Sypať či nesypať ! Kto mi odpovie, čo šľachtí ducha viac....

Vstup od 18 rokov

Začal by si opäť s užívaním AAS ?

áno
9
43%
nie
4
19%
pravdepodobne áno
2
10%
pravdepodobne nie
1
5%
začal by som s užívaním AAS ešte skôr
4
19%
začal by som s užívaním AAS neskôr
1
5%

Celkom hlasov: 21

Re: Sypať či nesypať ! Kto mi odpovie, čo šľachtí ducha viac....

Príspevokod užívateľa John1003 » 12.02.2019

Kurňa edgy, taky si to mohl trošku víc rozepsat když si tady skoro jediný, co začal sypat kvůli zdravotním problémům. :D

Co znamená cvičit, sypat jenom pro sebe nebo pro radost? Přece je naprostá hloupost srovnávat člověka, co si jde zacvičit 3 týdně, v pátek a sobotu má chlastačku s kámošema a věci okolo tréninku a jídla jsou mu naprosto ukradený. Ten se tu pravděpodobně zeptá, jaké prohormony má dát do první kůry a nebo jaké vedlejší účinky má čekat, když dá samotný Tren.

A co člověk, co k tomu přizpůsobil prakticky půlku nebo celý život? Nebudu psát, co všechno řeší nebo se snaží hlídat, protože moc dobře víte jak to myslím. Ten snad cvičí pro radost nebo aby se líbil babám ve fitku? Ale notaaaak....

Jaké jsou tedy možnosti u člověka, co pojedete na 100% a během let se dostanete na pomyslné naturální maximum. (Vůbec se nebavíme o tom, že 99% to maximum předvídá mnohem dříve, než k němu dojde).
Já znám 3.
1) Budete pokračovat s vědomím, že se XXX let nikam neposunete. Pár takových lidí znám a mají můj největší respekt a opravdu klobouk dolů. Ale já tohle nechci, pokud něco dělám, chci neustálý progress. Nechci chytat ryby s vědomím, že už nikdy nechytím větší. Nechci hrát fotbal s vědomím, že už nikdy nedám víc gólů. Nechci závodit s vědomím, že už nikdy nezajedu lepší čas. Tak to prostě já mám a proto to dělám. Takže co dál?
2) Vykašlat se na to. Ať chceme nebo ne, faktem pořád zůstane, že drtivá většina lidí se na to prostě vykašle, když přestane vidět progress. Možná napíšete že jsou to slaboši nebo že nemilovali ten koníček, ale já je naprosto chápu. Prostě bych neuměl něčemu dávat tolik, bez vidiny progressu.
3) Nasypat to. Ať člověk chce nebo ne. Ať dělá jakékoliv změny, stejně se k tomu dostane.

Tu neuvěřitelně alibisto-pokryteckou hlášku o sypání a závodech jsem tady už jednou rozebral a opakovat jí nebudu. Chcete moralizovat ostatní? Uživte se závoděním a potom jí používejte. Dokážete se uživit něčím, co vám pravděpodobně krátí nebo zhoršuje zdravotní stav, stejně jako dělníkovi ve fabrice. Jestli jste si, ale sundaly tanga, strčili pixlu BCCA do tašky a poplácávate se po rameně, jak jste to těm „profíkům“ z horní dolní nandali, tak ne. Opravdu od vás ta hláška zní směšně.
John1003
Dátum registrácie: 26.04.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 7 krát
Bolo mu ďakované: 56 krát

Re: Trenbolon

Príspevokod užívateľa cipo8888 » 12.02.2019

áno, aj to je dôvod prečo nechápem argument "sypať by mali len tí súťažia". keby to je aspoň seriozne súťaženie, čo človeka slušne uživí a zabezpečí do budúcnosti, keď raz skončí s kariérou. iní športovci zarábajú bežne denne to čo premierný Slovák za mesiac. kulturista minie čisto len na prípravu na súťaž mesačne viac ako zarobí priemerny Slovák mesačne a prvá cena je pixla proťáku.
V dnesnej dobe je to uz nastavene tak ze nemusis byt ani dobry kulturista , staci ze ta je vidno tocis youtube ,mas followers na IG tym padom si zaujimavy pre sponzorov a investuju do teba prachy je to smutne ale je to tak ...Mna to tiez zatial nezivi , vela ludi sa snazi robit bodybuilding a fitness a tiez sypat prave kvoli famu a peniazom z toho co je velmi zle , clovek by to mal v prvom rade robit srdcom ...Podla mna clovek ktory sa rozhodne sypat by mal splnat urcite kriteria na uzivanie AS , musi to mat v hlave zrovnane , vediet co chce tym dosiahnut a co vsetko to obnasa , 100% strava , 100 % trening, musi to byt prenho zivotny styl .. nie ako mlady chlapci ktory sa rozhodnu to tam poslat lebo poculi ze bez toho to nejde pritom nemaju absolutne pojem o tom co vsetko to obnasa ..
cipo8888
Dátum registrácie: 24.10.2010
Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa nichlaus » 12.02.2019

osobne nevidim problem v tom, kdyz sype nekdo komu je tak 25let, ma to v hlave trochu srovnany a sype s rozumem, chodi na testy, zajima se o stravovani, suplementaci nechlasta atd...podle me je to mene nezdrave, nez drtiva vetsina populace v cr, ktera trpi obezitou,nehybe se a snida rohliky s vlasakem, do toho vyhulí krabku cigar a kazdy vikend se sunda na kalbe...
nichlaus
Dátum registrácie: 23.02.2018
Poďakoval: 9 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 12.02.2019

áno, aj to je dôvod prečo nechápem argument "sypať by mali len tí súťažia". keby to je aspoň seriozne súťaženie, čo človeka slušne uživí a zabezpečí do budúcnosti, keď raz skončí s kariérou. iní športovci zarábajú bežne denne to čo premierný Slovák za mesiac. kulturista minie čisto len na prípravu na súťaž mesačne viac ako zarobí priemerny Slovák mesačne a prvá cena je pixla proťáku.
V dnesnej dobe je to uz nastavene tak ze nemusis byt ani dobry kulturista , staci ze ta je vidno tocis youtube ,mas followers na IG tym padom si zaujimavy pre sponzorov a investuju do teba prachy je to smutne ale je to tak ...Mna to tiez zatial nezivi , vela ludi sa snazi robit bodybuilding a fitness a tiez sypat prave kvoli famu a peniazom z toho co je velmi zle , clovek by to mal v prvom rade robit srdcom ...Podla mna clovek ktory sa rozhodne sypat by mal splnat urcite kriteria na uzivanie AS , musi to mat v hlave zrovnane , vediet co chce tym dosiahnut a co vsetko to obnasa , 100% strava , 100 % trening, musi to byt prenho zivotny styl .. nie ako mlady chlapci ktory sa rozhodnu to tam poslat lebo poculi ze bez toho to nejde pritom nemaju absolutne pojem o tom co vsetko to obnasa ..
ako mám mať dopiči 100 % stravu a 100 % tréning, keď som 55 hodín týždenne v práci a pracujem manuálne ? ako len momentálne to tak mám a nebude to tak navždy a aj sypku som tomu prispôsobil, ale isto nepôjdem OFF, lebo to by som nevykryl aj prácu a aj cvičenie nech je aké je.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Užívateľov profilový obrázok
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 53 krát
Bolo mu ďakované: 386 krát

chapem ,zabudol som napisat v ramci svojich moznosti , kazdy mame ine podmienky
cipo8888

Príspevokod užívateľa Vinnie » 12.02.2019

teraz sa to týka aj mňa, ale toto som v minulosti vnímal ako skutočnú oddanosť svojej záľube a nie bodybuilding dedication motivačné videá s týpkom čo sa o 11ej doobeda na Lamborghini vezie do gymu. chlapi, čo ťahajú 10tky, 12tky na stavbe, v sklade, v kuchyni a podobne a aj tak nájdu odhodlanie ešte chodiť do gymu a neflákať stravu.

EDIT: ale netýka sa to len manuálne pracujúcich. sú ľudia čo pracujú hlavou a robia v podstate odrána dovečera, kopa stresu, mentálna vyčerpanosť, čo vie človeka položiť ešte viac ako fyzická a tiež sa nevykašlú na svoju záľubu a robia čo môžu.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Užívateľov profilový obrázok
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 53 krát
Bolo mu ďakované: 386 krát

teraz sa to týka aj mňa, ale toto som v minulosti vnímal ako skutočnú oddanosť svojej záľube a nie bodybuilding dedication motivačné videá s týpkom čo sa o 11ej doobeda na Lamborghini vezie do gymu. chlapi, čo ťahajú 10tky, 12tky na stavbe, v sklade, v kuchyni a podobne a aj tak nájdu odhodlanie ešte chodiť do gymu a neflákať stravu.

EDIT: ale netýka sa to len manuálne pracujúcich. sú ľudia čo pracujú hlavou a robia v podstate odrána dovečera, kopa stresu, mentálna vyčerpanosť, čo vie človeka položiť ešte viac ako fyzická a tiež sa nevykašlú na svoju záľubu a robia čo môžu.
viem presne o com pises , ked som sa pripravoval na svoju prvu sutaz , mal som neskutocne tazku fyzicku pracu , chlapci z prace si zo mna robili xxx este pred tym ako som tam nastupil ze ked tam zacnem prestanem cvicit , vela krat sa mi stalo ze som tam skoro omdlel , bol som jak chodiaca mrtvola aj napriek tomu som to nevzdal a dal som do pripravy maximum
cipo8888

Príspevokod užívateľa cipo8888 » 13.02.2019

Ja zase nechápem tých ktorý súťažia.Hovno s toho majú žiadne prachy ,zdravie viac nakrknute hlavne s extrémnych diét na hranici kolapsu.Vecsinou vedia menej ako my ohľadom sypký ,negativ atd.Pre nás ,,rekreačných" je to životný štýl a trocha tuningu čo je určite zdravšie ako tlačiť telo do 5% bf.Do určitej miery sme závislí ale určite je to lepšie ako sehnit v krčme deň čo deň sejmutý na šrot alebo fetovat dobroty.Tak si trošku pouprav veci ohľadom fetakov.
Momentky KULTURISTIKA = ocami bezneho cloveka blaznovstvo , sialenstvo a posadnutost a ja s tym suhlasim .. nik normalny predsa nebude niekolko mesiacov trpiet hladom a tvrdo trenovat , v zavere utiahnut este aj vodu a nepit .. tak preco potom ludia robia kulturistiku ? Preco sa snazia ist az za hranice moznosti ? Je to asi z rovnakeho dovodu ako ludia ktory sa snazia vystupit na Everest .. preco tam ti ludia lozia ked vedia ze tam mozu umriet alebo odpadnut totalne vycerpany? Lebo je to o prekonavani sameho seba ... ludia ktori si takyto skok neurobia , neponoria sa do tych sraciek , nikdy nepoznaju ten pocit satisfakcie ake to je ked hladujes a tvrdo trenujes mles z posledneho si vycerpany potom pride sutaz a zrazu sa mozes najest , po sutazi napit , vazis si tu vodu a jedlo viac ako ktokolvek iny kto si tym peklom nepresiel a nevie ake to je ..Zivot je o pocitoch :) taktiez ta to posunie mentalne niekde uplne inde ci uz v sporte ale hlavne aj v zivote :) neni to len o budovani tela , je to hlavne o budovani mysle 💪 Clovek ktory si prejde niecim.takymto zvlada stresove situacie ovela lepsie :) a taktiez ked si ten goal z pripravy prenesies do normalneho zivota , tu disciplinu , to odhodlanie , zamerat sa na nejaky ciel a ist si tvrdo za nim tak dokazes cokolvek aj v normalnom zivote :)
cipo8888

Príspevokod užívateľa Jozko1309 » 13.02.2019

Ja zase nechápem tých ktorý súťažia.Hovno s toho majú žiadne prachy ,zdravie viac nakrknute hlavne s extrémnych diét na hranici kolapsu.Vecsinou vedia menej ako my ohľadom sypký ,negativ atd.Pre nás ,,rekreačných" je to životný štýl a trocha tuningu čo je určite zdravšie ako tlačiť telo do 5% bf.Do určitej miery sme závislí ale určite je to lepšie ako sehnit v krčme deň čo deň sejmutý na šrot alebo fetovat dobroty.Tak si trošku pouprav veci ohľadom fetakov.
Momentky KULTURISTIKA = ocami bezneho cloveka blaznovstvo , sialenstvo a posadnutost a ja s tym suhlasim .. nik normalny predsa nebude niekolko mesiacov trpiet hladom a tvrdo trenovat , v zavere utiahnut este aj vodu a nepit .. tak preco potom ludia robia kulturistiku ? Preco sa snazia ist az za hranice moznosti ? Je to asi z rovnakeho dovodu ako ludia ktory sa snazia vystupit na Everest .. preco tam ti ludia lozia ked vedia ze tam mozu umriet alebo odpadnut totalne vycerpany? Lebo je to o prekonavani sameho seba ... ludia ktori si takyto skok neurobia , neponoria sa do tych sraciek , nikdy nepoznaju ten pocit satisfakcie ake to je ked hladujes a tvrdo trenujes mles z posledneho si vycerpany potom pride sutaz a zrazu sa mozes najest , po sutazi napit , vazis si tu vodu a jedlo viac ako ktokolvek iny kto si tym peklom nepresiel a nevie ake to je ..Zivot je o pocitoch :) taktiez ta to posunie mentalne niekde uplne inde ci uz v sporte ale hlavne aj v zivote :) neni to len o budovani tela , je to hlavne o budovani mysle 💪 Clovek ktory si prejde niecim.takymto zvlada stresove situacie ovela lepsie :) a taktiez ked si ten goal z pripravy prenesies do normalneho zivota , tu disciplinu , to odhodlanie , zamerat sa na nejaky ciel a ist si tvrdo za nim tak dokazes cokolvek aj v normalnom zivote :)
Mňa vycepoval tašký život od 2rokov takže disciplínu mám v krvy.Cviim od 13 rokov a mám 45 takže to asi o niečom hovorí .Inak s tebou suhlasim lebo každý máme iné sny a iný životný príbeh.
Jozko1309
Dátum registrácie: 16.05.2016
Poďakoval: 108 krát
Bolo mu ďakované: 22 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 25 neregistrovaných