Vysazení

Vstup od 18 rokov

Re: Vysazení

Príspevokod užívateľa Vinnie » 21.06.2019

no za tým si stále stojím, že vysadenie je fyzicky, psychicky aj finančne náročné. zatiaľ čo TRT = cítiť sa lepšie ako bežný smrtelník, ale bez vedlajšákov (teoreticky) a za smiešny peniaz. to vysadenie vnímam ako taký reštart (niečo ako pôst, takže nejaký čas trpíš a podpíše sa to na tele aj psychike, ale v konečnom dôsledku ti to prospeje a o to viac si vážiš a ceníš to, čo si si odopieral), ale ako som aj hore napísal, ono to asi zase zostane len v hlave a realita bude taká ako vždy a to že po pár týždňoch len na TST už budem dumať aké veci a v akom pomere tam idem prihodiť :D
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Užívateľov profilový obrázok
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 64 krát
Bolo mu ďakované: 435 krát

Príspevokod užívateľa nichlaus » 21.06.2019

otázka je co zdraví? podle mě musí i TRT mít vliv na srdce, cévy, prostatu když člověk pojede desítky let 😁
nichlaus
Dátum registrácie: 23.02.2018
Poďakoval: 14 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa finist » 22.06.2019

Podľa starších článkov obsadzuje Stanozol receptory progesterónu. Najnovšie nie celkom overené info hovoria, že minimálne a možno vôbec (ktovie)... Cyklus Nandrolon / Stanozolol je navyše dvojnásobne výhodný vzhľadom na to, že Nandrolon by mal byť schopný potlačiť Stanozolom často vyvolávané bolesti kĺbov. Ja som nepísal o synergii o zvyšovaní účinku, ale o tom, že sa navzájom dopĺňajú. Čo jeden berie, druhý čiastočne vracia a naopak... Táto kombinácia sa používa už roky, tak si láskavo strč do zadku tie obrázky, si už na to dosť starý !
stan sa dáva hlavne na zamedzenie deca-dicku
finist
Dátum registrácie: 30.06.2016
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 9 krát

Príspevokod užívateľa Luegner » 22.06.2019

otázka je co zdraví? podle mě musí i TRT mít vliv na srdce, cévy, prostatu když člověk pojede desítky let 😁
To je bez diskuze. Ten vliv tam bude, otázka je jen jak moc?
radši píchat než polykat!
Luegner
Dátum registrácie: 08.09.2016
Poďakoval: 70 krát
Bolo mu ďakované: 19 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa nichlaus » 22.06.2019

teorticky kdyby se jela trt jen do výše ze bych v krvi měl napr 30nmol což je u mě max.hranice měl bych vlastně max. naturalni hranici, to by nemuselo být pro tělo tak špatný...jinak jsem četl článek kde byla studie, ze borci jeli 7 let tst, problém byl ze se jim osvalovalo srdce takže pro srdce bylo těžký pumpovat krev jak bylo tvrdý, ale po vysazeni se to vracelo do normálu, takže rada byla dávat cykly a pak vše vysazovat aby se organy a tělo dalo do cajku
nichlaus
Dátum registrácie: 23.02.2018
Poďakoval: 14 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa Prometheus » 23.06.2019

Podľa starších článkov obsadzuje Stanozol receptory progesterónu. Najnovšie nie celkom overené info hovoria, že minimálne a možno vôbec (ktovie)... Cyklus Nandrolon / Stanozolol je navyše dvojnásobne výhodný vzhľadom na to, že Nandrolon by mal byť schopný potlačiť Stanozolom často vyvolávané bolesti kĺbov. Ja som nepísal o synergii o zvyšovaní účinku, ale o tom, že sa navzájom dopĺňajú. Čo jeden berie, druhý čiastočne vracia a naopak... Táto kombinácia sa používa už roky, tak si láskavo strč do zadku tie obrázky, si už na to dosť starý !
stan sa dáva hlavne na zamedzenie deca-dicku
Čo ma stanozol spoločne s erekciou ? Dht a shbg je fakt ale nič iné ... treba vychytať pomer tst a nandro, nízky prolaktin a žiadny deca dick nebude
Prometheus
Dátum registrácie: 11.05.2019
Bolo mu ďakované: 11 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 23.06.2019

Nieje pravda
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 227 krát
Bolo mu ďakované: 520 krát

Príspevokod užívateľa mirutko » 23.06.2019

Ten pomer, to je taky mytus... V prvom rade si treba ustrazit E2 a tak isto aj SHBG nie je na skodu drzat v nizsich hodnotach a potom netreba ani PRL riesit...
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Bank: Locked
Poďakoval: 105 krát
Bolo mu ďakované: 435 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 11 neregistrovaných