Vysledky krvi

Vstup od 18 rokov

Re: Vysledky krvi

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 19.05.2019

Neposer sa, hlavne, že najdeš niekoľko článkov o tom, že môže spôsobovať únavu a mnohých ľudí prospešné účinky pre spánok a sú vysvetlené aj mechanizmy skrz zvýšenej aktivity melatoninu, len asi si sa nestihol poradiť so svojou ženou kým si napísal tento príspevok, ty skurvený papagaj, sa pojeb už fakt, väčšie geňo ako ty som fakt nevidel, sa čudujem, že ťa tu ešte tolerujú ľudia, už som ti písal skôr, jedna vec je mať vedomosti, druhá vedieť ich podať a ľudom pomocť, ja som papagaj a ty obyčajné hovno vieš o tom? Frajer spoza klavesnice, čo to uráža nie len mňa ale kopec iných ľudí. S kým som tu prehodil reč, každý napisal jedno a to isté o tebe, že si psychicky narušený a že je lepšie ťa ignorovať, a aj som chcel, ale ty začínaš, tak budiš. Od dnes budem k tebe tak primitivny ako ty ku mne, kde budeš komenovať, tak budem pisať aký si kkt, kým sa nenaučíš, že bude lepšie ignorovať jeden druhého.

A inak ty primitiv, rozmýšľal som, čo sa ti nepáči o vyjadrení, že Tamox zvyšuje citlivosť LG , pozri si štúdie, ktoré si ešte tvoja žena nestihla naštudovať a nájdeš také, kde ak sa užívalo HCG samotné, tak sa citlivosť LG znižovala, pridaním Tamoxifénu tento efekt nenastal, preto sa v štúdiách uvádza, že s veľkou pravdepodobnosťou T zvyšuje citlivosť aj LG. Ale ja viem, ty vieš lepšie a nikto iný len ty, vedci píšu somariny a bludy. A aj keby to nebola pravda, že sa neskôr dokázal opak, čo je samozrejme bežnou vecou a praxou denno dennej reality, že prv sa predpokladá to, čo neskôr o pár rokoch sa vyvráti. Tak ti doprajem, maj pravdu ty, kľudne, ja s tebou nesúperim jak malý chlapec, ale vyjadruj sa ako človek ani nie ako primitív, pretože niekto nie je zvedavý na to, ako sa ľudia v tvojom okolí k tebe správajú. T
som rád, že si sa vrátil
Užívateľov profilový obrázok
Fluoxy
Dátum registrácie: 04.05.2019
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 40 krát

Re: Vysledky krvi

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 19.05.2019

Dobre, svoje ste si povedali. Hádky a osočovania tu nebudú tolerované. Konštruktívna a vecná kritika je vítaná, no tieto osobné invektívy sú úplne cez čiaru.
Téma krvný rozbor tu už existuje, takže túto tému uzamykám.
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
Užívateľov profilový obrázok
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 225 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Ferkodugo, nichlaus, SpankyCZ a 21 neregistrovaných