Propik+boldenon+oxandrolon

Vstup od 18 rokov

Propik+boldenon+oxandrolon

Príspevokod užívateľa Papierek » 11.05.2019

Ahoj, mám následující dotaz:
Mám inj.bolden a propik, mám v plánu brát 8 týdnu propik a 12 bolden, po celou dobu mám oxandrolon. Kdy nejlépe začít s provironem či něčím dalším, jiným? Občas jsem citlivější na pravé bradavce, což je pro me nové.
Budu vděčný za každý názor.
Děkuji mnohokrát
Papierek
Dátum registrácie: 11.05.2019
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 1 krát

Re: Propik+boldenon+oxandrolon

Príspevokod užívateľa Prometheus » 11.05.2019

Byť tebou určite nevysadim propik po 8 týždňoch a potom ťahám ešte 4 bolde alebo ako si to myslel. Vravíš že si citlivejší na bradavke, nikde nevidím anastrozoI co by mala byť samozrejmosť. Ďalšia vec veľa ľuďom vadia výkyvy tst a potom si to odnesú bradavky, čiže ak ti môžem odporučiť čo spravit na tvojom mieste je:
Vymeniť propionat za nejaký dlhý ester enanthate/cypionate, propik môžeš použiť prvých 20 dní na rozbeh. Oxandrolon môžeš nasadiť v 7 týždni a ťahať až do konca, odporúčal by som ti aspoň 60mg ak to nechceš mať len na znižovanie SHBG a chces z toho profitovať, Boldenone potiahnuť určite minimálne 12 týždňov optimum 16 a rovnako dlho určite aj tst, davkovanie by som zvolil 500:500 tst:bolde, ak budeš mať problém s krvou, znížiť bolde na 350 alebo vysadiť. Proviron si nechaj do PCT, nebude tam na škodu.

Nabudúce by si nemal zakladať nové témy, keď už je tu určená na to.
Prometheus
Bolo mu ďakované: 11 krát

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 11.05.2019

Súhlas s tým akú si dostal odpoved

Jediná vec, ktorá mi vadí je Oxan celu dobu, ja by som ho 12 týždňov určite nedával, 6 týždňov musi stačiť
som rád, že si sa vrátil
Užívateľov profilový obrázok
Fluoxy
Dátum registrácie: 04.05.2019
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 39 krát

Omlouvám se jsem tu úplně nový, vlastně by mi i stačilo, kdybych tu získal přímý kontakt na nějakého “chemika”🙂 se kterým bych mohl takové věci probrat, resit plány jednotlivých “kur”
Úplný střelec nejsem, supportuje me člověk, který má 30 let praxe, ale on je profik a vůbec se toho nebojí.Já to nechci moc přehánět.
Papierek

Omlouvám se jsem tu úplně nový, vlastně by mi i stačilo, kdybych tu získal přímý kontakt na nějakého “chemika”🙂 se kterým bych mohl takové věci probrat, resit plány jednotlivých “kur”
Úplný střelec nejsem, supportuje me člověk, který má 30 let praxe, ale on je profik a vůbec se toho nebojí.Já to nechci moc přehánět.

Ak ti odporučil toto, tak neviem či je pri zmysloch. Keď vravíš že si zaciatocnik, to už vôbec ti tieto kombinácie neodporúčam. Byť tebou, celé toto v tvojom prípade kaslem, a pôjdem klasika TST Enanthate/cypionate 500mg/w rozdelené do dvoch dávok + k tomu prvých 6 týždňov 40mg methanu a druhých 6 týždňov 60 mg oxandrolonu, 13. Týždeň začať postupne vyklesavat TST, počas metánu užívať pol tablety anastrozolu denne alebo celú obden, ked prejdes na oxandrolon znížiť na pol tablety obden. Dávku anastrozolu si musíš samozrejme upraviť podľa pocitu ale vo väčšine je toto dávkovanie v poriadku pokiaľ nie si geneticky antitalent na aromatizaciu 😉 nemáš za čo

PS toxicity metky sa naozaj nemusíš obavat, nedostaneš cirhozu, ak chces byť svedomitý môžeš si dokúpiť liv 52 + sylimarin ale naozaj ti to neublíži, pokiaľ nie si domrdany už teraz
Prometheus

V jakem tématu ti mohu případně psát? Nebo mohu psát přímo tobe? Rozepsal bych se tam trochu více, není to úplně tak jak jsi pochopil, asi jsem se špatně vyjádřil.
Papierek

Tak me napadá, co neblahý vliv na prostatu? Existuje nějaká prevence? Prostanol?
Papierek

Príspevokod užívateľa 028! » 11.05.2019

"chemika" a rovnou uvařit a píchnout bys to nechtěl? :') Pokud tě supportuje člověk co je profík a má 30 let praxi tak mu snad věřím a pokud ne, tak se nenechám od něj supportovat... Máš tady informací a informací, tak je jen na tobě, jestli tomu obětuješ ten čas a nastuduješ z toho tady co nejvíce.
028!
Dátum registrácie: 28.03.2014
Bank: Locked
Poďakoval: 184 krát
Bolo mu ďakované: 40 krát

Hádam si nemyslis, že ti tu bude niekto zadarmo skladať kúry a konzultovať to s tebou 😀 veď preboha fakt čo napísal 028 ak máš pod sebou človeka čo ide bomby 30 rokov čo tu hladas ? ak nemáš nejaký konkrétny problém ktorý nevies nejako vyriešiť, tak vôbec neviem čo tu riešiš. Veľa zdravia rozmyslajucich a skúsenych užívateľov tu bude so mnou súhlasiť, začiatočník by nemal vôbec riešiť takéto kokotiny, keď urobíš to čo som ti napísal, budeš sa dobre citit a aj budeš mať z toho pôžitok a celkovo budeš spokojný ale do ničoho ťa nenútim.
Prometheus

Príspevokod užívateľa piterko » 11.05.2019

papierik, napis mi sukromnu spravu
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 475 krát
Bolo mu ďakované: 352 krát

Príspevokod užívateľa Papierek » 12.05.2019

Nee, zadarmo bych nic nechtěl. Jen jsem opatrnější a ke všemu potrebuji trochu více vysvětlení.
V každém případě Vám děkuji, popravdě jsem necekal ani jednu reakci.
Papierek

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných