxxxxxx

Príspevokod užívateľa godzila » 29.08.2019

Aj na mdrostu zabudni

Ked tak daj oxan/tbol
A ked nechcem zavodnit ani ziaden zbytocny tuk,ale radsej malo a kvalitne,tak pri tej kure drzat nizko sachre aj tuky a bielkoviny vysoko,a nizke estro? Lebo vysoke sachre ze kolko chcem a spali mi ich plati len pri latkach ako trenbolon a t3?
godzila
Dátum registrácie: 29.07.2019
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 29.08.2019

Jenjedno co sypes zavodnis ked sa budes prasit
V kazdom pripade zaklad na sypku je aby si vedel jest a cvicit
To jedlo este teosku slepsi
Užívateľov profilový obrázok
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 223 krát
Bolo mu ďakované: 517 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 29.08.2019

Aj na mdrostu zabudni

Ked tak daj oxan/tbol
A ked nechcem zavodnit ani ziaden zbytocny tuk,ale radsej malo a kvalitne,tak pri tej kure drzat nizko sachre aj tuky a bielkoviny vysoko,a nizke estro? Lebo vysoke sachre ze kolko chcem a spali mi ich plati len pri latkach ako trenbolon a t3?
inac cvicis ty vobec?
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 510 krát
Bolo mu ďakované: 390 krát

Príspevokod užívateľa nokos » 29.08.2019

Ako pisal rapsic,kto uz dlhsie sype,tak uz to ma trosku vychytane,tiez to bolo na zaciatku pokus-omyl,zistil som ze to to mi najviac vyhovuje.A co sa tyka nizko tuky,a hlavne nizko sachre budes unaveny,tiez som to skusal a nic ma nebavilo to dlho nevydrzis.
nokos
Dátum registrácie: 13.05.2016
Poďakoval: 13 krát
Bolo mu ďakované: 42 krát

Príspevokod užívateľa godzila » 29.08.2019

Uplne bez tukov,vsetko na vode,grilovane,a sachre zeriem kolko chcem,bielkoviny 2-2,5g,idem k tomu aj T3,zily vsade na bruchu,este trosku exemestan,cabest.Da sa to vychytat,takto to idem od marca zo 103kg na 97kg.Kurna ked ti chlapi vo fitku zacnu hovorit ze dobre vyzeras,tak to potesi a to som hetero:)
Tak to je pekne predpokladam ze tren a t3 ti spalili vsetok prebytocny tuk a preto sla.celkova hmotnost dole. Ale co sa tyka narastu cistej svalovej hmoty ,ci nieco pribudlo,to je asi tazko povedat. Ci nejake svaly pribudli,alebo ti len uz existujuce svaly podrzalo a spalilo tuk a odvodnilo,ze
godzila
Dátum registrácie: 29.07.2019
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa nokos » 29.08.2019

Nie isiel som zo 103 kg na 94kg a teraz mam cca.97kg.
nokos
Dátum registrácie: 13.05.2016
Poďakoval: 13 krát
Bolo mu ďakované: 42 krát

Príspevokod užívateľa mirutko » 29.08.2019

a k tomu dht,len neviem aky,ci lepsie proviron alebo mdrosta.

Zas tie vaše porovnávačky nezmyselné... :crazy: To je ako keby si si mal vyberať medzi:1. Budem sa len pozerať na tú jebačku, ako sa robí... 2. Pridám sa...
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Poďakoval: 103 krát
Bolo mu ďakované: 426 krát

Príspevokod užívateľa silný » 29.08.2019

Uplne bez tukov,vsetko na vode,grilovane,a sachre zeriem kolko chcem,bielkoviny 2-2,5g,idem k tomu aj T3,zily vsade na bruchu,este trosku exemestan,cabest.Da sa to vychytat,takto to idem od marca zo 103kg na 97kg.Kurna ked ti chlapi vo fitku zacnu hovorit ze dobre vyzeras,tak to potesi a to som hetero:)
A to počkaj, ked ti to začnú hovoriť ženy :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 647 krát

Príspevokod užívateľa 028! » 29.08.2019

a k tomu dht,len neviem aky,ci lepsie proviron alebo mdrosta.

Zas tie vaše porovnávačky nezmyselné... :crazy: To je ako keby si si mal vyberať medzi:1. Budem sa len pozerať na tú jebačku, ako sa robí... 2. Pridám sa...
Pokud by to byla jebačka dvou holek, tak není nad čím vybírat :grin:
028!
Dátum registrácie: 28.03.2014
Poďakoval: 196 krát
Bolo mu ďakované: 44 krát

Príspevokod užívateľa ananolicfre4k » 31.08.2019

Inak kúra je 15 týždňov
  • TST cyp 500mg/w
  • Boldenone 850mg/w
  • Frontload oxym 100mg 4 tyzdne
  • Backload methyldrostanolone 37.5mg 4 tyzdne
Chlapi pociťujem celkom značný pokles libida. Počas 1-4 týždňa všetko super, sexoval by som každý deň ale odkedy som skončil oxym, ide to dole vodou. Teraz končím 6. týždeň teda už dva týždne bez oxy. Nasadil som tam ešte ten NPP 600mg ako som spomínal pár stránok dozadu ale nechcem to tu pliesť lebo to libido klesalo ešte než som NPP začal.

Môže to byť ten Bold? Idem ho prvý raz teda nemám skúsenosť z predošlých kúr. Estrogén to asi nebude lebo bežne 500mg tst zvládam bez problémov..je to síce dávka kedy mám estro nad normál ale niesom citlivý na estro vedlajsaky. Čo s tým robiť? Nejaké AI preventívne dávať nechcem lebo naposledy keď som išiel propik 150mg EOD tak som dával exem 12.5mg a crashol som si estro a cítil sa ako varené hovno.
ananolicfre4k
Dátum registrácie: 11.08.2019
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa silný » 31.08.2019

Skús pridať DHT, ideálne proviron, ak je to tak vážne...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 647 krát

Príspevokod užívateľa mirutko » 31.08.2019

Jednoznačne Anastrozol a Proviron. To nie je, že preventívne nasadiť IA, tvoj cyklus si to vyžaduje. Takže: Anastrozol 0,5 tbl. ED a po týždni prispôsob dávku podľa pocitu a k tomu Proviron 2 tbl. denne. Ak si to pociťoval už pred NPP, tak by nemal byť problém v dopamíne atď...
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Poďakoval: 103 krát

Proviron ma napadol hneď no chcel som si byť istý. Ešte drostan ale teraz tam púšťam skoro 4ml eod to už by mi tieklo ušami
ananolicfre4k

Jednoznačne Anastrozol a Proviron. To nie je, že preventívne nasadiť IA, tvoj cyklus si to vyžaduje. Takže: Anastrozol 0,5 tbl. ED a po týždni prispôsob dávku podľa pocitu a k tomu Proviron 2 tbl. denne. Ak si to pociťoval už pred NPP, tak by nemal byť problém v dopamíne atď...
Čím si to môj cyklus vyžaduje? Ako cítim sa relatívne pohodičke. Estrogén mám určite nad normál čo mám skúsenosti z predošlého cyklu kde bolo 150mg propiku EOD a 100mg NPP EOD ale necítil som potrebu zrážať estrogén, libido bolo ok. Ci myslíš keď idem viac NPP tak sa to môže nejak prejaviť? Rád si to nechám vysvetliť
ananolicfre4k

Príspevokod užívateľa Darty » 31.08.2019

pokles libida bude sposobeny tou vysokou davkou Boldenonu, je to normalna vec u Bolde, 90% uzivatelov boldenonu vo vysokych davkach ma problemy s libidom, pridaj provi a malo by pomoct, btw. isto sa bavime o libide a nie o erekcii
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 122 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Markus07, mirutko, wtfko1994 a 21 neregistrovaných