Clenbuterol - Davkovanie

Vstup od 18 rokov

Re: Clenbuterol - Davkovanie

Príspevokod užívateľa silný » 09.06.2019

Je to jedno clen ma HL niečo okolo 48hod...
tak pre upresnenie:
hlaf- life 24 až 48 hodín (cca 36 hodín v priemere)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 113 krát
Bolo mu ďakované: 664 krát

Príspevokod užívateľa maxik » 09.06.2019

Hej včera som dal 120mcg coz si uvedomujem a dnes som dal 80mcg a zostanem teda na 80? Len mna ešte zaujíma či to dávate po zobudeni alebo počas dňa alebo pred fitkom pokial idete cvičiť dajme tomu do 16:00??
ja to davam po snidani, do pul hodiny neco malo citim, plne citim za cca 1-2h.
maxik
Dátum registrácie: 09.05.2019
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Elko » 19.06.2019

Takze idem na 120mcg a chcem sa opýtať je lepšie to hneď dat po raňajkách tých 120mcg alebo 80mcg po raňajkách a 40 napr po obede možno naopak??
Elko
Dátum registrácie: 22.02.2019
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa mirutko » 19.06.2019

Podľa HL by si nemusel vôbec deliť, ale ja by som to aj tak radšej rozdelil do 2-3 dávok
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 447 krát

Príspevokod užívateľa silný » 19.06.2019

Rozdel si to chlape, nech ťa z placeba nejebene :D
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný

Príspevokod užívateľa Elko » 21.06.2019

Dávam rano 80mcg a po obede dalších 80mcg teda začínam druhým dňom
Elko
Dátum registrácie: 22.02.2019
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa majkysek » 05.07.2019

Čaute, ja by som sa chcel opýtať niekoho kto má skúsenosti s klenbou...mohol som sa dostať ku klenbe od Balkan Pharmaceuticals...ide o to, že chalan mi ukazoval zabalený klen, ktorý vie zohnať....doma na nete som si ho hľadal a zistil som, že tú krabičku ktorú mi ukazoval obsahuje úplne iné tabletky....obsahuje 60 tbl (čo mu písalo aj na obale) a original by mali byť bielej farby....on tam však mal 4 balenia po 25 tbl ružovej farby (na obale zo zadu takisto balkán)....na googli som našiel aj presne takéto ružové tabletky od balkánu, no v inej krabičke než mi ukazoval...celkom ma to teda zneistilo...prečo boli teda pozmenené krabičky?

ukazoval mi tento: https://steroids-2016.com/87-large_defa ... 00-tab.jpg
a tabletky, ktoré boli vo vnútri som našiel jedine v tomto balení: https://musclebond.is/wp-content/upload ... mage-1.jpg

je v tom nejaký razantný rozdiel, alebo to robil z dôvodu nejaké podvodu?

musím ešte podotknúť, že som si overoval kod z jedného obalu na balkan stránke čo mi poradil dotyčný chalan a bol fakt platný, nikto si ho ešte pred tým neoveroval...
majkysek
Dátum registrácie: 05.07.2019

Príspevokod užívateľa silný » 05.07.2019

Biele sú ok, ružové som ešte nemal ale už dlho som od BP nič nemal, možno nová výroba... tiež som bežne kupovával to 60 balenie, kde ich malo byť 60 no dealer mi predával 100ks... ak kódy sedia, neriešil by som, veď zase za to nejdeš dať neviem koľko €...
silný

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: 028!, fuckyBOY, marek123, mirutko a 31 neregistrovaných